.
Отговор в тема
Страница 7 от 133 ПървиПърви ... 345678910111757107 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 3315
  1. #151
    Даскалката по български: "Пак го изяде тоя член.."

  2. #152
    Супер фен Аватара на Zarity
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Шумен...
    Мнения
    1 855
    "...Слагате точка и изречението продължава"
    "Тази болест причинява не само смърт,но и води до пълно ослепяване."
    "Подчертайте с кръгче"
    "Вие вече почвате да ме обиждате. Първо като ме видите и веднага хуквате към тоалетната,сякаш съм ви някакъв диуретичен чай"
    Брях,брях

  3. #153
    Аватара на BlackaTBW
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Horrorwood
    Мнения
    944
    Цитирай Първоначално написано от ReBo0t
    по електротехника: "не се кламбучкай на стола" или като изпитва " детенце невръсно - скъси ми дистанцията"
    хахахаха, и аз съм била при тоя олигофрен. те всичките там са някви уникални
    иначе
    (всички говорят) тая по БЕЛ крещи: СТИГА! ТИХО!
    едно момиче тропа на първия чин и бясно крещи: НЯМА ТИХО!
    един съученик към старата класна: Дядоо?
    по математика (в старото даскало): Аз имам паранормални способности, виждам в бъдещето, виждам, наистина!!!
    пак от същата: Вие сте олигофрени, толкова сте некъдърни, тъпаци, идиоти!... (10 сек след това) Аз някога да съм ви убидила?! Някога да съм го направила, а?!
    Your pseudo sunshine I don't need.

  4. #154
    Един мой съученик чукаше с химикала си на чина и госпожата по английски му вика-Събине престани да чукаш

  5. #155
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    един път в час по химия госпожатаа нещо беше разказвала за формулите на алкохола или нещо от сорта (не я слушах ) ии Мартин като си е сложил слушалките и тя музиката дъни и госпожата вика :
    "МАРТИНЕ !! Чува ти се музиката !!"
    Мартин: Е като се чува кажи коя песен слушам де !
    Госпожата: Аиде като си толкова отворен ела да ми напишеш днешните формули !
    ..
    Госпожата: Е добре де точно ти ли няма да знаеш от какво се прави алкохола ?! Сигурно и вчера си пил .
    Мартин: Абе попринцип пия ама .. снощи повръщах !

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Госпожата по английски към дебело момче : Я престани да ми грухтиш !

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Госпожата по английски : Кажи ми поне 10 глагола да мога да ти пиша 3 !
    Ники: а !?
    Госпожата: Ама изобщо не ми АКАЙ !!

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Госпожата по английски : Аз знам английски перфектно , за това го преподавам .
    Галя : Да ама .. българския малко ви куца
    Госпожата : ъЪъЪъ !?



    ------------------------------------------------------------------------------------

    цеци пита госпожата по английски дали може да отиде до кенефа и тя го пуска .. още преди да се е върнал бетина пита госпожата дали моце да отиде до кенефа и госпожата : "оо ама ти при цеци ли отиваш !? оо .. "

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Господина по БЕЛ : (имаХме момче и момиче гаджета в нашия клас) Стига сте се гледали като Адам и Ева ми се почвайте !

  6. #156
    в старото даскало тая по музика 4есто пише забележка ,,пее в час по музика`` или тая по изобразително
    -Любомире излес от там преди да влезеш

  7. #157

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    БуРгАс
    Мнения
    89


    Целия клас се смее.Госпожата по физика:
    "Много ви е забавно на вас, ама накрая на годината на мен ще ми е забавно като ви изтряскам шестиците!"

    Чувате ли тишината? Ооо колко приятно бръмчат мухите! *ние седим и гледаме като халосани с тиган*

    По английски: Сори, забрайла съм си речника! Днес Ани ще ви преподава! * Анито ни разказваше вицове цял клас*

    "Пейте!.....Аааа не млъкнете!" *увеличава касетофона* -лудата по музика. Още от нея:
    "Може да съм малоумна ама не чак колкото оная кранта по физика!Мълчете си!"

    Гого в час по химия:
    "Отивам до тоалетната!"
    Г-жата: Не съм те пуснала!
    *Гого вече бяга по коридора*
    Г-жата*излиза в коридора*: Имаш късмет ,че тe пуснах!


