.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Трябва ми съвет

    С приятелката ми ходим вече около месец и половина , но имам странното чувство че тя още е зарибена по старото си гадже с което са ходили 1 година . Каза ми че няма такова нещо , но се пак съмнението си остава.
    Кажете ми плс какво да правя . В безисхдица съм. ;(
    Shtom sym perfecten za edin 4ovek, znachi ne sym nai-гolemiq bokluk.

  2. #2
    Защо се съмняваш?! Има ли конкретна причина или си от онея параноици дето за една усмивка се филмират ии става световен въпросс...
    just a kid۵

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от _WiTh`LoVe_
    Защо се съмняваш?! Има ли конкретна причина или си от онея параноици дето за една усмивка се филмират ии става световен въпросс...
    mi ne se smqtam ot tqh za posledno kogato be6e v nas vlizam v staqta i vidqh che gleda negov profil makar i da go e vijdala mn pyti tova me navq na takiva misli prosto si e naistina symnitelno
    Shtom sym perfecten za edin 4ovek, znachi ne sym nai-гolemiq bokluk.

  4. #4
    Според мене е нормално да и липсва,дори да не го признава.Не се дразни от това,нормално е.Дай и време и не я притискай...Ще свикне с теб и по-лесно ще забрави бившия.

  5. #5
    offf......da ti kaja chestno i az imam sashtiq problem....i znam kakvo chustvash no i az neznam kakvo da pravq.....
    CHOVEK TRQBVA DA BADE DOSTATACHNO GOLQM, ZA DA PRIZNAE GRESHKITE SI, DOSTATACHNO YMEN ZA DA SPECHELI OT TQH,I DOSTATACHNO SILEN ZA DA GI POPRAVI.......

  6. #6
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Нормално да е така с него е ходила 1 година с теб месец

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от hariboy
    offf......da ti kaja chestno i az imam sashtiq problem....i znam kakvo chustvash no i az neznam kakvo da pravq.....
    em gleda komentarite i mo6e da ti svyr6at rabota
    Shtom sym perfecten za edin 4ovek, znachi ne sym nai-гolemiq bokluk.

  8. #8
    Guest
    разбирам те напълно остави нещата така ! от личен опит

  9. #9
    Mnogo e gadno taka.Ima6 samneniq da normalno e...Bila e dosta vreme s nego vse pak,no ne mislq 4e trqbva da se pritesnqva6,za6toto e gledala profila mu.Vajnoto e,4e ne podarjat vrazka.Predstavi si da mu se obajda i t.n.Togava trqbva da se pritesnqva6.

  10. #10

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    stara zagora
    Мнения
    102
    нормално е да си припомня за него се пак 1 година си е 1 година дори и да и липсва тя няма да ти каже но си е така особенно ако са са се разделили скоро
    UsMiHvAi sE KoGaTo tI Se pLa4e ,

    uSmIhVaI sE kOGaTo Te bOli

    I nEkA hOrATa sI MiSlQT 4e ,

    6tAsTiEtO s tEb vUrVi!!!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от From Hell
    Ходили са 1 година..според мене е нормално да и липсва,дори да не го признава.Не се дразни от това,нормално е.Дай и време и не я притискай...Ще свикне с теб и по-лесно ще забрави бившия.
    ТовА е НаПъЛнО вЯрНо ;]

  12. #12
    Повярвай ми има все още нещо към него и ако искаш да си с нея трябва да направиш така че да го забрави нацяло

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от жУси
    Повярвай ми има все още нещо към него и ако искаш да си с нея трябва да направиш така че да го забрави нацяло
    mersi za syveta uspokoih se totalno znam 4e 6te go izduham totalno ... cqlo lqto v kranevo zaedno 6te ba4kame se pak
    Shtom sym perfecten za edin 4ovek, znachi ne sym nai-гolemiq bokluk.

  14. #14
    Виж, вие сте заедно от скоро. Докато тя с този човек е била 1 година, не очаквай, че всичко при нея ще си замине просто така...
    Единственото, което можеш да направиш е да й покажеш, че си по-добър от него и я заслужаваш повече.
    И не се заяждай с бившият й. Ако ще работиш с него, гледай да поддържате само професионални контакти. Ако започнеш да се държиш кофти с него или да му посягаш физически публично... просто ще направиш лошо впечатление на момичето.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Параноята е лошо нещо, 4овек. Осъзнай се. Ако няма при4ина да мислиш такива работи, просто недей. Не си вгор4авайте живота за глупости, ужасно е.

    Робинята на Quench

  16. #16
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Погледни го от тази страна - тя е с теб, не с него. Значи си спечелил, независимо от това, че поглежда към негов профил. Може да мисли да мисли, но повече мисли за теб, защото си до нея. Може да го обича, но не си ли ти този, който я вижда всеки ден, целува я? Така че давай малко по-спокойно, недей да правиш неща, който биха увили вързката ти. Нормално е да ревнуваш, ноне го показвай.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Somewhere there...in nowhere
    Мнения
    536

    Re: Трябва ми съвет

    Цитирай Първоначално написано от pav40
    С приятелката ми ходим вече около месец и половина , но имам странното чувство че тя още е зарибена по старото си гадже с което са ходили 1 година . Каза ми че няма такова нещо , но се пак съмнението си остава.
    Кажете ми плс какво да правя . В безисхдица съм. ;(
    Ако направи нещо, като например да се целува с него или некфи такива, тогава вече го отвори като въпрос... Иначе трябва да и имащ доверие..Явно си доста ревнив.. Те може да са си останали само фр .. За сега остави нещата така късмтчета

  18. #18
    Аватара на yuyuto
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    pLoVdiV {MaiNa ToWn}
    Мнения
    1 182
    Виж ся, човек понякога се връща назад... Спомня си разни неща... И аз понякога си гледам старите пик в тел, спомням си всичките лудории които сме правили, ама тва не значи, че го обичам още... Просто са яки спомени...
    И ти не можеш да бъдеш 100% сигурен, че още таи чувства... А ако са ходили дълго време, може толкова да са си свикнали един на друг, че дори и да няма вече чувства, пак да си липсват... Всичко може да е...
    The reasons of love... <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си