.
Отговор в тема
Страница 80 от 133 ПървиПърви ... 307076777879808182838490130 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 976 до 2 000 от общо 3315
  1. #1976
    Няква госпожа по английски
    -Като нямаш химикал ще пишиш на лист
    -Взимай си нещата и изчезвай навънка.... тамън си събереш нещата да излизаш и тя пак... ти къде бе.. кой ти е казал да ставаш я сядай веднага

  2. #1977
    Повече от фен Аватара на TVDQueen
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    369
    даскалката по български:Аххх Вие мързели такива.. ще ми говорите в час -крещи истерично- Душичките Ви ще разкъсам!Ще съжалявате, че сте се родили

    -после нанася оценките ор входното и гледа госпожата по френски се беше объркала и беше нанесла оценките от входното в графата за Бг, а го беше направила и миналата година същото- Ей тая госпожа..Кво пак е напрайла.. Цццц аххх тая същия номер ми прай

    Sasuke Uchiha!
    ---------------------------------------------
    We'll keep our red flag high!'Cause Manchester United will never die!
    --------------------------------------------
    Женско съм!

  3. #1978
    Тая по български на края на годината казва оценките,и на всички,3,3,3,3,3,3,3 и накрая всички ние доволни че сме минали и тя:Еми добре щом тройките ви задоволяват....XD
    господина по моделиране:абе аз имам слонска памет ама имената ви няма да ги запомня...

  4. #1979
    биология:към мен и моята приятелка с която се гъделичкаме:моля ви момичета самоубийствата след часа,че после тряя да ходя да давам обяснения зашо не съм ви спряла,а на мен просто щеше да ми много забавно да ви гледам как се мъчите

  5. #1980
    по музика:който напправи 30 лицеви опори 6 му пиша!

    момчето зад мен ми прави вятър и аз ядосано се обръщам и му изкрещявам;Спри се де!И госпожата вика :Какво става там отзад?и аз :Ами госпожо трифон ДУХА!Целия ллас на пода от смях!
    Или пък пак по музика:
    Госпожата пита:Става ли?И Николайчо се обажда и пита:Какво да е станало?
    Госпожата:Ами незнам ти кажи?
    Николайчо:Ами бобчето е станало!
    Госпожата:Айде сега го кажи хубаво пред целия клас да те чуем всички,и Никито излиза отпред и казва:Драги ученици,бобчето стана!
    И аз малко не слушам нацепих:Така ли?

  6. #1981
    В час по Литература госпожата изпитва на стихотворението "На Прощаване". Идва ред на едно момче и започва да го казва. Госпожата постоянно го поправя и на едно място каза:
    Госпожата: Еее ойде коньо у реката.
    Момчето: Еми така е.

  7. #1982
    Супер фен Аватара на kik7
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Стара Загора ;]
    Мнения
    1 341
    1. Пламене обади се на майка си и и кажи че говориш ;дд - госпожата по математика
    2. Момиче отива да плати помагалата и получава отговор: Сега не мога да ти върна, в междучасието ако можеш да ги разбиеш ела - госпожата по математика
    3. Който отсъства да вдигне ръка - госпожата по история
    4. Ти ме гледаш и не ми вярваш, че ти говоря ли - госпожата, която заместваше - по математика


  8. #1983

    ;P

    ТЕСТ Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час

  9. #1984
    ... "Вероятно всеки е лапал на тази възраст".. -- gold

  10. #1985
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от gloria96
    Господина по АЕ: Давам ви тестовете, казвам ви отговорите и ви пиша оценките.
    Сега ще ви кажа какво ни разказва господина по АЕ в час.

    1. Памела Андерсън (гола) паднала от Ниагарския водопад. Той стоял отдолу в една лодка и я спасил.

    2. Как е създадена дъвката. Един човек направил дъвката от смола ли какво беше, не помня, и решил да види за какво става. Не ставала за лепене, абе за нищо не ставала. В отчаянието си я лапнал и видял че става за дъвка.

    3. Раждал мравки.

    4. В един час ни обясняваше как от 1 бесило да си направим 3.

    5. Бил в затвор в Либия, избягал, преплувал Средиземно море и се върнал у дома.

    6. В единия час се опитваше да ни продава нелегални фланелки с един негър дето показва среден пръст и отгоре пише СТАНИ ОТЛИЧНИК МАДАФАКА каза да не казваме на никого.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  11. #1986
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Т'ва не е точно учителски бисер, но ..

    'Начи, (миналата година) часа по Руски започва, но онази все я няма , тей като тя е и директорката на даскалото, и не беше дошла. Целия клас се бяха разбеснели, а момчетата започнаха да вземат обувките на момичетата. Момчетата само някви си ги подхвърлят, а онея бягат да си ги вземат. И само единия е в другия край на стаята, хвърля обувката и в същия момент влиза заместник директора и обувката минава на няколко мм пред лицето му После к'во чудо беше ..
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  12. #1987
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484
    Учителка по химия:
    Учебници гледайте учениците !!
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  13. #1988
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Учителката по Химия:
    - "Скъпи,мили,мои,драги ученици"
    То не е смешно,ама тя така го казва,
    че ще се пръснете от смях..

