.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Проблем със Skype! :(

    Здравейте! Днес когато се опитах да вляза в скайп,но ми изписа:Провалено сглобяване на базата от данни на Skype. Вероятно друго копие на Skype я ползва...

    Моля ви,помогнете ми!

  2. #2
    auuu ujas predi 1-2 sedmici i na mene mi go izpisa. kogato vklu4ih kompa p1k po4na da mi izpisva po celiq ekran razni ne6ta(predi gi nqma6e). posle mi kazaha, 4e taka kompa si podrejdal tam faylovete nz si kvo i izvikah edin da vidi i mi kaza 4e imalo mn gre6ki v kompa i trqalo da se preinstalira windowsa i taka..preinstaliraha go i se opravi.dano tvoq windows da nqma nujda da se preinstalira...

  3. #3
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Виж да не би да имаш стара версия на скайп на компютъра си. Аз например когато преминавам от 2.8 на 3.5 през обикновения деинсталатор си се оставят и двете версии на програмата
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  4. #4
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Skype core несъвместимост? Поредният бисер от разработчиците. Дълбок поклон. Всеки може да оплеска нещата по собственият си софтуер, но да докара несъвместимост на версиите - не е лесно.
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  5. #5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си