.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Пловдив -Смолян

    Някой може ли да ми каже колко км е разстоянието от плд до смолян а ходили ли сте в смолян хубаво ли е

  2. #2

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Обичам Смолян. От Пловдив до Смолян са около 100км, но пътя е много тежък. Има много завои, тесен е и т.н.

    Смолян е не много голям, но изключително красив град. Хората, въздуха, природата всичко е много по-различно.
    Атмосферата е невероятна.
    Често се връщам в Смолян и за мен това е едно най-красивите кътчета на България.
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  4. #4
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    ЕЕЕ супер е в СМ Ела при нас 100 км е и наистина е изморително пътуване, но според мен си струва има доста забележителности, които можеш да видиш

  5. #5
    аз пък никога не съм ходила в Смолян
    АкО мЕ нЯмАш-СпЕчЕлИ Ме[!]АкО Ме ИсКаШ-оТвЛеЧи мЕ!АкО мЕ иМаШ-ЗаПаЗи мЕ[!]Но аКo ме ИзГуБиШ-ЗаБрАвИ мЕ.....

  6. #6
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Никога не е късно

  7. #7
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Доста е красиво наистина,аз ходих една зима,центъра е супер спокоен и в далечината се виждат скали с борчета,мога да ти покажа и снимки даже

  8. #8
    смолян е супер град да 100 км са от плд... тези 100км ги пътувам доста често уча в плд и съм от см.. града е супер ако имате възможности идвайте на почивка и всичко останало...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от modesty69
    смолян е супер град да 100 км са от плд... тези 100км ги пътувам доста често уча в плд и съм от см.. града е супер ако имате възможности идвайте на почивка и всичко останало...
    Благодарим, че сподели.

  10. #10
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    ако искаш ше те закарам, точно за 1 час и 30 минути, много често ми се налага да ходя до Пампорово. Пътя не е чак толкова тежък има много по лоши по Родопите. Като малък ходих там в няква зала и на тавана имаше звезди и се сменяха, много яко беше.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Планетаруима ли, Тузаро

  12. #12
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    От 2008-ма досега сигурно е разбрала колко км са.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си