.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26

Тема: Масонство

  1. #1
    Аватара на NaughtyWhisper
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    somewhere over the rainbow ;]
    Мнения
    175

    Масонство

    Масонство и има ли то почва у нас? Кажете си мнението.
    "The body tell the mind to quit. The mind tells the body to shut up."

  2. #2

  3. #3
    Ами дори до сега да го е нямало,усещам как ни завличат и нас в играта Абсолютно смятам,че масонството има почва в нашата родина.

  4. #4
    Е много ясно че има почва те поне половината ни политици са масони Гошо Парванов също те контролират света
    Straight Edge
    I'm a person just like you
    But I've got better things to do
    Than sit around and fuck my head
    Hang out with the living dead
    Snort white shit up my nose

  5. #5
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    hahahaha go6o she vlade sveta drug pyt .....

  6. #6
    kakvo masonstvo kakvi 5 leva be hora, prekaleno mnogo filmi gledate i pravite prostite problemi izklu4itelno slojni i zadulbo4eni. vse trqbva da ima nqkva konspiraciq, to ina4e nqma da e interesno...

  7. #7
    Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.
    Силен ли съм или глупак след като винаги избирам трудния път?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от believe_dat
    Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.
    добре дори и така да е
    кажи ми кво те боли кура а ?
    fuck off red pigs

  9. #9
    Аватара на NaughtyWhisper
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    somewhere over the rainbow ;]
    Мнения
    175
    Дочувам че там членуват изключително влиятелни хора.
    Чел съм че задължават своите членове да бъдат толерантни към всичките вероизповедания.
    Може ли някой да ми каже дали това е истина?
    "The body tell the mind to quit. The mind tells the body to shut up."

  10. #10
    Аватара на NaughtyWhisper
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    somewhere over the rainbow ;]
    Мнения
    175
    Цитирай Първоначално написано от believe_dat
    Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.
    Доколкото знам, протоколите на "Мъдреците от Сион" са станали достъпни за нормалните хора благодарение на руският евреин Гинсбърг?
    Там пише нещо от рода на:
    Корумпирайте политиците
    Овладейте медийте
    Съсипете образованието

    И доколкото знам, тези мъдреци от Сион са висши еврейски равини, които нямат нищо общо с масонството.
    "The body tell the mind to quit. The mind tells the body to shut up."

  11. #11
    Аватара на Не Знаех АнтиСпам Въпроса
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Центъро на Софията
    Мнения
    11
    Кирооо друга работа нямаш ли си?
    Не ща подпис !

  12. #12
    Аватара на NaughtyWhisper
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    somewhere over the rainbow ;]
    Мнения
    175
    Цитирай Първоначално написано от _Becko_
    Цитирай Първоначално написано от NaughtyWhisper
    Цитирай Първоначално написано от believe_dat
    Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.
    Доколкото знам, протоколите на "Мъдреците от Сион" са станали достъпни за нормалните хора благодарение на руският евреин Гинсбърг?
    Там пише нещо от рода на:
    Корумпирайте политиците
    Овладейте медийте
    Съсипете образованието

    И доколкото знам, тези мъдреци от Сион са висши еврейски равини, които нямат нищо общо с масонството.
    В този ред на мисли ти препоръчвам книгата на Никола М. Николов "Тайните протоколи" !!!

    В момента чета "Тайната история на Гестапо". Фен съм на Федмаршал-Ото Скорцени.
    "The body tell the mind to quit. The mind tells the body to shut up."

  13. #13
    badju1,кво да ти кажа не ме боли чак толкова много защото този не ми пречи да сбъдвам мечтите си или пък да постигам свойте си нормални човешки,средностатически цели.Като анализирам това което съм чел евреите по-скоро целят да осъщесвят контрол над колективното общесвено мислене,а не над отделната личност.Наистина не ме боли много и не ме ебе за тия евреи то така или иначи все някой ни управлява.
    Силен ли съм или глупак след като винаги избирам трудния път?

  14. #14
    "И доколкото знам, тези мъдреци от Сион са висши еврейски равини, които нямат нищо общо с масонството." NaughtyWhisper,може и да греша но според мен за да присъединят повече заможни и влиятелни(под заможни и влиятелни разбирай милиардери,президенти и тем подобни) хора към себе си еврейте са създали тези масонски общества.И да отговоря на въпроса ти какви хора са масони:САЩ са имали някаде 43 президента (горе долу толкова май бяха)и 25 от тях са масони(мога да ти ги кажа поименно )Б.Клинтън и Д.Буш също са масони,също така масони са били: Артър Конан Дойл,Хенри Форд,Лорънс Белл,Наполеон Бонапарт и четирите му братя,Уинстън Чърчил,Симон Боливар,Николо Макиавели за него не съм мн сигурен,Ниил Армстронг,Ед Олдрин,дузина английски и дузина руски крале и царе,както и още много други политически и световни лидери, а да не забравя и човека когото наричат "бащата на телевизията"David Sarnoff и тетака.Това са само НЯКОИ факти.Аз лично за себе си мисля че има НЕЩО КАТО евреиски заговор.И нещо извън темата да сте чували нещо за Digital Angel.Ама живеите си живота не се притеснявайте за таквиз работи :P
    Силен ли съм или глупак след като винаги избирам трудния път?

