.
Отговор в тема
Страница 3 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 139
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от white_power_
    Виждам че всички сте заблудени!!!!
    М да.Чакаме такива като теб да ни дават акъл.
    Тука требе мъдра мисъл или готин лаф,ма не мое се сетя.


  2. #52
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от white_power_
    Виждам че всички сте заблудени!!!!
    +1 !
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  3. #53
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Л
    Не случайно NPD казват за скинхедс, че са просто бръснати асоциали и са по-скоро проблем, отколкото решение.
    Говориш за група,която е замесена с чифути
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  4. #54
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от Ендо
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Л
    Не случайно NPD казват за скинхедс, че са просто бръснати асоциали и са по-скоро проблем, отколкото решение.
    Говориш за група,която е замесена с чифути
    страхотно твърдение, а сега го докажи...
    Така съм чувал от човек,който е потребител тук.Може би той ще се намеси
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  5. #55
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    т.е. чул си нещо от някой и за теб то вече е абсолютната истина, а не можеш и да го докажеш?
    Ами момчето не е вчерашно и знае какво говори
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  6. #56
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Няма скинхедс камо ли анархо тъпунгери ... няма комунисти нито демократи ... за мен всички са предатели !!!

    Аз съм просто ... българин ... и това ми стига!

    За друго ... не претендирам ...
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  7. #57

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    101
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Няма скинхедс камо ли анархо тъпунгери ... няма комунисти нито демократи ... за мен всички са предатели !!!

    Аз съм просто ... българин ... и това ми стига!

    За друго ... не претендирам ...
    Разкрий ни теорията ка кмюсюлманите са виновни за всичко, моля те направи ми тази душевна чекия
    ЧЕ ИГРАЕ ВИНКЕЛО!!!ПЕРНИКО НАТИСКА!

    Dobro jutro moja voljena
    Dal te iko voli kao ja
    Dobro jutro moja voljena
    Ne voli te niko kao ja

  8. #58
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от КУРав_лад
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Няма скинхедс камо ли анархо тъпунгери ... няма комунисти нито демократи ... за мен всички са предатели !!!

    Аз съм просто ... българин ... и това ми стига!

    За друго ... не претендирам ...
    Разкрий ни теорията ка кмюсюлманите са виновни за всичко, моля те направи ми тази душевна чекия
    Бензуха!!! ... ето ти една еврейска теория!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  9. #59
    криско еи помияр долен по повод изказването ти че всички скинхедс са пияници и наркомани да ти кажа че никога не сам пушил нито цигари нито трева(за други наркотици да не говорим) алкохол не пия.Тренирам по цял ден. и ако искаш може да се видим да ми кажеш квото имаш да ми казваш измет долна.

  10. #60

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Club Old Number One / RPU 24h
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от totenkopf
    криско еи помияр долен по повод изказването ти че всички скинхедс са пияници и наркомани да ти кажа че никога не сам пушил нито цигари нито трева(за други наркотици да не говорим) алкохол не пия.Тренирам по цял ден. и ако искаш може да се видим да ми кажеш квото имаш да ми казваш измет долна.
    ако за тебе всичко се измерва в тва да не пушиш, да не пиеш и да тренираш "по цял" ден, значи си в някъв голям филм и то анимационен.

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от totenkopf
    криско еи помияр долен по повод изказването ти че всички скинхедс са пияници и наркомани да ти кажа че никога не сам пушил нито цигари нито трева(за други наркотици да не говорим) алкохол не пия.Тренирам по цял ден. и ако искаш може да се видим да ми кажеш квото имаш да ми казваш измет долна.
    Кажи бе Тотьо, нещо проблем ли имаш, или? "Тренираш" по цял ден викаш, значи на принципа "зоб до гроб", а пиле шарено ?
    ПП. Аз на теб нямам какво друго да ти кажа, ако ти имаш някакъв проблем с мен, кажи, аз съм тука във форума почти всеки ден, оставил съм си скайпа в профила и мога да контактувам съвсем отворено и без притеснение с всеки от пишещите тук.
    И мнението ми за скинарите си е преобладаващо такова и няма да си го променя, най-малкото защото имам лични наблюдения върху вас. Това, че не всички скинове са такива, е ясно, да има изключения, ама повечето определено не сте стока .

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от Alco
    Цитирай Първоначално написано от totenkopf
    криско еи помияр долен по повод изказването ти че всички скинхедс са пияници и наркомани да ти кажа че никога не сам пушил нито цигари нито трева(за други наркотици да не говорим) алкохол не пия.Тренирам по цял ден. и ако искаш може да се видим да ми кажеш квото имаш да ми казваш измет долна.
    ако за тебе всичко се измерва в тва да не пушиш, да не пиеш и да тренираш "по цял" ден, значи си в някъв голям филм и то анимационен.
    Да, и явно си мисли, че колкото повече тренира, толкова повече мозъчни гънки ще му се образуват, а всъщност е точно обратното, ама нека си живее в света на железарийте и зобовете пича .