    Учителката по Химия:
    - "Пишете,няма да повтарям" И след това
    веднага повтаря Въглероден диоксид
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  14. #1989
    Повече от фен Аватара на kantonecApetur4
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    423
    класната: " всички вие сте скъсани капути "

  15. #1990
    Имаме един Павел в класа и на него постоянно му викат бойлер (щото бавно загрява) и в час по химия госпожата го попита нещо и той естествено не може да отговори и тя седи седи и вика абе много бавно загряват теа реотани бе

  16. #1991
    В час по БЕЛ една муха каца на рамото на госпожата и тя я маха, после и каца на ръката и вика " Абее тая муха дрогирана ли е не разбра ли че не я харесвам .. "
    ★Не искам да си силен, искам да си слаб! Искам да залагаш всичко и да си валат!!★
    ♥LIL WAYNE♥

  17. #1992
    Госпожата към компютъра:

    -Ама какво ми говориш?! Знам аз, знам, че имаш нещо против мене.. Ако не се оправиш, ще те изключа... Млъквай вече! (пауза) Аааа, не! Сърдя ти се!!!



    Цирк..
    Nobody breaks my heart.

    Не оставяй някой безумно тъп човек,
    който няма представа колко е часът,
    да те убеди в противното."

    Ever notice how 'What the hell' is always the right answer?

  18. #1993
    Аватара на kr
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Taiina :):)
    Мнения
    29
    Кории .. [BlackEyedPeas] или пък миналата година Г-на по информ.техн. (заместник - Директора) като ни беше последен ден и ни казваха оценките квито бисери ги ръсеше господинаа .. (нямаше човек който не се разсмя поне веднъж) ...



  19. #1994
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от kr
    Кории .. [BlackEyedPeace] или пък миналата година Г-на по информ.техн. (заместник - Директора) като ни беше последен ден и ни казваха оценките квито бисери ги ръсеше господинаа .. (нямаше човек който не се разсмя поне веднъж) ...
    Аааа, верно, дет' дори имената ни не знае, пък казва ти номера и ти ивка "Ти ще имааааш...6!", без дори да знае дали изобщо знаем нещо. Ами даскала по Физика, все няк'ви ги вика, кат' например "Ако беше някоя чалга песен, веднага щяхте да я научите, но ако е урок, все ви е трудно! Няма да има само Чалга Чака-Рака-Чака-Рака (Като танцуваше) я!"
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  20. #1995
    Аватара на kr
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Taiina :):)
    Мнения
    29
    Ахаа .. или пък (пак господина по физика) разказваше за прахосмукачките ... толкоз са хилих ...



  21. #1996
    слаба ракиа са вашите...като замерите класната си с презерватив пълен с кафе тогаз ми се обадете

  22. #1997
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от kr
    Ахаа .. или пък (пак господина по физика) разказваше за прахосмукачките ... толкоз са хилих ...

    Аааа, верно! Как се казваше? Нещо Рейнбол майче беше, дет вика "С тази прахосмукачка мога да изтласкам учебника" И едно момче вика "Ама то как ще го изтласка, като прахосмукачката засмуква?" и господина почна да разказва за разликата между обикновенните и "специалните" прахосмукачки.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  23. #1998
    Госпожата по История към едно по-ниско момиче от нашият клас, което беше дошло на токчета :

    - Яяя, градският гном му пораснали копита!

  24. #1999
    химичката: щи завра тоз хамбургер там дето не изгрява слънцето...
    (ядох в час)

    номер 15 слуша мобилен(демек гсм) в час

    номер 15 не черпи госпожата с баница

    номер 15 идва напушен на училище

    номер 15 идва пиян на училище

    номер 15 пише домашни по български в час математика

    номер 15 пърди в час

    номер 15 цели госпожата с презервативи durex

    номер 15 постоянни си бърка в гащите и не пише

    номер 15 зарибява номер 9 и постоянно номер 9 се хили

    номер 15 се дразни с госпожата

    номер 15 танцува кючек в час

    това са само забележките ми

    математичката: не си разкрачвай краката на чина че ще ти се скъсат дънките

    веднъш бяме развинтили болчетата на стола на да даскалките там..и кат седна таз по БЕЛ дет е сиг. 120 кила..малее как се изсипа само...целия клас нокаут просто от смях..

  25. #2000
    Супер фен Аватара на 4o4ina
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 276
    Г-жата по Математика към ученик:Недей бърка отдолу,ами започвай да пишеш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си