.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Manchester United Champion!

    Честито на всички фенове
    Just do it ...

  2. #2
    Голям фен Аватара на lmao
    Регистриран на
    Feb 2007
    Мнения
    596
    късметлиите долни

  3. #3
    Е нема такива лъкари честно ей 1во Ужасяващия прпуск на Дрогба където удари греда 2ро при всичките възможности през 2рото полувреме включително удара на Балак та си беше направо умопомрачаващ пропуск и накрая 3то Пропуска на тери като се подхлъзна е тва бешеее а да и червения картон на дрогба,що не дадоха на видич дето направи над 15 нарушения за жълт картон.С две думи УЖАС и огромен късмет за WOman United
    Нов човек съм

  4. #4
    Челси играха много по-добре.юнайтед просто имаха късмет. Челси трябваше да победят защото са по-добрия отбор.
    И кФо кАт тЕбЕ цЕлУвАл нАлИ пРеЗ тОвА вРеМе мЕнЕ е рЕвНуВаЛ, и кФо кАт тЕбЕ е еБаЛ нАлИ пРеЗ тОвА вРеМе зА мЕнЕ е мЕ4тАл

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    с изключение на дузпата роналдо игра много добре... и джо коул и есиен ги минаваше като знаци .. нещо, което аз не очаквах така или иначе

  6. #6
    Chelsea ги надигра по всички показатели,особенно второто полувреме.Реално погледанато MAN UTD не заслужаваха да вземат тая купа-това си беше чист късмет!

  7. #7
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    чустито на печелившите :P

    а и още нещо... Само LIVERPOOL !

  8. #8
    Голям фен Аватара на lmao
    Регистриран на
    Feb 2007
    Мнения
    596
    Цитирай Първоначално написано от Scouse
    чустито на печелившите :P

    а и още нещо... Само LIVERPOOL !
    а така

    нека се радват че за 20 години едвам взеха втората си купа по най-смешния начин

  9. #9
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Ако приятелят ми не беше за манчестър, аз лично щях да бъда за челси, само че исках да сме за един отбор и тоя мач бях за Манчестър. Наистина по-добри бяха Челси, но понякога и късмета играе роля
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от lmao
    Цитирай Първоначално написано от Scouse
    чустито на печелившите :P

    а и още нещо... Само LIVERPOOL !
    а така

    нека се радват че за 20 години едвам взеха втората си купа по най-смешния начин
    лузърпул да траят... 20 години вече без титла

  11. #11
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    be6e mn gadno kato se podhlaznaaaaaaaa
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    с изключение на дузпата роналдо игра много добре... и джо коул и есиен ги минаваше като знаци .. нещо, което аз не очаквах така или иначе
    Мм да определено съм съгласен колкото и да ми е неприятно и като стана дума за джо коул се сетих че във всички случаи в който той претендираше за корнер или тъч беше прав и страничните съдий се правиха на ударени...
    Нов човек съм

  13. #13
    Колкото и да приказвате Манчестер си я подаваха по добре, процентите за Манчестер за пасовете по терена бяха повече за Манчестер, а за Кристияно Роналдо, че пропусна дуспата пропусна я, но нали знаете, че всички най-големи са пропускали, като ПЕЛЕ Р.БАДЖО и то на Светони все ... но Роналдо повреме на игра ги вартя та Челси се чудеха каде се намират. Тери ги спаси не на 1 път ... Нейскам да приказвам, искам само да кажа, че нямаше картон за Дрогба, защото всичко стана заради Тевез на него трябваше да даде картрон, а на Дрогба жълт, но така е решил Съдията това е най-важното колкото и да спорите неможе да се върне назат и Дрогба да бие малко по лено да я вкара, и Тери да не се подхлъзва за това ... МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД стана ШАМПИОН !

    А попринцип аз съм за ЛИВЪРПУЛ
    Just do it ...

  14. #14
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    челси не ги надиграха баш по всички показатели...(точност на ударите в %) 24/2 или нещо подобно


    OtherDimension, Ливърпул в Англия може да не се представят добре, но в Европа последните години имат по0добри резултати от Ман Юнайтед :>


    Преди да дойде оная чукча-лилипут ...челси бяха никои

  15. #15
    Брат не и обръщай внимание
    Just do it ...

  16. #16
    scouserrrrrrrrrrrrrrrr
    Y N W A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #17
    С удоволствие ще гледам кошмарната загуба която се очертава за манчестър от зенит за купата на европа
    Нов човек съм

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561

  19. #19
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    ЦЕНЗУРА

    2 точка от правилата
    moderated by Coki

  20. #20
    Челси направиха страхотен футбол. Бяха винаги на точното място и точното време. Особено второто полувреме. Страхотна схема, страхотна игра. Но и двата отбора бяха твърде силни и не можаха да се надиграят. Ако капитанът не беше направил това хлъзване, Челси щеше да е шампион!
    xtreme lifestyle

  21. #21
    Бях за Челси... жалко че не биха

  22. #22
    Манчестер за пасовете по терена бяха повече за Манчестер, а за Кристияно Роналдо, че пропусна дузпата пропусна я,но нали знаете, че всички най-големи са пропускали, като ПЕЛЕ Р.БАДЖО и то на Световни все .

    отнася се и за тери същото

  23. #23
    Аватара на blaaaa
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Boulevard Of Broken Dreams
    Мнения
    222
    Честито на всички фенове на Манчестър и от мен! Дори и късмет да е било, все пак спечелихме! Голям мач - голяма драма беше! Еии най - добрите бее

    Pain, without love
    Pain, I can't get enough
    Pain, I like it rough
    'Cause I'd rather feel pain than nothing at all

  24. #24
    Повече от фен Аватара на Valhala
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    334
    Цитирай Първоначално написано от Snoop Doggy Dogg
    С удоволствие ще гледам кошмарната загуба която се очертава за манчестър от зенит за купата на европа
    И аз тва викам
    Не е важно кой съм и от къде идвам,важно е какъв съм и на къде отивам...

    I believe the only thing we have to fear is the Fear itself...

    Мъж съм бе...тъп народ Това,че ника ми завършва на `а` нищо не значи...

  25. #25
    ALEEEE
    Lubovta e igra,a vsi4ki v neq zaobikalqt pravilata ;]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си