    Госпожата по география: Диктувайте ми осми въпрос!
    Аз диктувам ,тя записва на дъската:
    Бразилия е първа сред държавите по производство на кафе запетая защото....?
    Аз: Госпожо мисля ,че имате правописна грешка!
    * гледа 10 секунди към дъската *
    Г-жата: Грешно мислиш!


    Г-на по трудово: Да знаехте колко много ни караха да учим преди деведесет години!

    Биоложката: Мислиш се за по-голям бацил от мен ама не си!
    Историчката:Ти поглеждам ли си се между краката, че ти е толкова
    голямо самочувстието?!
    Какво ти е бе момче? Ти да не мислиш с оная си работа?
    Опа ти пък нямаш.....???!!!

    "Веднага напусни стаята, да не я напусна аз!"
    "Ще ви изгоня до един от час! Ще уча с останалите!

    Офф има има ама като не се сещам!
    When I`m bad,I`m better!

  8. #158
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Електро Сливен
    Учител Пешо Мъглата (това е несъмнено най-лудия учител, който съм виждал.)
    Правим контролно.раздава листове на всички чинове.Отива до някой празен стол, където ученика отъства и почва да му говори:
    Айде започвай да пишеш!Ооо отказваш?Двойка!Взимам ти листа, може да напуснеш стаята!

    Обяснява няква глупост и започва да ръкомаха и вика:Кажете ми тази буква как се произнася?
    При което целия клас е след като никой не вижда въздушната му буква.

    Цецо седи на последния чин, по едно време го хващат лудите взима един стол и го хвърля напред.Стола пада до момче на първия чин, при което даскалката по английски става и започва да нарежда:
    Как не те е срам да хвърлиш стол по съученика си,ми ако беше го отцелил, знаеш ли какво можеше да стане, капка мозък нямаш, простак, идиот...
    Цецо стои слуша,слуша и и вика:
    Аз всъщност във вас се целих.

  9. #159
    миналата година.. в час по география се чува вибрация на телефон
    и господина вика:
    "колко пъти да ви казвам да си изключвате вибраторите??? "

  10. #160
    един фр. си пееше в час по музика, ама няква съвсем отделна песничка и даскалката му писа забележка в бележника: ''ученикът пее в час по музика! Възмутена съм!''

  11. #161
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Като цяло никога няма да забравя как преди няколко години една г-жа по география ни попита: "кой е любимия ви континент ,освен България разбира се

  12. #162
    в час по английски при класната :

    Ицо (ядосва се че има 2-ка и вика) : fuck
    Класната се изцепва: you

    "Учениците в кофата дъвките по чиновете" - госпожата по химия
    "Бах мама му утре тряа стана в 6" - лудата по музика

    (повреме на контролно по история) : Ива кво се оглеждаш като пръднала в рейса, да нямаш пищови?

  13. #163
    Цитирай Първоначално написано от calipso0
    един фр. си пееше в час по музика, ама няква съвсем отделна песничка и даскалката му писа забележка в бележника: ''ученикът пее в час по музика! Възмутена съм!''
    и аз имах такава забележка :P

  14. #164
    Guest
    по музика-"сега искам да чуя тишината"

    имахме една дето не можеше да казва "Р" и казва- "вие пЛевъЛнахте часа ми в панаиЛ"

  15. #165

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В нас
    Мнения
    175
    Физичката: "....осем ампЕра" , "1 нютОн е равен на..."

    Математичката (която е и физичка де): "това и това е равно на това" (интересно е да се види защото тя показва две неща на дъската със среден пръст и като казва последното "това" се обръща и с мазна усмивка показва среден пръст на целия клас."

    Химичката(тя е и по биология): "Това вещество се наименОва Зелезен сулфид" , "Сулфат е като сулфид с различни две букви накрая." , "Като ти фрасна един ще ти писнат и двете уши" , "Твоето присъствие е равно на 100%-во отсъствие" , "Кристиане(аз),би ли ми казал тривиалното наименование на дихлор дифенил трихлоретан,дикалиев хексацианид ферат и дикалиев тетрацианид ферат)?" (което ме остави с отворена уста,помолих я за 20 секунди да осмисля инфото,но накрая и ги казах )

    Г-на по физкултура: Играеме волейбол и едно момче докосна само с пръсти топката,а господина извика: "Абе ти да не си от кашкавал бе?" после пак не уцелиха топката,а той: "Айде...пак пуснаха кашкавалената фабрика". Други негови лафове са: "Абе ти за тая дузпа се засилваш като МИГ-29 бе "Нещо на тоя спринт не ти достигна аеродинамиката " "Абе свинъо тъпа,ще те пусна сам да се състезаваш и пак втори ще финишираш бе! " "Правиш лицеви опори като мекотело" "На китайски ли да говора,за да ме разбереш?"

