.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Комунистите създадоха тракииската теория

    http://youtube.com/watch?v=N66JFkFjorc

    Синтезирани са факти от румънски и български източници.

  2. #2
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    спри да спамиш неверни работи ... за всички комунистите са ти виновни ... аз ще ти кажа ,че ако не беше тоя педерас хитлер никога нямаше да дойдат нито комуняги нито фашисти ....

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    спри да спамиш неверни работи ... за всички комунистите са ти виновни ... аз ще ти кажа ,че ако не беше тоя педерас хитлер никога нямаше да дойдат нито комуняги нито фашисти ....
    Какво общо има Хитлер с комунистите?Или пък с фашистите, освен, че са били в един съюз?
    Комунизма е създаден ДООООСТА преди фашизма и преди национал-социализма.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  4. #4
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    мама им, верно е! и аз ги мразя, защото мама ми кза, че ако не са ограбили Родината ни, сега нямаше да сме в такова лошо икономическо положение и е щяла да ми купи нов телефон!

    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  5. #5
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    какво е виновен хитлер ли ?? Ако не беше притиснал България да е на негова страна ,нямаше да имат повод руснаците да нахлуят ... въобще ако го нямаше хитлер нямаше да има 2ра световна и после студена война .... а бе тва е най-голямото зло до сега в човечеството !! Той е фашист ако някой не знае ... Пък и в неразвитата България идването на СССР си е доста блажено ... както знаем във 94-5% от селата има ток ,вода ,телефони ... а преди да дойдат не е имало ... ограбили били България да само ... ограби я 1 човек ,чието име е Ив(б)ан Костов !!!!! А за пича с телефона - Питай майка си дали не и е било добре през комунизма -всичко евтино ,безплатно образование и други такива екстри ,невъзможни сега ...

  6. #6
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    е то такива е имало във всички страни ... както знаем за кратко във франция успяват (само че с избори)

  7. #7

  8. #8
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    а бе ще те питам нещо - кой е победител и кой загубил във втората световна (като държави) ....хайде замълчи си и блъскаи на снимка на хитлер ...

  9. #9
    българите загубват, и затова днес в историята ни пише лъжата че сме мелези от 3-4 народа!

  10. #10
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Еми руснаците пак са по-добре ... само не ми казвай кой е по-богат ,че да не те питам от къде идва петрола и газта за европа

  11. #11
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    българите загубват, и затова днес в историята ни пише лъжата че сме мелези от 3-4 народа!
    Хитлер мрази еврей цигани и после славяни ... а от панти века е известно че ние заедно с полша русия и украйна се водим славянски народи .... айде мълчи си там и си поствай пропагандите ...

  12. #12

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от _Becko_
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Еми руснаците пак са по-добре ... само не ми казвай кой е по-богат ,че да не те питам от къде идва петрола и газта за европа
    diamond
    Ти знаеш ли. че ако не живееш в Москва или Ленинград е нещо страшно. Хората от провинцията мизеруват и живеят в колиби.
    П.С. Чехия, Словакия, Словения, Полша, Беларус, Украйна, Сърбия, Хърватия, БЮРМ, Русия и България. Това са все славяски народи.

  14. #14
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    виж сега има една такава работа ,че многото пари отиват в големите градове.... така е и във всички страни от бившата "желязна завеса".А и този пост за славяните - КАЖИ ГО НА ТИЯ СГРЕШЕНИ НАЗИТА ДЕТ СИ МИСЛЯТ ЧЕ СА АРИИЦИ И ЧЕ ГЕРМАНИЯ Е НАЙ ВЕЛИКАТА СТРАНА ... КУР ЗА ГЕРМАНИЯ ,2 ЗА ХИТЛЕР !!!!!!

