.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Подарък; гравиране на гривни

    Здравейте. Прителят ми скоро има празник(26) и искам да му купя сребърна гривна,на която да се гравира послание.

    Въпросът е,че ще правя това за първи път и не съм наясно къде,как,цени и други.
    Може ли да ме упътите,да ме посъветвате,да предложите къде гравират и как вървят цените.

    Още един въпрос - към момчетата - би ли ви харесал подобен подарък и каква сребърна бижутерия харесвате - по-изчистена или?

    Ще съм изключително благодарна на всеки отзовал се!
    If the road ahead is not so easy
    Our love will lead the way for us
    Like a guiding star
    I'll be there for you if you should need me...

  2. #2

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    само не му гривирай любовно послание

  3. #3
    При златар може да стане, ама за цена не мога да те ориентирам :/

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    268
    emi slance,ako si ot sofiq,v malkiq cum gravirat vsqkakvi raboti.A ina4e kato ceni e po 20st na bukva,pone taka be6e predi ... aide uspeh

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Lunatic-
    само не му гривирай любовно послание
    Няма да се превъзнасям Не сме от прекалено дълго заедно,но ми е много близък. Мисля,съм решила вече какво ще е(нещо малко,от сърце и искрено),но все пак .. мъжката част нека даде предложение какво би им допаднало - за надпис..
    If the road ahead is not so easy
    Our love will lead the way for us
    Like a guiding star
    I'll be there for you if you should need me...

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    Цитирай Първоначално написано от secret^dream
    Цитирай Първоначално написано от Lunatic-
    само не му гривирай любовно послание
    Няма да се превъзнасям Не сме от прекалено дълго заедно,но ми е много близък. Мисля,съм решила вече какво ще е(нещо малко,от сърце и искрено),но все пак .. мъжката част нека даде предложение какво би му допаднало - за надпис..
    "My dick has six engines."

  7. #7
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Защо да не е любовно, стига да е от вътрешната страна. То си зависи от самия човек, де. Иначе да, ако е от външната да си носиш надпис "обичам те, мило" би било ...

    Иначе и аз съм чувала за Малкия Цум. Миналата година за бала едни клас бяха носили някъде на лъвов мост в златарски магазин и пак цената на гравирането беше на буква.
    Имаше едно преработено на думите на Стивън Кинг от рода на "Work until beer o'clock". Моят би се изкефил на нещо такова.

  8. #8
    Сребърна гривничка за момче..не ми звучи мн добре

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Наскоро зехме златно кулие с плочка за класната. Гравирането беше безплатно!!! От магазина явно си го поемат към самата цена, без да ти взимат отгоре(ако не е сам за плочките така де ).

  10. #10
    Във всеки бицутерски магазин можеш да попиташ къде ще ти я гравират.
    Иначе със сигурност е по-добре да е изчистена или да има само един орнамент. Гледай да не е някой кич, защото не върви за момче
    Според мен е най-добре да му напишеш някакво послание, което да има общо със самия него и с живота му. В никакъв случай - "От Мими за Пешко, ще те обичам вечно" и от сорта.. няма смисъл.

    ПП: Лично мнение: за мъж е по-добре да му вземеш елегантен часовник, от колкото гривна ... пак върши същата работа.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  11. #11
    Пространството в/у което ще се пише ще е ограничено и това е малко гадничко защото трябва да е късичко :/ Ммм можеш да напишеш ваща си дата :] или пък :

    Always remember.... To hug. To love. To trust.
    You Are My Life - I Love U !

    Бее нз ... има много неща ,които могат да се напишат ,но пак казвам .. лошото е ,че пространството ще е ограничено :/

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    В малкият цум гравират,да.последно Преди няколко месеца ми гравираха сребърна плочка и беше по 0,35лв на синвол.Аз гравирах дата.
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си