.
Отговор в тема
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 23456
Резултати от 126 до 139 от общо 139
  1. #126

  2. #127
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Фейк
    "Never underestimate the power of human stupidity."
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  3. #128
    Нацизма е лош, щото Хитлер е имал "гениалната" идея да хвърля хора в газови камери. като идея Национал-социализма не е лош. Като изпълнение до сега - пълен ужас. Комунизма е прекрасна идея. Жалко, че е неосъществима. То си остава утопия. Истинския комунизъм, не е съществувал и няма да съществува.

    А относно скинарите, поне тези които съм виждал, са НАЙ-МАЛКО пълни алкохолици. Доста са яко друсалки си пречупени кръстове, а идея си нямат, какво е нацизъм, какво символизира пречупения кръст и т.н. Просто са емоционално пропаднали тъпаци, които се самосъжеляват и си избиват комплексите срещу беззащитни хорица в повечето случаи. Само веднъж скочиха в сравнително равен бой - 3ма срещу 2ма и после, ние свършихме с куките, да обясняваме защо сме ги били, все едно сме виновни. Винаги дебнат 10 срещу 2-3-4. Ходели били да тренират в залите. Еми да ходят някои, след това се бият с хора, които са 2 пъти по-дребни от тях, без никаква тренировка. При това винаги отиват да се бият с тръби, бухалки, вериги и боксове. А друготе с голи ръце.

    Ей бухали, скинари, вървете без тръбите да се биете с каратисти, боксьори и т.н. да ви видим докъде ще стигнете?

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  4. #129
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965

    Re: Софийски скинари, къде сте ?

    Цитирай Първоначално написано от Facelessman
    http://www.dnes.bg/article.php?id=52654

    То не беше Красна поляна, не беше Захарна фабрика. Ей сега изгледах по нова тв репортажа как циганите пребили от бой момчетата за едното нищо. Не съм от София, незнам как се организират скинарите там, обаче ако в моя град почнат да стават такива неща, най-обикновени хора ще се съберем ще ги смачкаме. Почвам да се чудя накъде отива тази държава, след като едно малцинство всява страх и МВР е безсилно срещу него...
    Къде сме ли? Ами пиеме бира във Факултето...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  5. #130
    Много ми е интересно, авторът на темата дали си мисли че скинарите като набият 10 циганина после циганите ще станат по-добри, чисти и културни ?!!? Не че ми дреме за деградилралите и закърнели мозъци на подобни типове скинари или било те скинаро-поддръжници, но 2 думи от мен към такива буклуци- колкото и цигани да пребиете, тя няма да се променят, винаги ще смърдят, ще са бедни и ще крадат! Този който трябва да направи нещо това е държавата. Да разруши ромските гета и да разпръсне циганите за да не са "вкупом цялата рода". Да ги постави сред българи, да промени средата им. Да направи обучението на ромите задължително и ако трябва да ги глобява или да заключват в затвора родителите на деца които не ходят на училище. Всички ромчета да растат сред българчета, за да бъде средата и мисленето им българско. Да се осигури ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ работни места за циганите. Кото не работи от тях- затвор и бой.
    Аз не мисля че всичките тия неща ще ги направят буклушките скинари. За тия неща има правителство. Ама на него му дреме. А относно скинарите- това са деградирали, пропаднали, обезумели тотално същества, чийто живот е тотално сасипан и загубен.. Такъв буклук нито мисли за жена, нито за семейство, нито за кола, нито за дом... това е едно безмислено и безполезно същество с безмислен и безполезен живот. Предпочитам циганин да набие скинар, отколкото скинар циганин. Поне животът на циганина има малко или много човешки смисъл.

  6. #131
    Действията на скинарите са напълно лишени от смисъл. Преди време се опитаха да ме вербуват за скинар. Е бях на 3 "акции". Излизат, намират мургави и ги смачкват от бой.

    Резултата е пребит и озлобен циганин.

    Нито го убиват, нито знаят дали бият боклук или нормален човек, нито го променят по някакъв начин...

    тъпа история

    проблема е, че съдебната ни система е мудна, а прокуратурата бавна

    трябва държавата да ги натисне да станат хора, а не да ги бият скинари

  7. #132
    Цитирай Първоначално написано от mecho8888
    ...проблема е, че съдебната ни система е мудна, а прокуратурата бавна

    трябва държавата да ги натисне да станат хора, а не да ги бият скинари...
    Точно, но дано успеят и другите които четат темата да ни разберат. (: Така като се замисля, скинарите са си сто-процента престъпници... Системно бият безцелно и безмислено хора... А КАДЕ Е ДЪРЖАВАТА ТУК ПИТАМ АЗ ?!

  8. #133

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    5
    Хора тия скинари са жалка история, снощи ей така без нищото ме пребиха скинари в рейса с метални тръби и палки, що за хора има на този свят? Шофьора почна да ме гони от рейса и ме буташе със злоба да слизам...а скинарите ме чакаха на спирката. Казвам му на шофьора, че ме е страх да сляза, все пак са 6-7 души, въоръжени при това. Той ми заяви, че не го интересува и ме избута да сляза. Аз се качих много бързо и без да гледам седнах до една жена, а тя ме избута и ми каза "Абе махай се от тука бее". Не знам просто що за хора са? Виждат, че съм в кръв, главата ми е сцепена и това тях не ги интересува. И да ви кажа, не съм циганин! Каква е тази държава, в която живем?!

  9. #134

  10. #135
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    без да гледам седнах до една жена, а тя ме избута и ми каза :
    Ей готин! Шта сексам

    Ама е била толкова грозна и дебела ,че поради пост-травматичния стрес си си съчинил тази история ,с която да заместиш действителността ,в която те изнасилват дебели и миризливи ромки с провиснали вагини. Нали ?
    И впрочем сигурен ли си ,че са били тръби това в ръцете им ,а не да кажем .... вибратори ?

  11. #136

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    5
    Ей пишльо ей заради такива келемета като теб е такова състояния държавата ни. Нищо не си измислям, ти гледай на теб да не ти се случи такова нещо, че ще те видим тогава толкова ли смело ще говориш.

  12. #137
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    аха значи вчера са те налагали с метални тръби а днес вече пишеш във форума. Е окей - не го вярвам тва.
    Ако действително се с случило - много съжалявам и извинявай за ебавката. Но просто не виждам как за един ден въобще ще си излязал от болницата (а би трябвало да те задържат там поне няколко) ,камо ли да влезеш в някъв форум да се оплачеш.

  13. #138

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    5
    Ами да ходих до Пирогов и 2 часа стоях там, залепиха ми раната на глава с лепило, раната ми е като резка около 10см и ми казаха, че имам много здрава глава, рамото още ме боли и имам рани по ръцете, не е толкова сериозно, но просто е неприятно.

  14. #139
    Мога ли да стана скинар (скинхед) ако баща ми е негър а майка ми е бяла...и аз съм малко мургав но иначе съм патриот и чист българин и съм роден и израснал в България?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си