  15. #15
    Аватара на NaughtyWhisper
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    somewhere over the rainbow ;]
    Мнения
    175


    Я да ви питам, вас пъпчиви нацисти, да не сте били там когато прабългарите са се преселили бе? Славяните ги е нямало тогава? Били измислица!? Добре, не исках да стигам до тук, ама вие сте Идиоти ебати. Използвайки насрани клипчета от Ютуб, правени от някъв непознат, който може да е и 12 годишно дете, ще ми твърдите че 1200 годишната история на БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД Е ГРЕШНА?
    ВИЕ В РЕД ЛИ СТЕ БЕ!?

    Знам че сте НАЦИТА, и с това коефициента ви на интелигентност бива ограничен доста, ама чак толкова....

    Историци ли сте? Прекарвали сте всеки ден от живота си в изучаване на БЪЛГАРСКАТА история?! Еми..дигнете революция бе! Изгорете всички учебници по история и напишете нова!

    То в момента точно тва правите....
    "The body tell the mind to quit. The mind tells the body to shut up."

  16. #16
    То без това македонците ни окрадоха историята.
    Скоро очаквам в Македония да вдигнат паметник и на:
    1. Гацо Бацов - митичен центърнападател от времето на Александър Македонски - първи цар на тази титанична нация;
    2. Кеворк Кеворкян - македонски арменец, създател на първото македонско ток-шоу "У всека неделя, юнак пожелание!"
    3. Мистерията на македонските гласове - македонски хор за македонска музика, съставен от македонци, още преди сътоврението на света, когато само македонците са съществували;
    4. Нико Армстронгски - първиот македонски космонавт, посетил македонска територия, извън границите на планетата земя.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    траки=славяни=подчовеци
    http://www.youtube.com/watch?v=uFGwaAZjpL0
    = на ти си пълен идиот. Ти си някакво побъркано момченце. Затапих те в една тема за траките, нищо не можеше да кажеш, реши да отвориш нова. Пфт, омг. Танкиста си ги прави сами клипчетата и после го пробутва за достоверни. Казах в една тема какво показват генетичните тестове, а за мен няма по- неопровержимо доказателство. Смисъл такъв всичко друго е теории и може да се допусне грешка. Относно Хитлер, не знам какъв ви е проблема с човека. Не го смятам за чудовище, честно. Избил е некви си евреи - евала - затова в Германия са 98% немци, а другите 2% са туристите. Затова са единствената страна без външен дълг и една от най-проспериращите. Затова толерантни народи като нас гният в лайна - щото държавите им са напълнени със всякаква измет - примерно роми. Може да звуча много жестоко, но според мен, за да бъде добър този свят и да живеем достойно, в него трябва да има достойни хора, а не да е пълен със социална измет, която иска само да смуче от работещите хора и да клати крака. Единственото нещо, за което не съм съгласна с Хитлер, е че е бил всикчко еврейско наред, а всяка нация си има индивиди, които заслужават да живеят и могат да допринесат с нещо за света.
    Memento moriendum esse!


  18. #18
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    Какво общо има Хитлер с комунистите?Или пък с фашистите, освен, че са били в един съюз?
    Комунизма е създаден ДООООСТА преди фашизма и преди национал-социализма.
    Национал-социализма е създаден само около 2000 години преди Карл Маркс да се появи на бях свят..под много по различна форма но е съществувал..да си чувал случайно за Езра ?
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    Какво общо има Хитлер с комунистите?Или пък с фашистите, освен, че са били в един съюз?
    Комунизма е създаден ДООООСТА преди фашизма и преди национал-социализма.
    Национал-социализма е създаден само около 2000 години преди Карл Маркс да се появи на бях свят..под много по различна форма но е съществувал..да си чувал случайно за Езра ?
    Че Езра е фактическият създателят на юдаизма, тоест висш еврейски равин?! Значи той е създател на националсоциализма, лелее, значи изоставам сериозно в знанията си в някои отношения . Ще ми дадеш ли малко по-подробна информация по въпроса за връзката между Езра и националсоциализма когато си на линия във форума моля ?

  20. #20
    Аватара на ANTI
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Dark Forest
    Мнения
    108
    абе пич ти пишеш некаква нова история .
    Почна кат македонците.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си