.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Discreet

  1. #1
    Голям фен Аватара на o0ps
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    874

    Discreet

    Така значи имам един въпрос свързан с ежедневните превръзки на Дискрийт. Няколко пъти съм ги използвала, но винаги се отлепят. Не знам дали аз не ги слагам както трябва или самите те не лепят добре, но винаги така се получава. И другия ми въпрос е за Дискрийт Мултиформ, за които в рекламата казват че могат да се използват и с прашки, но и това не виждам как ще стане...

  2. #2
    emi pri men ponqkoga se razlepqt v pove4eto slu4ai de koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq
    ...DaMn tHiS GuY cAn MaKe mE MeLt...

  3. #3
    При мен винаги се залепват добре, само имам една материя гащички на които се отлепят.Аз обаче знам обяснение за кво се отлепват-като си слагаш превръзката и нали си я залепваш и после като си дигнеш гащичките и те леко като се опънат и тя се отлепва.Сигурна съм, че е от това или от тва че ако държиш превръзката цял ден и то просто от много държене се разлепя, или от материята на гащичките.А ти казваш, че не виждаш да стават за гащи и прашки и всичко ама стават-трябва на кутийката да пише мултиформ-щото има едно дето не са мултиформ и не стават!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от sLaDkA_6mAtKa
    emi pri men ponqkoga se razlepqt v pove4eto slu4ai de koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq
    Как може да не ги сменяш бе момиче толкова ли си нехигиенична

  5. #5
    sLaDkA_6mAtKa написа:
    emi pri men ponqkoga se razlepqt v pove4eto slu4ai de koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq

    Как може да не ги сменяш бе момиче толкова ли си нехигиенична


    Предполагам момичето имаше пред вид, че дори и това че превръзката понякога се размества или отлепя, не може да я накара да ЗАМЕНИ тази марка превръзки с която и да било друга!
    [/quote]

  6. #6
    Голям фен Аватара на o0ps
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    874
    Да знам че трябва да пише мултиформ на кутийката, такива са, знам разликата защото имам и обикновенни. Но пак ми се струват твърде широки за прашка. А и белиото ми е памучно така че надали е заради него. Моля ви да ми препоръчате други ежедневни превръзки, от които сте доволни и ако може да са ароматизирани, защото Дискрийт Део миришат сууупер яко...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Dark~Illusion
    Да знам че трябва да пише мултиформ на кутийката, такива са, знам разликата защото имам и обикновенни. Но пак ми се струват твърде широки за прашка. А и белиото ми е памучно така че надали е заради него. Моля ви да ми препоръчате други ежедневни превръзки, от които сте доволни и ако може да са ароматиз ирани, защото Дискрийт Део миришат сууупер яко...
    Aми аз от както се помня винаги съм си използвала дискрийт, но мисля, че ежедневни ароматизирани имаше и на керфри ама май бяха доста скъпички-по 3-4 лева за 20 броя!Други ароматизирани ежедневни мисля, че няма

  8. #8
    Има Carefreе, те миришат също много хубаво и плюс това имат Flexi Form и стават за прашки.Но внимавай кой ще избереш ,защото са различни видове.Има за нормални ,които стават за прашки и нормални ,които стават за танга. (и не се отлепят,поне при мен).Успехчета
    Come on and save me I am loosing my touch day after day coz i miss you so much!Come on and save me i am loosing my mind waiting and waiting for you to be mind...

  9. #9
    Аз от Дискрийт съм супер доволна.А за мултиформ...Не знам.

  10. #10
    Аз ползвам само Multiform и съм много доволна. Преди бях с Carefree, но Discreet ги превъзхождат многократно.
    Иначе съм пробвала специално за прашки, но винаги се отлепват.
    На Multiform просто имбръщаш крайчетата и ги залепваш за долната страна на прашките и изобщо не мърдат.
    "МаЛцИнА зАсЛуЖаВаТ СъЛзИтЕ тИ, а ТеЗи, КоИтО
    гИ ЗаСлУжАвАт, нЕ тЕ кАрАт дА
    пЛаЧеШ."

  11. #11
    При мен винаги се залепват добре.В това отношение според мен са най-добрите ежедневни превръзки.
    АкО мЕ нЯмАш-СпЕчЕлИ Ме[!]АкО Ме ИсКаШ-оТвЛеЧи мЕ!АкО мЕ иМаШ-ЗаПаЗи мЕ[!]Но аКo ме ИзГуБиШ-ЗаБрАвИ мЕ.....

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от fiama
    sLaDkA_6mAtKa написа:
    emi pri men ponqkoga se razlepqt v pove4eto slu4ai de koeto e naistina kofti,6toto se razmestva i stava 4udna kartinka oba4e pyk miri6at super qko i zatova ne gi smenqm a pyk za teq multiform i az mnoogo se 4udq kak 6e stane toq nomer oba4e az si polzvam normalnite i prosto kogato sym s pra6ka sgyvam stava taka,4e samata prevryzka se zalepq ot dolnata strana na pra6kite i da ti kaja stava mnogo zdravo i izob6to ne se otlepq

    Как може да не ги сменяш бе момиче толкова ли си нехигиенична


    Предполагам момичето имаше пред вид, че дори и това че превръзката понякога се размества или отлепя, не може да я накара да ЗАМЕНИ тази марка превръзки с която и да било друга!
    [/quote]
    to4no! :P ne znam otkyde q vkara taq logika,4e ne si smenqm prevryzkata da,taka e,kakto kaza momi4eto predi men
    ...DaMn tHiS GuY cAn MaKe mE MeLt...

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    ми аз исползвам дискиит винаги ама па никога не са се отлипвали зависи от гащичките ви а тея мулти форм и те са много удобни и лесно става така за да ги сложиш на прашки и наистина много приятно миришат въпреки че не е хубаво да се носят ароматизирани превръзки заради инфекции ама па мене по ми е приятно като ухае на свежо и хубаво :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си