.
Отговор в тема
Страница 98 от 133 ПървиПърви ... 4888949596979899100101102108 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 426 до 2 450 от общо 3315
  1. #2426
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от aleks98
    В час по Биология (Човек и природа) учим за половата система и тя обяснява устройството на мъжкия полов орган и целия клас избухва в смях и тя вика "Е какво? Вие ако знаете колко пениса съм рязала"
    Какво смешно има в устройството на тялото? И ние го взимахме тази година, но имаше само 3-4 индивида, които се смяха. Според мен просто не сте дорасли още, щом се смеете на това...
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  2. #2427
    Значи имаме информационни технологии и аз си седя на компа пускам си скайпа и госпожата –имаш 2-ка - номер 18-ти ??????!?!?!? Попитах защо отговорът беше от скайпа се хващат ТРОЯНСКИ КОНЕ !!! ! !!
    изрично съм ви забранила да го пускате .


  3. #2428
    Химия: "Химията е навързана като свински черва"

    Биология(към еднo момче): "В главата си като четината на прасе"

    Физика: Кой номер е Г.?
    Класа: Коя Г.?
    Г-жата: Ми пети номер.

    Класната: Нямам време да си губя времето с вас.
    И пак тя: Единственото ми успокоение е, че часът ще свърши след малко.
    "Million feelings,thousand thoughts, hundreds of memories all for that ONE person!" <3

  4. #2429
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    в час по история- момче от моя клас хвърля боклук през прозореца...и Г-жата: В КОФАТА НЕ ПРЕЗ ТЕРАСАТА .. в час по бг. при класната - класната когато някой направи нещо заплашва с - ЩЕ СТАНА, но сега беше права и естествено каза ЩЕ СТАНА

  5. #2430
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    в час по история- момче от моя клас хвърля боклук през прозореца...и Г-жата: В КОФАТА НЕ ПРЕЗ ТЕРАСАТА .. в час по бг. при класната - класната когато някой направи нещо заплашва с - ЩЕ СТАНА, но сега беше права и естествено каза ЩЕ СТАНА

  6. #2431
    Забравих още едно:
    Музика: Ще дойда и ще....абе нищо няма да направя, ама ще дойда.
    "Million feelings,thousand thoughts, hundreds of memories all for that ONE person!" <3

  7. #2432
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    По Физика: Ириса определя цвета на ушитее .
    Госпожата по АЕ почва да се кара на един, който е висок 1.50, а тя е най-малко 1.80, тръгва към него, хваща го за яката, а той започва да се дърпа и се опитва да бяга, тя: Не се дърпай, че днес дигнах един два пyти колкото теб ! Леш. . целия клас почна да пляска .
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  8. #2433
    Днес по АЕ господинът минава между чиновете спъна се леко от една оставена по встрани раница и казва приберете тая раница че ако падна вас ще ви боли .......


  9. #2434
    gospojata :

    Kak predpo4itate da go napi6ete pismeno ili usno ?

  10. #2435
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    По физика към една съученичка: Тая година ще ти пиша 6, ама другата година ще взема една единица и ще ти пиша 4.
    nigga stole my bike

  11. #2436
    Веднъж бяха събрали всички класове,за да ни кажат за някакъе проект и на г-жата малко и куцаше разграничаването на думи,та изцепката беше: Мисълта се рее

  12. #2437
    Господина по география към един съученик: Ще те ударя веднъж, ще паднеш три пъти и ще се удариш 5 пъти!