  13. #63

    ;)

    Цитирай Първоначално написано от totenkopf
    криско еи помияр долен по повод изказването ти че всички скинхедс са пияници и наркомани да ти кажа че никога не сам пушил нито цигари нито трева(за други наркотици да не говорим) алкохол не пия.Тренирам по цял ден. и ако искаш може да се видим да ми кажеш квото имаш да ми казваш измет долна.
    Посерко,айде да се успокоиш малко?
    И кво не пиеш,не пушиш,по цял ден тренираш,и кво набиеш някой друг циганин и се чувстваш велик.
    Винаги съм смятал че вие сте жалка измет.
    Тука требе мъдра мисъл или готин лаф,ма не мое се сетя.


  14. #64
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от Alco
    Цитирай Първоначално написано от totenkopf
    криско еи помияр долен по повод изказването ти че всички скинхедс са пияници и наркомани да ти кажа че никога не сам пушил нито цигари нито трева(за други наркотици да не говорим) алкохол не пия.Тренирам по цял ден. и ако искаш може да се видим да ми кажеш квото имаш да ми казваш измет долна.
    ако за тебе всичко се измерва в тва да не пушиш, да не пиеш и да тренираш "по цял" ден, значи си в някъв голям филм и то анимационен.

    Що е ,аз пък се радвам,че има такива българи.Ама наистина не е правилно по цял ден да тренираш,вземи почети малко
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  15. #65
    аз със сигурност чета и то повече от криско, зашото както виждам той още не е разбрал колко вреден за бялата раса е национализмът и още си говори само за това. така че на него мога да кажа да чете. Не мисля да пиша по такива детски сайтове така че чао аз нямаше и въобще да пиша но подразниха мненията на криско, който явно нищо не разбира.

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от totenkopf
    аз със сигурност чета и то повече от криско, зашото както виждам той още не е разбрал колко вреден за бялата раса е национализмът и още си говори само за това. така че на него мога да кажа да чете. Не мисля да пиша по такива детски сайтове така че чао аз нямаше и въобще да пиша но подразниха мненията на криско, който явно нищо не разбира.
    Не разбирам бе, признавам си, колко пъти да ти кажа, нали затова те чаках толкова време да се включиш в този форум, та да ми налееш малко акъл в празната кратуна, ама ти не щеш, що така ?
    Виж сега, зависи какво четеш баце, ако четеш "Моята борба", много истини ще разбереш, но и няма да разбереш. Признавам си, чел съм само откъси от тази книга, ама доста елементарно ми звучаха като цяло. Та бялата раса за теб е на първо място, ами хубаво, нямам против, за мен пък българската раса ако мога така да се изразя е на първо място. Ама явно за теб национализма е лош, интернационализъм ли искаш тогава? Кажи де, що се криеш и бягаш от неудобните въпроси? Форума ти бил детски, само че доста от хората, който пишем тук сме над 18, а аз вече се чувствам даже дърт в сравнение с повечето пишещи тук, на цели 23 съм и след някои друг месец ставам на 24.
    Защо бягаш от пряк спор, само това не разбирам? Аз не съм злонамерен спрямо теб, напротив, бих се радвал да проведем един дълъг и аргументиран спор без обиди и псувни, но който да е полезен за широката аудитория във този форум, ама ти не искаш, дразнел си се. Еми и аз се дразня за хиляда неща в тоя живот, ама ако се скатавам като теб всеки път и казвам, аа, не, дразня се, няма да говоря повече, до къде ще я докараме тогава, до кривата круша май?!
    И книги доста съм чел, ама според критерия за теб те може да са тъпи, понеже в тях не се говори за бялата раса и предимството й над останалите раси, а се говори за историята на древните българи и много други неща на тема история най-вече. Но и на други теми освен история. Но в никакъв случай не се имам за някакъв умник. Наясно съм, че много неща, които трябва да ги знам все още не ги знам, но точно пък затова кипя от желание да научавам все повече и повече, за да затвърждавам българския дух в мен и националното си чувство. Но те не са свързани с борбите на Хитлер за избиване на евреите и останалите "низши" раси, а с други неща. Ама няма какво да ти обяснявам, явно ти се страхуваш да влезеш в задълбочен спор, уви, а бих се радвал да го направим, защото нали знаеш, в спора се ражда истината !

  17. #67
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Бялата раса О.о отказах се да чета нататък !! Човече дали си българин турчин негър или евреин дали има разлика ако се разбирате ?? Дали е важно каква кръв тече във вените на човек ,при условие че е човек ? Защо трябва да се делим така ? Бяла раса ... въри се гръмни ... ако беше негър кво ? Щеше да викаш "тия курви белите само ни мразят ,а ние сме си пичове " !! 100% !!!

  18. #68
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Да,Diam0nD,ама СЪМ БЯЛ И СЪМ ГОРД,С ТОВА !!!!!
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  19. #69
    Кристо е много прав. Трябва да се гордеем, че сме от българската, а не от бялата раса(ест. няма лошо да си бял).Само да не ставаме като негрите да се"гордеем, че сме черни".Да се гордеем как в Африка изгониха белите 'окупатори' и 'приятните' последици от това.За нацизъм няма да говоря, защото от чифутски идеологии не се интересувам.Скиновете ги уважавам много(истинските, които не са пияници и не се дрогират(да си против наркотиците е в идеологията на скиновете))Не тези скинари, за които анархистите са по-голям враг от циганите или пък се проявяват по мачове. Diamond, кръвта във вените е важна, но не по начина, който влагаш.

