.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592

    Препоръчвам инструктор /Варна/

    Здравейте,

    Току-що ми свърши изпитът по кормуване. Изпитващ ми беше Каракашев (на всички, по-навътре с материята, им е ясно за какво говоря). Нямаше да взема изпитът, ако не беше инструкторът ми - изключителен професионалист. Освен да го препоръчам и да го похваля, друго не мога да кажа. Казва се Димитър Мавродиев. Който е от Варна и му предстоят курсове по шофиране - това е човекът. Обяснява на изключително добро ниво и има неповторим подход към курсиста.

    Поздрави

  2. #2
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Че дай тогава и аз да направя реклама на моя инструктор....на мен изпитващ ми беше Лудия Макс и пак благодарение на инструктора ми се справих с изпита....

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    Лудия Макс

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592
    Цитирай Първоначално написано от kPuCkA
    Че дай тогава и аз да направя реклама на моя инструктор....на мен изпитващ ми беше Лудия Макс и пак благодарение на инструктора ми се справих с изпита....
    Еми, направи. #care

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Lunatic-
    Лудия Макс
    London Tipton

  6. #6
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Точно пък Каракашев...

    не става тоя
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  7. #7
    като ще правим реклама на инструктори... моят беше нааааааай-спокойният човек на вселената. Веднъж не се е развикал, скарал... винаги толкова внимателно обясняваше по няколко пъти. А като бях на края на часовете и като се возих с една, която явно беше в началото, чак аз избеснях как караше... той едно й казва, тя друго прави... и направо му се учудих как запази такова самообладание и така спокойно и подесети какво (не) трябва да прави.

    Иначв... още си плюя в пазвата, дето Лудия Макс се качи да изпитва колите от съседната фирма, а не при нас... чее сигурно щеше да ме откаже от шофирането.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от kPuCkA
    Че дай тогава и аз да направя реклама на моя инструктор....на мен изпитващ ми беше Лудия Макс и пак благодарение на инструктора ми се справих с изпита....
    Лудия Макс звучи доста..обезпокоително

  9. #9
    аз пък от три пъти не можах да взема книжка , инструктура ми беше пълен тапак , а аз маам пеша по улиците

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си