.
Отговор в тема
Страница 5 от 133 ПървиПърви 1234567891555105 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 3315
  1. #101
    Значи имаме география и класната влиза в стаята.Едно момче си подсвирка нали и класната вика "Ох стига си свирил , не ми е до свирки сега"

  2. #102
    G-jata po matematika :
    - Ti si davkata v koshcheto ....

    G-jata po istoriq :

    - V petak shte imate test bez preduprejdenie ....
    ChuDq se na Kade ....?

  3. #103
    Госпожата по физика:Просто ИЗЛЕЗ И НАПУСНИ!

  4. #104
    Тая по английски (старата) :
    1. "Ако джиджит малко си бяхте погледнали думите, ся щтяхте да знаете за кво става на въпрос!"
    2. "Човек от вас кафето не може да си изпие на спокойствие!"
    3. "Абе от де да я знам тая дума, бе, да не съм ви речник ?!?!?!"
    4. "Аджеба кви хора сти вий мака му!"
    5. "Ни мЪ гледай като попикано мушкато!"
    6. "Не мЪ карайте да квича кат приклещена коза!!!!"

  5. #105
    Тая по математика (класната) :
    1. "Който квото прави тихо да го прави!"
    2. "Теодора,ти си най-примерната ученичка в тоя клас!!!" (междувременно Теодора дори не преписва задачите от дъскта и буквално заспива)
    3. аз: "Г-жо използвайте транспортира, за да начертаете по-лесно окръжността!"
    г-жата: "Малко акъл ама да ти дойде на време!" :O
    4. "Пиша ти 5 и една втора с минус!!!"
    5. "Имаш 4 с два плюса!!!"

  6. #106
    ''кой удави гъбата''- история
    '' кво се хилиш като тиква бе''
    ''аборигени от пампасите сте вие''
    ''вие сте като две клюкарки на порта''
    ''недо махни си ръката от хоризонта''

  7. #107
    Тоя по физика:
    1. "С увеличаване на скоростта,скоростта се увеличава!"
    2. "Квай тая рабута дето я лапаш,бе,господине!" (към Иван, който лапаше отворен презерватив)
    3. "Ти му подадеш рака, то ти лапне онова!"
    4. г-на: "Госпожицата със сивото на четвъртия чин в средата ..."
    Отговор: "Господине,аз ли?блузата ми е зелена!"
    г-на : "Е,ама моля ви се!!!???!!!"
    5. "Госпожице,знам,че ги въртите гаджетата аз!!! Знааам!"
    6. "Много си голичка!Да не настинеш..." (галейки любимата му ученичка от нашия клас)
    7. Изпитва момиче от класа ... тя не отговаря или се опитва да извърти нещата в нейна полза!
    "Еее ама сте евтина,госпожице!!!" (намерете тясната логика)

  8. #108
    госпожата по литература : "Виктория(най-силната ученичка) безкрайно съм недоволна от резултата ти....просто разочарована съм от теб....толкова лошо написано....незнам незнам ....имаш 5.75 "

    госпожата по математика: "Просто вие сте точно голямо стадо ГАМЕНИ!"

    госпожата по литература: "Оххххх с тези фурнети ще станем слончета" като междувременно се опопва по баджака

    едно момиче в час по музика пее някакъв много висок тон и госпожата : "Еххх френската полиция ряпа да яде!"

  9. #109
    Госпожата по география и история -Догодина по география ще ви стопля лагерите.
    Госпожата по музика-Хлопа ми дъската в размер седем осми.
    Госпожата по БЕЛ- Е..,каква е поуката от 2те басни ?
    и един съученик извика" Че големината няма значение."
    Госпожата по Бел -Все едно си писал с левият палец на десният крак
    ;С тия "ъ" "а" все едно правиш други работи в тоалетната
    Госпожата по математика -Почти е така, ама не е така.
    ROCK
    ON!

  10. #110
    Плющат сфара в часа и по български даскалката минава и вика "прибирайте залозите да не ги прибера аз!"

    Изпитват ме по право и аз прочетох тетрадката и даскалака"Добре , близо си до 6 , пиша ти 3"

  11. #111
    "Ако ми сложите пак тебишир в кафето , ще свършите когато на Адам пак му стане " - г-жата по БЕЛ , лето г-не 21 век , 2007 год
    JOIN THE DARK SIDE OF THE FORCE

  12. #112
    vyi ne ujas
    *°•Рядко се замислям преди да направя нещо.И да сгреша после и без това ще съжалявам-Безмислено е,нали...?•°*

  13. #113
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Тъни дразни класната по Бел и тя вика
    Станислав,напусни веднага !!!
    Той: Ок,излизам...
    Тамън прекрачи прага и...
    Класната: Къде си тръгнал ! Я се върни веднага... :

  14. #114
    Gospojata po muzika:"Mluknete be!6te izgonq vsi4ki i 6te rabotq s ostanalite"!!!

    Klasnata:"Zaradi vas az si slogam torbata v glavata!"

    Gospojata po frenski:"Zdraveite u4enici!Boqne,ima6 li doma6na?"
    Boqn: "Gospojo,bazikate li se s men... estestveno 4e NQMAM"!!!


