.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: аз или тя

  1. #1

    аз или тя

    ZdR Na VsI4Ki ! PrEDi 3 mEsEcA Se ZaPoZnAh s EDnO Mom4E Mn mI dOPAdNa, No RaZbRaH 4E pReDi E hOdIl S EDnA mOq PrIqTeLkA. tQ o6te Go HaReSvA . kAkVo Da PrAvQ ,Da Go zAbRaVq AZ,ili Tq ?

    Модерирано от Бандитка
    Пиши заглавията на темите си на КИРИЛИЦА

  2. #2
    Аватара на BeboP
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Pays de la Loire
    Мнения
    539
    Първо - темата ти е за раздел 'Любов'...
    Второ - на колко години сте?!? Щото да се карате за момче определено не е признак за израстване...

  3. #3
    napi6i go normalno ye...mamica vi...

  4. #4
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Разберете се помежду си двете,ние как да помогнем?Едната трябва да отстъпи..ДИАЛОГ!
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  5. #5
    Аватара на ZuCkI
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    дупката на геврека
    Мнения
    223
    Съдейки по начина на писане си на не повече от 11.Следователно няма смисал от това да мислиш дали ше си ти или твоята приятелка, защото 2 седмици след това ше те зареже.

  6. #6
    :D ne spomena dali toi te haresva :D

  7. #7
    тва е тъпо . преди приятелката ти която до колкото разбрах още има чувства към него , сега ти ! Нито една от двете и ако все пак трябва да избирате колкото и да ти е гадно го забрави.

  8. #8
    Тя Ем зависи колко ти е фр и колко истенска приятелка си ти Помисли !

  9. #9
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Da Ti EbA piSaNeTo Da Ti eBa
    The Spark

  10. #10
    ем поговорете си 2те с нея и и кажи че и ти го харесваш .. и каквото решите 2те това е ..
    п.п.1 ЕбАтИ пИсАнеТо мУ уДрЯш... иии
    п.п.2 оставям ти темата тук защото има и общо с приятелството ..

  11. #11
    първо научи се да пишеш като хората и пиши на кирилица ! и второ по темата говори с нея за това момче ....,пък акко ти е приятелка от рода на само здравей здрасти и се виждате само по улиците и евентуално на даскало ами това е просто позната и нищо не ти пречи .....
    Знам не съм идеална,малко наивна и малко странна!Всичко за мен е черно и бяло...!Заради никой не се променям,нараняват ме без сърце оставам,но и да падна пак се изправям .....

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Оставете го и двете..ще си имате проблеми после..не се карайте за момче
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от halino0r
    тва е тъпо . преди приятелката ти която до колкото разбрах още има чувства към него , сега ти ! Нито една от двете и ако все пак трябва да избирате колкото и да ти е гадно го забрави.
    +1

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от halino0r
    тва е тъпо . преди приятелката ти която до колкото разбрах още има чувства към него , сега ти ! Нито една от двете и ако все пак трябва да избирате колкото и да ти е гадно го забрави.
    +1

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    ```КаТуУу гУ пУсНиШ Ф пУдХуДяЩиЯ рЪъЪъЭдЙеЕеЛл, тУгАззЗз шЕ тИ УуУубАадЯя~[!]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си