    Има и още ама малко съм ги позабравил...
    I love only myself and fight only for myself!

  16. #166
    "Стройте се от мен до ДРУГОТО дърво" (г - жата по физ.)
    "Ти ще млъкнеш ли или да ?!" (по биология)
    "Земи си прибери циците малко бе момиче ..... пък аз са чудя що момчетата не могат контролни да правят !"(по български)
    "Момичета как сте са наконтили се едно не сте на училище а в публичен дом "(по биология)
    "Г-жо , може ли до таолетната ?(едмо момче)
    Ами да то на лайната там им е мястото ! "(по математика)
    ЖиВоТа сИ тФоЙ , н0 мЪжЪ тИ кУчКо МоЙ !!! :dDdD

  17. #167
    Всеки път нещо г-жата по мат. като се вбеси и се почва "Мили,мои,драги....."
    един път кво говорех там по химия и тая като вика "Абе Мартина пет пъти ти казах"(и ми показва с пръсти три)
    Г-жата по англ. "Малко shit такова дай си бележника за шестица!!!!"
    I've seen love die
    Way too many times
    When it deserved to be alive...

  18. #168

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Антарктида :)
    Мнения
    110
    Говоря си с един приятел в математиката и госпожата: "Момчета,говорете си на ум"

  19. #169
    Амм при нас най често се изцепва тая по англ.
    Говори на едно момче - " е разбирам че е хубав ама се предполага да харесваш момичета"
    Или пак пак говори на тва същото момче и му " На тебе треа да ти дадем грамота най голем тъпак"
    а сещам се и за още едно " лятото ви забранява да четете и пишете на английски - излагате ме"
    хмм май само за тва се сещам в момента :P

  20. #170
    Celiq klas da si kajat nomerata

  21. #171
    При нас кат някой каже нещо без да е дигнал ръка,г-жата по философия му казва - "Не искам от място" все 1 като дигне ръка ще е на дъската ама се тая,иначе други бисери са от г-жата по Български език:
    - "От пет минути те гледам,половин час нищо не правиш"
    - "Тихо да чуя кой говори"

    и още много простотий

  22. #172
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    "Оох чувам тишината,животни такива не се затваряте устите и се радвам като луда на малко тишина"
    "Искам урока да мине гладко като топче за пинг понг по нова мушама"

  23. #173
    по математика винаги казваше вместо " не ме прекъсвай " - " не ме пресичай ВЕЕ" , един час решихме да си сложим всички качулките и тя " свалете си веднага качулките или ще ви ги събера " ... веднъж по английски ми казва " Марияяя , обърни се веднага - Миии аз съм се обърнала " ... имаше многоо ама съм ги забравила
    By myself but not alone ...

  24. #174
    Мега фен Аватара на lenito_sf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    6 550
    ne se se6tam za mnogo biseri no po vreme na 4as po ENGLISH imame kontrolno:"xaide bisernici kakvo 6te izbistrite sega"

    daskala po trudovo:"xubavoto svar6vane e znak za dobre svar6ena rabota" pff "koito otsastva da si kaje"-english;"maxni si glavata ot 6apkata"-pak toq po trudovo;"izvadi ostata ot davkata"-fizkultura"sreji nojicata"-risuvane"kratkata istoriq e kratko dalga"-ne pomna koi go kaza tfa

  25. #175

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    nA seDm0ty neBe...
    Мнения
    114
    vedn1j po matematika gospojata vika : chas1t nqma da izs1hne do kraq na d1skata ii oshte po BEL daskalicata ni razpravqshe za nqkak1v film i vika : gledala sm go dva p1ti i vtori p1t nqma da go gledam iliii pak BEL - Adam i Eva sa bili nydisti i sichki v toq moment
    be hapPy...drinK Derby...be numBer 0ne

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си