.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 81
  1. #51
    да ве напълно нормално е даже може на 50 да го закръглиш...

  2. #52
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    6to ne si nameri nqkoi ne na 28 ami na 48 2 puti do dobur v legloto nali tva celi6 kurvolqci

  3. #53
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    507
    Да та в деба твойта в мрасна .

  4. #54
    Аватара на Puky
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    НякъДе Там ... В Club Mania In Sunny Beach .. :P
    Мнения
    841
    Цитирай Първоначално написано от bebe7o
    Абе аз съм на 14... и само едно не мога да разбера у връстничките си... кажете ми моля ви... какво толкова харесвате у тея 28-30 годишни... толкова ли не можете да си намерите някое хубаво момче на нашата възраст... а те са толкова много.. голяма гъзария, голямо нещо.... и после са обиждате и са цупите когато човек ви каже че сте курви и т.н.... едно нормално момиче не би го направило... и ест че не е нормално..
    +1 To си е така .. И аз това винаги съм се чудила аз съм на 14 вярно е че ходя с едно момче почти година(нищо че момчето е на 19 той е казал че ще ме изчака въможно най-много .. но тъй като не е имал толкова хубава връзка с момиче няма да ме зареже заради секса ) и не правя секс по дяволите .. а ти си на мойте години и тръгнала с 30 годишен .. м че ако той е циганин може без проблем да ти е татко А другите ми наборки имам чувството че като тръгнат с човек на 30 години... той иска секс вие му го давате той ви оставя след време , защото той иска брак, а пък ти не и какъв е извода ... НИКАКЪВ ПРОСТО СИ СТАНАЛА КУРВА ЗА ОЧИТЕ НА ХОРАТА..!!!

    П.П. Може ли такова нещо къде ви е акъла МАЛОУМНИ ОФЦИ ТАКИВА ?
    Sex Is Not The Answer . . . "Sex" Is The Question "Yes" Is The Answer . . .
    WwW.ImPulSe.Bg/Puky

  5. #55
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Цитирай Първоначално написано от sexyto_947
    E какво му е толкова ненурмалното немога да разбера, ако има чувства и любов всичко е възможно
    Айде стига с тия бабини деветини. Аман от акълии!

  6. #56
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    746
    Цитирай Първоначално написано от alex_devv
    ненормално е
    DoN`t ReGreT SoMeThiNg ThaT OnCe MaDe You SmILe ...


  7. #57
    vazmojno e vapreki 4e vrazkata nqma prespektiva

  8. #58

    hm

    А бе всички тука оплюхте една такава връзка и дори едно такова чукане. Ама я се огледайте наоколо по кръчмите и дискотеките и кои чакат седмокласничките с коли пред училище. Грешно или не не може да каже никой поотделно. Обществото определя нормите. А сега това 20 и няколко годишни да чукат малки момиченца определено си влиза в нормите и това е така от доста време.

  9. #59
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860

    Re: hm

    Цитирай Първоначално написано от belphegor
    А бе всички тука оплюхте една такава връзка и дори едно такова чукане. Ама я се огледайте наоколо по кръчмите и дискотеките и кои чакат седмокласничките с коли пред училище. Грешно или не не може да каже никой поотделно. Обществото определя нормите. А сега това 20 и няколко годишни да чукат малки момиченца определено си влиза в нормите и това е така от доста време.
    Готин, бъди сигурен, че някои от "плюещите" дами го правят от личен (вероятно горчив) опит. Въпреки, че казват, че едва ли не е недопустимо, бъди сигурен, че доволен процент от изказалите се са правили подобни неща на тези години, а може би и в днешно време.
    Левски шампион але але!

  10. #60
    Ненормално е как! Просто възрастта е доста голяма, затова потърси някого, който е на около твоята възраст. Пък и от къде знаеш, че той не те използва само зада охладиш страстите му?!?

  11. #61

    Re: Секс с 28 годишен?

    Цитирай Първоначално написано от boriana_borislavova
    normalnoli e 14 godi6no momi4e da ima vraska s 28 godi6en i da pravqt sex ?

    Moderated by Barbie
    Моля, пишете заглавията на темите на кирилица.
    Ако си малцинствен - да нормално е!
    В градината се слуша само наша музика --> http://www.vbox7.com/play:58df8dfc

  12. #62
    според мен такава връзка не може да просъществува.Разликата е прекалено голяма.
    Every night I will be in you dreams, cause only there I will be yours...

  13. #63
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    Какъв е смисъла да питаш дали е нормално или не ???
    Казват че една нормална разлика е до 7 години, ама като се има предвид, че си само на 14- мн по-добре е да си хванеш някои на по-бизки години до твоите и да не мислите само за секс
    С моя фр имаме 2 години разлика и двамата смятаме, че това е нормалната разлика- пък то изключения има всякакви

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от zorikost90
    Ненормално е как! Просто възрастта е доста голяма, затова потърси някого, който е на около твоята възраст. Пък и от къде знаеш, че той не те използва само зада охладиш страстите му?!?
    A ako е на 14 каква е гаранцията, че няма да я използва затова?
    Когато бях на 14 точно това и само това исках от едно момиче - СЕКС (във всичките му разновидности). Не мисля че повечето момчета се отличават от мен в това отношение.

