.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33

Тема: Skype Pass

  1. #1
    Аватара на KariZma
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    280

    Skype Pass

    Здравейте, знам че не е мн редно, ама мн ме интересува -
    има ли някаква програмка с която можеш да разбереш паролата на даден човек в Skype???
    Моля ви да ми помогнете Мерси предварително!!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на lmao
    Регистриран на
    Feb 2007
    Мнения
    596
    не

  3. #3
    Аватара на KariZma
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    280
    Why?

  4. #4
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    ИМаааааААААаАааАААааАаАаа
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  5. #5
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от -4arovnata-
    ИМаааааААААаАааАААааАаАаа
    Po-skoro ima nachin, programa - ne sym chuval...(ne che sym se interesuval mnogo...)
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  6. #6
    Аватара на KariZma
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    280
    Цитирай Първоначално написано от CucAgMuH
    Цитирай Първоначално написано от -4arovnata-
    ИМаааааААААаАааАААааАаАаа
    Po-skoro ima nachin, programa - ne sym chuval...(ne che sym se interesuval mnogo...)
    Добре, а все пак някой ще ми разкрие ли как става или...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ~ПаНчАтАнТрА~
    Why?
    1во Ходи се скрий бе дебил гледай си твойта работа и не се еб*вай със личното пространство на останалите хора 2ро Има търсачка има поне над 30 такива просташки теми в който се пита за същата глупост 3то вместо да се заснимваш с глупости се захвани с нещо полезно
    Нов човек съм

  8. #8
    Има такава програма, но е платена и струва $75 ако не се лъжа
    Just do it ...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Presli
    Има такава програма, но е платена и струва $75 ако не се лъжа
    Попринцип бих казал за по прецакващо че ги продават примерно в Русе и се продават по 10 лв ама просто са не ми се занимава.Иначе добра лъжа замалко да се хване малкия ми брат .Хакерски програми за разбиване на пароли не се продават никаде те се правят и и сед тва некой ги качва в някой тракер щото WOW представям си примерно от Майкрософт да кажат предлагаме пиратски копия на Уиндоус само за 20 лв със качен медиа плеър или от някой сайт да кажат ето ви една много яка програмка с която ще можете да се еб*вате със сайта ни
    Нов човек съм

  10. #10
    Като написах Skype Hack и ми излезоха много сайтове .. щракнах на единият и ми излезе Skype Hack - $75 ! Апа ти за колко може да я намериш и кой се е хванал просто това не ме интересува, това си е твое собствено мнение
    Just do it ...

  11. #11
    Ако ми я купиш ти давам 200 лв честно иначе ми зимаш компа който е на стойност повече от 1 000 лв,не загре ли че тва са буламачи като гората или награда бааси то малко логика се изисква,както казах примера със сайта "аа ето ви хак за 10 лв с която ще можете да ни блокирате сайта колкото си пъти пойската а ние ще се мъчим,не е ли забавно"
    Нов човек съм

  12. #12
    Голям фен Аватара на lmao
    Регистриран на
    Feb 2007
    Мнения
    596
    абе какви са тия смешки,някой ще продава скайп хакове, това са пълни глупости

  13. #13
    Голям фен Аватара на lmao
    Регистриран на
    Feb 2007
    Мнения
    596
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Цитирай Първоначално написано от lmao
    абе какви са тия смешки,някой ще продава скайп хакове, това са пълни глупости
    Е защо?Аз ако имах щях да продавам
    да де ама я нямаш

  14. #14
    о да и да я продаваш в някой сайт батее дали НСБОП нема те хванат може да е след 10 месеца ама ще хванат и ще има в затвора като от аламинут "Оййй коте,котееее"
    Нов човек съм

  15. #15
    лелии ,чЕ гЛупосТии ...От КакЪъв Зор щЕе Се бъРкАш В ЛичНоТО ПросТрАнсТво На ДруГите беЕ .... излишна тема ....да беше се потрудил да прочетеш някаде и дА поМисЛиш ПрЕди да я пуСн3ш

  16. #16
    fa$h!oN b0y, освен педал, си и много грозен, но като пропуснем това си и лигав и доста тъп. Не не, чакай да го напиша по твоят начин:
    тИ Си пЕдАл, гРоЗеН сИ кАт0 3аДниКа мИ и ЕдНа 0фЦа е По-уМнА оТ т3б

    Така, по темата сега.
    Разберете, не можете да вземете чужда скайп парола. Толкова сте тъпи, че дори да направят някой tool/exploit/etc дори да намерят дупка няма да успеете. Скайп е затворен протокол със затворен код. Трудно ще може да бъде разбит, освен ако не изтече вътрешна информация. Пък и да изтече информацията, която се предава м-у потребителите и сървъра е криптирана, не знам как, но щом на западналото UniBG DB им беше доста трудно за декрипт, това сигурно ще е адско.
    Но дори и да го направите това (фантазирайте си и чакайте оня отгоре да ви подаде ръка), хронология няма да можете да видите, защото тя се пази на компютърът на човека, където е логнат user-a. Тъй че е меко казано безсмислено.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от AnTiBuLLsHiTs
    fa$h!oN b0y, освен педал, си и много грозен, но като пропуснем това си и лигав и доста тъп. Не не, чакай да го напиша по твоят начин:
    тИ Си пЕдАл, гРоЗеН сИ кАт0 3аДниКа мИ и ЕдНа 0фЦа е По-уМнА оТ т3б
    Е тва беше некъв уникален Bullshit ,но оня фешън бий дето нищо нема да казвам за него има право щото не е правилно даже да се интересуваш от такова нещо,камо ли да търсиш чужда помощ
    Нов човек съм

  18. #18
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от AnTiBuLLsHiTs
    Така, по темата сега.
    Разберете, не можете да вземете чужда скайп парола. Толкова сте тъпи, че дори да направят някой tool/exploit/etc дори да намерят дупка няма да успеете. Скайп е затворен протокол със затворен код. Трудно ще може да бъде разбит, освен ако не изтече вътрешна информация. Пък и да изтече информацията, която се предава м-у потребителите и сървъра е криптирана, не знам как, но щом на западналото UniBG DB им беше доста трудно за декрипт, това сигурно ще е адско.
    Но дори и да го направите това (фантазирайте си и чакайте оня отгоре да ви подаде ръка), хронология няма да можете да видите, защото тя се пази на компютърът на човека, където е логнат user-a. Тъй че е меко казано безсмислено.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Skype#Security_concerns

    Няма да коментирам, вие сте достатъчно умни и големи за да разберете какво имам в предвид. Просто ще си го преместя в другият крачол, както всеки път когато чуя за скайп
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  19. #19
    а като не може защо един път ми бяха влезли в скайпа без никой да ми знае паролата на мен ми трябва начин за разбиване на парола в скайп защото си забравих моята и нито си помня и-мейла с който се регистрирах в скайп нито нищо защото с тоя скайп съм от когато имам компютър а не мога отново да си намеря всичките абонати

  20. #20
    anonymous546178
    Guest
    вариант има ама е сложен за човек задаващ въпроса Как да хакна скайп ...

  21. #21

  22. #22
    има както програма така и начини

  23. #23
    е като има начини кажете ги де искам си стария скайп

  24. #24
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    абе има начин, стига с глупостите.

  25. #25
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Има естествено начин. През Run-а с няколко команди и си готова, ама няма да ти кажа.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си