    КРЪВ
    Не смятай за глупак глупавия син на умен баща.
    Не смятай за умен умния син на глупав баща.
    Кръвта е изтекла – душата е изтекла.
    Което е просмукано в кръвта, то само с душата излиза.
    Което диктува кръвта – това говори душата.
    Ако нямаше кръв – и душа няма да има.
    У когото е развалена кръвта – у него и плътта е развалена.
    Една идея не може да бъде унищожена!

  20. #70
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Поздрав за расистите : http://vbox7.com/play:2f3b9235 не ви ли кара да се замислите след като чуете тази песен ?? В интерес на истината аз преди 4-5 месеца бях отявлен расист ... в смисъл без негри ,другите си ги мразех ,но просто няма смисъл ... но чуйте песента и пак ще говорим аз заминавам на почивка на албена и после ще гледам кво ви е мнението

  21. #71
    Аватара на Endo
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Валхала
    Мнения
    199
    Diam0nD,ОТВРАТИТЕЛНА ПЕСЕН !!!
    Oi .. it's not just a music,its a WHITE voice !

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Поздрав за расистите : http://vbox7.com/play:2f3b9235 не ви ли кара да се замислите след като чуете тази песен ?? В интерес на истината аз преди 4-5 месеца бях отявлен расист ... в смисъл без негри ,другите си ги мразех ,но просто няма смисъл ... но чуйте песента и пак ще говорим аз заминавам на почивка на албена и после ще гледам кво ви е мнението
    Уау, отдавна не бях чувала толкова смислена песен!!! Разтърси ме из основи!!! Промени ми принципите и възгледите изцяло!!! И аз бях отявлена расистка, що кръв съм измила от кубинките си... но сега всичко се завъртя на 180 градуса. Ще чакам приятеля си (той се брои за хамър скин) да се прибере вкъщи и ще му пусна песента, дано се осъзнае и той!!! Ако не - ще го изхвърля от нас!
    Хахахаха, въобще не можах да я изслушам, много тъпо ми се стори началото и си пуснах пак радиото.
    А дали да напиша нещо по темата за софийските скинхедс...? Ще напиша.
    Да, има хора, които казват, че са такива, познавам ги. Даже знам къде живеят някои от тях. Дали тази информация би свършила работа на автора на темата?
    Всеки човек стои между два зъбера и пази една крачка стена. Аз виждам само моята крачка. И знам, че трябва да я защитавам... Мръднеш ли, злото ще влезе. И когато умреш, твоето тяло да заприщи вратите между двата зъбера.

  23. #73
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    А колко замета автора на песента просто не е истина, страноо че говори на хасан и хасвалт
    За пръв пут чувам циганин да пее рап...
    И второ, и мелодията не струва...
    И трето, това че си приличаме външно не значи че еднакви и вътрешно, погледни статистиките..
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  24. #74
    Песента е доста смислена, а това че не слушате рап и сте расисти, не я прави тъпа и безсмислена. Можеби на вас така ви се струва, но си е ваша работа. Единственото с което не съм съгласен в текста е това, че няма значение дали си българин, турчин, евреин, циганин и т. н. Защото има голямо значение да си българин и да се чувстваш такъв, но това няма нищо общо с расизма. Това е национално, а не расово чувство и на расова основа не мразя никого, на национална също, понеже всеки трябва да се гордее според мен с националната си принадлежост. Така че аз се чувствам горд, че съм българин без да ми трябва да мразя когото и да било. Все пак не е възможно всички на този свят да са българи и именно това е хубавото, че има различни хора на този свят, няма начин всички да сме еднакви, с еднакъв цвят на кожата, еднаква национална принадлежност, еднакво мислене. Затова изявления от рода на "няма значение дали си българин или германец, важното е да си представител на бялата арийска раса" са дълбоко погрешни според мен и израз на нов вид интернационализъм, подобен на комунистическия, само че на основа бяла раса. И пак повтарям, има бели евреи и турци, как да ги различим от останалите представители на бялата раса и да кажем-не, те не са арийци, те са еди какви си? Защото може да се окаже, че само самосъзнанието им е еврейско или турско, а в жилите им тече някаква друга кръв, нямаща нищо общо с евреите или турците. Както македонците се пишат не-българи, а са си чисти българи.
    И песента не е лоша като мелодия, само че не си падам много по бг рап или изобщо рап, който се прави от бели, с изключение на Еминем разбира се. Но като цяло най-добрия рап си е този, който се прави от черните .

  25. #75
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    denYo е турчин не циганин ,но това няма значение ... какво те бърка къф е като се разбираш с него ? Има ли значение ? Кристо той има предвид това че това от каква националност си или какъв ти е цвета на кожата не те прави лош . А иначе доколкото чувам (не е потвърдено) той си се чувства българин ,само дет произхода му е турски ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си