  13. #2438
    "Самолета скача с парашут"- Г-жа по български език и литература....
    "Момченце/момиче ще ти шибна двойката" - Пак тя (всеки ден го чувам това нещо)
    My Life--------
    -----My choice
    -------- ;]] ---

  14. #2439
    Бяхме ние в Гърция за няколко дена. И госпожите долу седнали в градината на хотела и ядат а ние горе в стаите на 1и 2 етаж и градината точно под нас. И едно момче плюе към госпожите и след малко се чува тая по български :
    - А,заваля ;дд ...
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  15. #2440
    Един път бяхме счупили един чин и го хвърлихме през прозореца ( на части ) и следмалко идва чистачката с част от чина и почна да ни бие яко и тогава дойде господина и взе пръчката от бабката (чистачката) и почна да ни бие и вика " - Магаретааа ши ви бичувамм " и напрао се спукахме от смях

  16. #2441
    Цитирай Първоначално написано от LookAtMeNow
    Един път бяхме счупили един чин и го хвърлихме през прозореца ( на части ) и следмалко идва чистачката с част от чина и почна да ни бие яко и тогава дойде господина и взе пръчката от бабката (чистачката) и почна да ни бие и вика " - Магаретааа ши ви бичувамм " и напрао се спукахме от смях

  17. #2442
    Повече от фен Аватара на Daisy11
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Wien
    Мнения
    392
    Учихме няква формула по математика,забрайх кфа точно и така господинът пита една от моя клас
    –Лили, ако през ноща дойда,събудя те и те питам как е формулата за...там кфот беше
    и тя си казва формулата, и господинът
    - А няма ли да питаш какво правя в стаята ти ?
    [♪] L!f3 !s mus!c, play !t l0ud3r [♪] [sun]

  18. #2443
    класната:Извинявам се, без извинение
    друг път пак при нея правим контролно, прозореца отворен и се чуват птичките и тя само вика Абе, кой е пуснал музика, спрете я веднага! просто с тая жена много смях е имало

    А веднъж в час по Биология не помня защо, ама целия клас се смеем като луди, че и госпожата с насс .. и тя цялата се зачерви от смях и имаше един дето мнн черен, ама мн .. и тя както се смее само му вика Извинявай, ама ти можеш ли да се изчервяваш
    I'm walking on the beach.. no money, but I'm so rich! I've got this world for me, everything is so free

  19. #2444
    http://www.erepublik.com/en/referrer/cherenNegurbrat
    Помогнете на България в битката с турция

  20. #2445

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    11
    Нашта класна (любимата ни госпожа ) по БЕЛ :Оооо,извинявайте ученици, дала съм ви други отговори на тестовете без да искам!Дано не сте си проверили!Сега ще ви дам верните!
    Ама тя почри всеки ден е заплес и нещо обърква и като стане време да ни провери тетрадките казва:Другия път няма да приема такива надраскани тетрадки!!!
    Математичката:Утре ще ви дам контролно без предупреждение!!
    Just smile! ;]]

  21. #2446
    В час по химия нещо пак я бяхме ядосали (последен час беше) и тя: "Всички вън ! Махайте се !". Ние и се гледаме тъпо и почваме да си прибираме нещата. След има - няма 10 мин., тъкмо тръгвме да излизаме и тая: "Къде си мислите, че отивате бе ?! Часът още не е свършил ! ВСИЧКИ ПО МЕСТАТА СИ !" ама звънеца би и си тръгнахме

  22. #2447
    В немския мъжът не е човек.
    Извинявам се за правописните грешки, не винаги имам време да си проверявам! Момче съм!

  23. #2448
    ne vi 4uvam da mul4ite...

    mome zemi mencite i otidi do izvora za voda(kum u4eni4ka,ppodavaiki i prazno 6i6e)

    stiga si sabuvahtee obuvkite...smurdi

    Slashy <3

  24. #2449
    "Всички са на лице,един е наопаки"-информациологиста Щото аз се мъчих да драскам отдоло на стола :P
    "Като израза лайно увито в целофан" -литература

  25. #2450
    Разговор между мен и госпожата по математика:
    Тя:Пишеш ли?
    Аз:Да!
    Тя:Не ми отговаряй!!!

    Госпожата по математика преподава нов урок:
    -Сега искам всички да ме слушате много внимателно!Вдигнете си ръцете!
    Целия клас си вдига ръцете (искаше да каже главите )

    Госпожата по математика пърди в час:
    Целият клас започва да се смее.
    Госпожата:Кое е толкова смешно?Кажете и аз да се посмея!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си