    Gospodina po geografiq:"Nomer 17(az) na duskata!Razkaji mi za...."(ne pomnq za kvo be6e)
    Az:"Ama Gospodineeee,nali znaete kolko mnogo vi obi4am! "
    Gospodina:"OFF...Mahai se ot tuka,4e sum qdosan puk trqbva da ti pi6a 2"

  15. #115
    Bulgari4kata:"V Angelinka se razkazva za 4istotata,za nevinnostta,za vulneniqta,za me4tite svurzani s purvata lubov!"
    (dve mom4eta ot klasa ne6to si govorqt i ediniqt se razhili i tq se obr16ta kum nego):"Abe MAGARE!Spri se be!Ne te li zabolq ustata?"(i posle produljava da govori) :"Taka do kude bqh stignala...a,da!Lubovte e....off lubovta ne e Magare.....tq e ne6to mn istinsko!"

  16. #116
    Госпожата по Физика ядосано :
    ""Кой говори с глас не ми е ясно??"
    Don`t Cry Baby ....

  17. #117
    Един път в час по английски изчетох един текст,и след това започнах да го превеждам и преведох едно изречение и то беше И майката и дъщерята са се прибрали до вкъщи с лодка,и аз вместо да кажа лодка каза водка,и след това се опитах да се поправя ,но пак казах водка и накрая един съученик ми вика :или ти се пие много водка или си пияна.
    Леле
    ROCK
    ON!

  18. #118
    в час по science .. нещо учителя се обясняваше за закните на гравитацията и взел човека 2 топки и ги пуска на земята ... след 2 мин .. 1 от учениците... "сър може ли да ги пусна и аз.." учителя. .. "защо искаш да си играеш с МОИТЕ ТОПКИ " ... таи като го обяснявам не е смешно обаче тогава се спуках от хил сигурно цял час обсъждахме НЕГОВИТЕ ТОПКИ

  19. #119
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    днеска момчетата сме духнали,и тамън се връщаме от кафе за биология...
    Пък момичета тишли при биоложката и и казали: Много сме малко госпожо,айде да нямаме час...
    Тя: ОК
    После отиват при тая по География: Ъъъъ..госпожо,мноу сме малко и...така...ако може да ни пуснете...
    ТЯсамо това чакаше явно): Ох..ходете си...и без това ме боли ръката и ще ходя на лекар..

  20. #120
    значи веднъж една съученичка се беше разлигавила в час по англ. ез. и почна да се разхожда по стаята и да преследва госпожата като и викаше "госпожо дайте да ви гушна" и тръгваше да я прегръща, а госпожата я бута и вика "недей някой ще ни види" и целият клас избухнахме в смях

  21. #121

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Шумен
    Мнения
    168
    Миналия петък вземаме по немски подчинени изречения с "който", "на когото", "чийто" и т.н, нищо сложно, обаче по-голямата част от класа протестира, че е тъпо и че в българския няма такива неща . Класната само се обръща със смразавящ поглед към класа и извиква "А пък преди 2 дена един идиот, който е от съседния клас, се напил и стигнал до изтрезвителното". След секунди гробна тишина почват да се обаждат "Абе, госпожо, кой е тоя бе?" , а тя жената се залива от смях и им вика "Ами никой, просто ви давах пример на български..."

  22. #122

    ето и от мен:

    "няа са остая да страдам зарад вас..."
    "ша напусниш стаята или доброволно или самостоятелно!"
    "стига сте си лапали химикалите гледайте таблицата"
    "ша та изгоня със отсъствие, казах ша та изгоня със забележка!"
    "сядайте си на задниците си"
    "толкова си брутален и ми разваляш часа"
    "усещам чи ша та пуканя навънка"

  23. #123
    Аватара на draki4ka
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    ~ПреД~ТебБб~
    Мнения
    402
    помня класната
    ах тези факти кой го направи знам аз тези факти ми доказа вси4ку.... ако можете да ми кажете какви са тези жакти ше кажа кой го направи това(та даже и нии нз за ко става на въпрос)
    ам по биология се бе6е изръсила
    стано отвори вартата и излез и у4еника ама за6то за6ото аз казах мар6666 туи бе6е разбива6то
    или пкатя
    ебе марин еприли4а6 на жена с тази коса не те ли е срам да върви6 по улиците бе
    а по физи4еско
    у4ени4ки мн съм недоволен от вас 6те ви оставя на изпит(това е отна4ало на годината)
    така целия клас имате 6тестици(това е края) а ни пи6е6е забеле6ки
    "отсъствие с присъствие"
    ВинаГи ПиТаЙ "Чичко Google"

  24. #124
    Цитирай Първоначално написано от nymphlike
    значи веднъж една съученичка се беше разлигавила в час по англ. ез. и почна да се разхожда по стаята и да преследва госпожата като и викаше "госпожо дайте да ви гушна" и тръгваше да я прегръща, а госпожата я бута и вика "недей някой ще ни види" и целият клас избухнахме в смях

    Нашите учителки биха ни изритали от кабинета в буквалният смисъл,ако тръгваме да ги гушкаме!!
    ROCK
    ON!

  25. #125

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в мазето ;dd
    Мнения
    1 544
    хаха вие ме рабивате
    абе те нашите даскали кви ги ръсят ... ама ще разкажа само за днешната случка
    взехме по природо ПОЛОВА СИСТЕМА
    госпожата започна да говори за хермафродитите а изведнъж заговори за травеститите започна да ни говори за всичко свързано с травеститите ако ме разбирате

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си