.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    животът ми се превърна в ад...

    Искам до споделя това, което ме мъчи...не ме интересува, дали някой ще прочете това, което ще напиша..дали ще се трогне или ще ме съжали...Живота ми напоследък се превърна в ад и няма за какво да живея...никой не бе обича, разочаровам всички...на никой, просто на никой не му пука за мен и за това как се чувствам, само ме обвиняват за това, което правя, а аз просто искам малко внимание, малко разбиране..мислех си, че ако сложа край на живота си, ще бъде по-лесно, но нямам смелостта...:S

    7 точка от правилата
    moderated by Coki

    Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.
    ..Виждаш ли сълзите във очите му?Усещащ ли как тупти сърцето във гърдите му? ...Усещаш ли, това за тебе е депресия...

  2. #2
    ee ne stiga s tezi gluposti za samoubiistvo i t.n ... est 4e ne ti stiska.. edva li na nqkoi mu se iska da si slaga krai na jivota i to za6toto samo se e razo4aroval malko ... tctct /// ako ot razo4arovanie slaga6 krai na vsi4ko .. to togava nz kvo 6te stane zanapred kato jivota ti pokaje skritite si karti... prosto vi se 4udq na hora kato vas.. nz nz nz prosto mi e super ... super nerazumno da pravi6 gluposti ... ako si na v1zrast ot 13 - 16 godini .. normalno da si vkarva6 depresii i da si misli6 4e nikoi ne te obi4a ii t.n... prosto.. sega si se ot4aqla ii glupavi raboti misli6 da prai6 .. b1di optimist.. ako e taka kakto kazva6 ili samo si go vt1lpqva6... 6te si nameri6 nqkoi koito da te obi4a.. i ne mislq 4e tva zavisi za roditelite ti .. osaznai sa.. kofti /.. a zamislqla li si se ako naprai6 takva glupost.. kolko 6te narani6 va6te .. pf.. no comment..

    prosto ne si vt1lpqvai takiva gluposti..

  3. #3
    на тях не им пука вече за мен...
    ..Виждаш ли сълзите във очите му?Усещащ ли как тупти сърцето във гърдите му? ...Усещаш ли, това за тебе е депресия...

  4. #4
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Потърси клюа...Замисли се сериозно защо се получава така.Има причина и ти я знаеш,но очевидно нямаш смелост да си признаеш пред теб самия.Изход винаги има и със сигурност не ти говоря за самоубийство.
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  5. #5
    Още едно емо.......
    80's METAL FOREVER IN OUR HEARTS \m/ ♪
    http://youtube.com/watch?v=Z1M-s-8TVBY

    POST-GRUNGE FOREVER!

  6. #6
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Еми не знам какъв съвет да ти дам и дали искаш такъв! Бих ти казала само, че каквао и грешка да си направила е поправима(или всичко е въпрос на внушение?) опитай се да се извиниш. Не се отчаивай зашото ти сам/сама може да се отдръпнеш от хората, които те обичат

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от SaPfIrA``
    на тях не им пука вече за мен...
    как установи това ? Докажи го с пример да повярваме е е така

  8. #8
    кълцай се и до там само ти на тая земя имаш проблеми

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от The_Little_RUNAWAY
    Еми не знам какъв съвет да ти дам и дали искаш такъв! Бих ти казала само, че каквао и грешка да си направила е поправима(или всичко е въпрос на внушение?) опитай се да се извиниш. Не се отчаивай зашото ти сам/сама може да се отдръпнеш от хората, които те обичат

    exactly

  10. #10

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    при мама
    Мнения
    1 575
    Просто си повтаряй,че не ти пука,с една голяма усмивка на лицето,това е.
    И аз така мн пъти съм се чувствала,но просто няма смисъл да се вайкам и съжалявам.
    Споко,живота продължава.
    ;]

  11. #11
    Всеки е минал през това, сигурна съм, че ще се справиш.

    Сега няма да ми повярваш, но после ще видиш, че съм била права.
    Котето на Canis


    Loyalty & Submission

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    къдлина, днес си много мека

  13. #13
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    кухнята,ножа....

    пс- стегни се.

  14. #14
    Ми кълцай се бе, емо боклук.. К'во чакаш, да дойда да те клъцна аз ли?!
    14/88 !

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    къдлина, днес си много мека

    Тва е, щото наскоро излязох от депресията и все още храня някакво съсртадание към хората.
    Котето на Canis


    Loyalty & Submission

  16. #16
    Не се чувствам по-различно от вчера..но разбрах нещо- живота винаги е бил и ще бъде гаден, но зависи от какъв ъгъл гледаш нещата...Човек е такъв, какъвто е и това как го приемат другите не е от такова значение...Благодаря ви за подкрепата..И не съм емо, просто ми се струпаха доста неща за отрицателно време..но се осъзнах вече :P
    ..Виждаш ли сълзите във очите му?Усещащ ли как тупти сърцето във гърдите му? ...Усещаш ли, това за тебе е депресия...

  17. #17
    Колкото и добре да си живееш мислиш, че нищо не е така както трябва. Понякога наистина е така, но ако получавахме всичко на готово без да се борим за него нямаше да има тръпка в живота. Затова човек трябва да е силен и търпелив. Един път се чувстваш най-прецакания човек на света, а в следващия момент може да си най- щастливият. Просто трябва сам да си го направиш да е така.

  18. #18
    животът ти е лайна... свиквай....

  19. #19
    Guest

    Re: животът ми се превърна в ад...

    Цитирай Първоначално написано от SaPfIrA``
    Искам до споделя това, което ме мъчи...не ме интересува, дали някой ще прочете това, което ще напиша..дали ще се трогне или ще ме съжали...Живота ми напоследък се превърна в ад и няма за какво да живея...никой не бе обича, разочаровам всички...на никой, просто на никой не му пука за мен и за това как се чувствам, само ме обвиняват за това, което правя, а аз просто искам малко внимание, малко разбиране..мислех си, че ако сложа край на живота си, ще бъде по-лесно, но нямам смелостта...:S

    7 точка от правилата
    moderated by Coki

    Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.
    Самоубий се!Това е решението. Срежи си вените под вода,няма да усетиш нищо,само ще ти стане студено и ще заспиш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си