Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
Поради липсата на достатъчно мозък, това е един от вариантите им да покажат на въпросното девойче, че не я харесват и не искат да имат
връзка с нея, но.. за да бъдат по ясни, са готови даже да загубят приятелството си с нея.. тъпоо..
Вие пък се отдавате на приятелства и живеете в много тесни емоционални връзки. Стига с тия нападки "момчетата такива, момичетата онакива".

Феминизмът и прекаления стремеж към еманципацията, който постоянно втълпяват чиклит-а и последвалите го филми и сериали + прекалено доминативния ни подход, на повечето мъже -> прекалено сбъркан свят. Все пак сме в него и трябва да се оправяме. Винаги ще си задаваме въпроси, защо действат едни така, други иначе.

ПП: Това мнение го написах от чиста заядливост
ПП2: Ако ни харесва момиче, а ние нея не, просто не й даваме да се сближава с нас. Тя като настоява, навлиза в зоната ни на комфорт и е нормално да сме враждебни. Идеята е, че преценяваме жената по кориците и не ни ли прави добро впечатление, няма шансове. Такива сме си. Хубавото е, че не са ни чак толкова високи изискванията. Постарайте се да изглеждате добре и да не сте много агресивни и ви гарантирам, че няма да пуснете такава тема
ПП3:Аман от послеписи ^^ ПП2 е в същност частта от мнението ми, което Е по темата