  15. #65
    Цитирай Първоначално написано от bebe7o
    Абе аз съм на 14... и само едно не мога да разбера у връстничките си... кажете ми моля ви... какво толкова харесвате у тея 28-30 годишни... толкова ли не можете да си намерите някое хубаво момче на нашата възраст... а те са толкова много.. голяма гъзария, голямо нещо.... и после са обиждате и са цупите когато човек ви каже че сте курви и т.н.... едно нормално момиче не би го направило... и ест че не е нормално..
    to4no kazano! \/

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от Re5peC7
    Цитирай Първоначално написано от kocko
    тези са някви тъпи педофили комплексари освен някое тъпо пубер4е друг няма да му пусне а тези които прават сех с толкос голями нз кво си мислят нямам думи за такива тапаци
    +1
    +1

  17. #67
    awe momi4e ti normalna li si AZ SYM NA 13 AMA hoda s mom4eta det sa na 15 16 17 ne pove4e kak moje6 da hodi6 s takiva izvratenqci ne si dobre

    edn syvet ot men ni6tu 4e sym po malka ot teb ama zemi ta go zareji i si nameri mom4e koeto da e gore dolu na tvoita vyzrast okolo 16 17 i pak 6e ti e priqtno 6e si govorite na sekvi temi a az sym sig 4e nemate ni6tu ob6to za kakvo si govorite taka4e go zareji
    {{}}[Ako] [Me] [UvAjAvA6]{-}[6Te] [mE] [pRiTeJaVA6]{.}[aKO] [lI] [Ne]{-} [6Te] [Me] [GlEDa6] [v] [4uJdI] [rUcE]*[~!~]

  18. #68
    Не е важно на колко си за да имаш опит в секса относно 2рият коментар а относно темата по принцип ми звочи като "дързост и Красота" (стоп за реклами) ама ... те си зн най добре няма да коментирам по задочно че да не земи и на мен да ми се случи някаква такава разлика ... :P

  19. #69

    Re: sex s 28 godi6en

    Цитирай Първоначално написано от beb4eto0o
    Цитирай Първоначално написано от boriana_borislavova
    normalnoli e 14 godi6no momi4e da ima vraska s 28 godi6en i da pravqt sex ?
    xaxaxa toi 6te te izpolzva samo za da te 4yka ;pedofil
    +1
    obi4kam te beb4eto mi!
    bebeT00,beb4eto0o i aanitogb sa edni i sa6ti

  20. #70

    Re: Секс с 28 годишен?

    Цитирай Първоначално написано от beb4eto0o
    Цитирай Първоначално написано от boriana_borislavova
    normalnoli e 14 godi6no momi4e da ima vraska s 28 godi6en i da pravqt sex ?

    Moderated by Barbie
    Моля, пишете заглавията на темите на кирилица.
    normalno za malkite kyrvi i neiniq сутенъor
    sa6nost az sam na 16 i me svalq6e edin na 28 ve4e 29 i ni6to nestana ,za6toto nevijdam kvo o6to imam s takav za kakvo buhme si govorili i za kakvo 6te my e momi4e ,koeto ne e mnogo opitno v sexsa,prosto my otkazax.
    +1
    obi4kam te beb4eto mi!
    bebeT00,beb4eto0o i aanitogb sa edni i sa6ti

  21. #71

    Re: Секс с 28 годишен?

    Цитирай Първоначално написано от beb4eto0o
    Цитирай Първоначално написано от boriana_borislavova
    normalnoli e 14 godi6no momi4e da ima vraska s 28 godi6en i da pravqt sex ?

    Moderated by Barbie
    Моля, пишете заглавията на темите на кирилица.
    normalno za malkite kyrvi i neiniq сутенъor
    sa6nost az sam na 16 i me svalq6e edin na 28 ve4e 29 i ni6to nestana ,za6toto nevijdam kvo o6to imam s takav za kakvo buhme si govorili i za kakvo 6te my e momi4e ,koeto ne e mnogo opitno v sexsa,prosto my otkazax.
    +1
    obi4kam te beb4eto mi!
    bebeT00,beb4eto0o i aanitogb sa edni i sa6ti

  22. #72
    За мен не е нормално, тфа си е педофилщина вече...
    Тя не стига че не е готова за секс ами те според мен няма как даже да разговарят нормално.
    Брат ми е на 24 и има мн приятели и като се замисля би ми било гадно да си имам нещо общо с тях въпреки 4е са свестни...
    Педофилшина си е за мен тфа.....
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #73
    НОРМАЛНО е! стига да не сте заедно САМО заради секса. аз съ6то имах приятелка която на 14 ходеше с 29 годишен и мани майтапа ама наистина много се обичаха. разбираха се идално и бяха в една компания. нищо не им прече6е. така 4е аз сам за
    I'm not perfect, but I'm impressive!

  24. #74

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    41
    След като прегледах темата как някакво девойче на 14 ходи с 40 годишен "младеж" и той е бил първият и ...
    Мисля че категорично няма нищо лошо...Поне нямат 30 години разлика ...
    Повръща ми се вече от тези теми...
    Как може млади момичета да се излагате така? И какви са темите ти на разговор с 28 годишния батко...та той за теб е чичко по-скоро...
    Изпростявате адски много ...
    Мисли позитивно! Усмихвай се! Вярвай в себе си!

  25. #75
    това се нарича педофилия

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си