  15. #15
    а бе как може да не ви боли че те владеят целия свят
    Straight Edge
    I'm a person just like you
    But I've got better things to do
    Than sit around and fuck my head
    Hang out with the living dead
    Snort white shit up my nose

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от blufer_1
    а бе как може да не ви боли че те владеят целия свят
    q kaji spored tebe koi trqbva da vladee sveta i kakvo 6te e perfektnoto razpredelenie na vlast v globalen ma6tab.

  17. #17
    и масонството, и ционизма са отрочета на талмудизма...

  18. #18

    Re: Масонство

    Цитирай Първоначално написано от NaughtyWhisper
    Масонство и има ли то почва у нас? Кажете си мнението.
    Да се занимаваш с масонството е характерно за безделници... Нямате ли си друга работа, младежи?
    В градината се слуша само наша музика --> http://www.vbox7.com/play:58df8dfc

  19. #19
    Аватара на NaughtyWhisper
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    somewhere over the rainbow ;]
    Мнения
    175

    Re: Масонство

    Цитирай Първоначално написано от Ферма за птици
    Цитирай Първоначално написано от NaughtyWhisper
    Масонство и има ли то почва у нас? Кажете си мнението.
    Да се занимаваш с масонството е характерно за безделници... Нямате ли си друга работа, младежи?
    Виждам че си запознат. Би ли ми обяснил тогава , защо Хитлер е членувал в тайното окултно общество Туле?
    "The body tell the mind to quit. The mind tells the body to shut up."

  20. #20
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Масоните и илюминатите са навсякъде ,няма страна в която да няма тхни агенти -ЦРУ,КГБ,ДС и всички тези организации са контролирани от масоните,тези изроди имат власт над всекиго и контролират хората чрез светската и религиозната си власт .
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  21. #21
    Аватара на NaughtyWhisper
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    somewhere over the rainbow ;]
    Мнения
    175
    Когато имаш свободно време и застанеш срещу старият партиен дом, ще видиш една идеална, като симетрия, сграда под формата на трапец.
    СОЦ ръководителите на България са се опитали да построят точно копие на Соломоновият храм - символ на световното масонство. През 18 век, официалното обращение между масоните е било "другарю"...
    Въпрос: според вас дали социализмът е създаден от масонският елит?
    "The body tell the mind to quit. The mind tells the body to shut up."

  22. #22
    Преди 1-2 години ми беше много интересно да чета за масонство, ционизъм и като цяло за световната конспирация. И определено има доста истина в твърдението за съществуване на световна конспирация, но има и много преувеличавания. Във всеки случай това да се владее света не става току-така и каквото и да се говори, не могат да ме убедят, че въпросните конспиратори владеели света. Може да имат много власт, ама цялата власт я нямат и няма как да я имат.

  23. #23
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Преди 1-2 години ми беше много интересно да чета за масонство, ционизъм и като цяло за световната конспирация. И определено има доста истина в твърдението за съществуване на световна конспирация, но има и много преувеличавания. Във всеки случай това да се владее света не става току-така и каквото и да се говори, не могат да ме убедят, че въпросните конспиратори владеели света. Може да имат много власт, ама цялата власт я нямат и няма как да я имат.
    Знам,че голяма част от ръководителите на ВМРО на времето са били масони.Иначе баща ми беше за 2 месеца член на лайънс клуб,но не е нищо особено.Цялата тази олелия ,че били "корена на злото" е смешна.
    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  24. #24
    purvo vizantiicite vinovni, sled tova turcite, sled tova ciganite, posle stanaha evreite, sled tqh komunistite a sega masonite...s neturpenie o4akvam da obvinite bezdomnite ku4eta za mizerniq si jivot.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от izzy
    purvo vizantiicite vinovni, sled tova turcite, sled tova ciganite, posle stanaha evreite, sled tqh komunistite a sega masonite...s neturpenie o4akvam da obvinite bezdomnite ku4eta za mizerniq si jivot.
    Тука требе мъдра мисъл или готин лаф,ма не мое се сетя.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си