.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    МолЯ ПомОгНеТе ЗА...

    Моля,ако някой знае нещо за ето тази програама-PocketDivXEncoder_0.3.51_RC11 нека пише по долу,всичко за мен ще е от значение...
    Чувала сам,че чрез нея може клиповете да стават и за телефони
    Опитвам се да променям различните клипове,всичко е ОК ,но не знам къде се запамятяват после,как да разбера???
    Каквото и да знаете ще е важно за мен...
    ......Race the moon... Catch the wind Ride the night to the end... Seize the day, stand up for the light......

  2. #2

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Otka4eniq
    за огромно съжаление и там нищо не намерих...надявам се на някой,който я е използвал
    ......Race the moon... Catch the wind Ride the night to the end... Seize the day, stand up for the light......

  4. #4
    А ти всъшност искаш да направиш клипа за телефон ли?Но искап да му вградиш и субтитри ли???Щото знам,че с тази програма се вграждат субтитри в клипа.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Otka4eniq
    А ти всъшност искаш да направиш клипа за телефон ли? Щото знам,че с тази програма се вграждат субтитри в клипа.
    ами да аз искам да го направя за телефон,където също да се гледа...ако пък знаете някоя друга за тази работа програма,моля кажете
    ......Race the moon... Catch the wind Ride the night to the end... Seize the day, stand up for the light......

  6. #6
    Eее ако не искаш да вграждаш и субтитри в клипа а искаш просто да го направиш за телефон ето ти тази http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=28325 клиповете после се записват в локалния диск който ти е widnowsa и там в една папка TEMP.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Otka4eniq
    Eее ако не искаш да вграждаш и субтитри в клипа а искаш просто да го направиш за телефон ето ти тази http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=28325 клиповете после се записват в локалния диск който ти е widnowsa и там в една папка TEMP.
    ей сега ще пробвам....
    ......Race the moon... Catch the wind Ride the night to the end... Seize the day, stand up for the light......

  8. #8

    ...

    става да,но пък телефонът ми не може да го прочете,явно не е за Nokia 5300 Имаш ли нещо друго в предвид
    ......Race the moon... Catch the wind Ride the night to the end... Seize the day, stand up for the light......

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си