.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952

    хм да видим :}

    добреммм...стана ми много инт едно нещо и реших да попитам всички,като гледах тези линийки отдоло на профилите ви и видях че някой са от доста дълго време заедно...кажете вие със сегашното ви гадже и от кога сте заедно и как си изкарвате

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цял живот съм с него... за 19 години имахме добри и лоши моменти... Не смятам, че скоро ще се разделим.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    ZAedno sme ot 1 godina, i 1 mesec vremeto 6te pokaje kak 6te se razviqt ne6tata
    Руса кукличка

  4. #4
    Еми заедно сме от 2 години и 3 месеца някаде иначе как може да си изкарваме явно ни е хубаво заедно щом сме заедно толкова време разбирасе имаме си и лоши моменти но но може и без тези моменти . Единственото което ме притеснява е че сме прекалено различни но ще видим какво ще излезне накрая за сега е важното че се обичаме.

  5. #5
    Аватара на Puky
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    НякъДе Там ... В Club Mania In Sunny Beach .. :P
    Мнения
    841
    Ми заедно сме толкова колкото пише на линийката :P Иначе с него до сега сам си изкарвала най-хубаво .. Макар че той е на 19 а аз на 14 (не правим секс) Но все пак е страхотен не искам никога да късаме нито той .. Но проблема е че той ще ходи да учи в Смолян и неможе всяка седмица да се връща .. и няма как да не се разделим септември Боже толкова много го обичам .. направо незнам как ще издържа
    Sex Is Not The Answer . . . "Sex" Is The Question "Yes" Is The Answer . . .
    WwW.ImPulSe.Bg/Puky

  6. #6
    Аз пък съм сам от 2 години и горница и ми е мн по гот...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  7. #7
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    С мойто Мило сме заедно от 7 месеца (са в петъка стават баш 7) супер добре ми е... чувствам се (за 1 път в живота си) късметлийка и ЩАСТСЛИВА Много си го ОБИЧАМ!!!
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  8. #8
    Линийки, минийки, глупости на търкалета

  9. #9
    От година и 3 месеца съм с него, като сме имали и трудните си моменти, но определено с никой друг не съм се чувствала толкова щастлива.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Около половин година ве4е, въпреки 4е официално сме заедно от доста по-малко време..

    Робинята на Quench

  11. #11

  12. #12
    Голям фен Аватара на Remini
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    540
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Аз пък съм сам от 2 години и горница и ми е мн по гот...
    Колкото по-голям ставаш толкова по-добре разбираш нещата от живота.
    Абсолютно съм съгласен с теб!
    \/
    К'во да направиш- пубертети.Гледа ме като Симеон 3-ти!

  13. #13
    Заедно сме от година и 3 месеца. Много добре сме си заедно,като изключим моментите на глупави караници и сръдни/най-вече от моя страна/ . Досега винаги сме преодолявали всичко,но времето и разстоянието ще си покажат какво ще е бъдещето...съвместно или не.
    Why'd you go and break what's already broken..I try to take a breath but I'm already choking..How long till this goes away?

  14. #14
    3 meseca :P ot dneska.. postijenie .. kato razgledam 2-3 sedmi4nite si vr1zki ot predi .. 6tom tolkova mn vreme sme zaedno.. qvno ni e hubavo .. i ne iskame da se razdelqme..

  15. #15
    Голям фен Аватара на butty
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    v sarceto na moeto momche ;)
    Мнения
    543
    ами .. доста време.. 3 години и няколко месеца. Не ме питайте как се търпим Бъзикам се.. обичаме се много. Може би сме от толкова време заедно .. защото в началото учехме в едно даскало и се виждахме всеки ден.. по едно време вече страшно много ми омръзваше и се карахме за щяло и нещяло .. но в последната една година откакто е студент, се виждаме доста по-рядко.. веднъж седмично..а понякога и на 2 седмици. Но така поне не се караме толкова много и е добре всичко. Поне започна да ми липсва страшно много ... има някои моменти, в които искам да е до мен и се нуждая от него... и го няма..но какво да се прави, трябва да търпим.
    Пожелавам на всички тук много любов и усмивки!

  16. #16
    Аватара на PePeLePew
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    pz city
    Мнения
    365
    бре бре много хора си падат по дългите връзки е аз не съм от тях засега с моята приятелка сме заедно има няма 10дни и нямам представа докага ще продалжи засега всичко е супер

  17. #17
    След 5дни стават 4 години
    Schranz music is my world !

  18. #18
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Заеби заеби аз не съм за тука.

  19. #19
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Ние сме от много малко време заедно,няма и месец,но за сега сме доволни...искам и аз да имам връзка за по една година...

  20. #20
    е в момента нямам.но пък човекът,с който искам да бъда сме добри приятели и нещо повече вече 4 месеца
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  21. #21
    ами след 2 дни навършваме 10 месеца, през които сме имали почти и само хубави моменти заедно.Естествено сме имали и не толкова хубави моменти.но като цяло напите характери доста си допадат както и интересите ни.Надявам се и за в бъдъще да сме заедно, обичаме се и дано любовта ни е достатъчно силна, за да устои на разстоянието,защото тази година ни предстои да сме студенти и кой знае дали ще учим в един град, но дано.
    Every night I will be in you dreams, cause only there I will be yours...

  22. #22

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    хмхм поздравления на всички!а сега ства ли като казвате по колко са ви връзките да казвате и на по колко години сте

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Цитирай Първоначално написано от KillSwitchEngage
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Аз пък съм сам от 2 години и горница и ми е мн по гот...

    Аз съм сам от 6-7 месеца ама важното е да ебеш през вечер а не да имаш тъпо гадже да те тормози
    д0бре казано!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  24. #24
    Аватара на ra4ence
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 016
    Имахме период,в който се карахме постоянно и бяхме пред раздяла по негово желание. Той също е допускал грешки. Важни са компромисите,след които всичко потръгна по мед и масло. Нак-трудно беше докато се опознаем и свикнем един с друг.
    Smile!?

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Цитирай Първоначално написано от ra4ence
    Имахме период,в който се карахме постоянно и бяхме пред раздяла по негово желание. Той също е допускал грешки. Важни са компромисите,след които всичко потръгна по мед и масло. Нак-трудно беше докато се опознаем и свикнем един с друг.
    аха- ак0 решиш да се омъжваш за него
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си