.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1

    Моят Петък 13


    Не знам дали темата е за тук...
    Отивам си аз на училище в супер добро настроение напълно забравилаз а гадната дата... Естествено първия час всичко тръгва перфектно - 6 на класното по математика, но пък не схващам и дори малко от комбинаториката.. След това информатика.. Невероятно, но за първи път успях да си напиша сама програмата и да ми тръгне и съща така за първи път у4ителката не искаше да пише 6тица... глупава работа.. до края на учебния ден нищо интересно не е ставало.. идва следобяда
    В гаджето сме и ще правиме секс... очевидно не искаше да ми духа (за разика от друг път) въпреки че аз така старателно се бях обезкосмила и си бях пробвала чисто новичкия ароматизиран интимен гел.. и ест при секса не свърших, но за да е още по-хубаво на края той направи 2-3 по силни напъна, за да му е по-яко всършването и мен така ме заболя.. чак заплаках...
    после на събиране... разкараха ме до площада и после пак до нас, защото някаква там объркала срещата.. половината пари отидоха за таксита.. на събиранто трябваше да има пици, а аз предишния път изришно бях споменала да се купи една "маргарита" за да мога и аз да ям - ест маргарита нямаше... след това се обади баща ми и ми се развика защо постоянно съм навънка и ми каза да се прибера в 8 и 30 ... 8 и 30 по дяволите... прибрах се и му се развиках и повече не съм изализала.. сега не си говорим



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника

  2. #2
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Po to4no kakvo o4akva6?S1vet ,s1jalenie ili...? I moya pet1k 13ti ne be6e yako ,ama ne pravya temi :S

  3. #3
    Моят беше повече от добър
    За теб дойдох на този свят .... и пак заради теб си тръгвам аз ... !!!

  4. #4
    Losho... pone mina veche.. sluchvat se i takiva dni kogato vsichko e naopaki.. Kaji si.. vsichko mina.. vsichko e nared.. i shte se pochuvstvash po-dobre. :P

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от {SeXy_BaBy}
    Po to4no kakvo o4akva6?S1vet ,s1jalenie ili...? I moya pet1k 13ti ne be6e yako ,ama ne pravya temi :S
    хах не споделям си защото няма на кого да се оплача, но ако ваша милост настоява може ида се извиня, че сътворих тази тема

    Сайта е свободен, за да се правят теми... ако искам ще пускам ако искам не? Ясно ли е? Такива като тебе не могат да ми кажат?!
    Най-много да съм сгрешила раздела (което сигурно е така,но какво пък..)

  6. #6
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    и моя не беше мн идеален
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    ем моя беше повече от сууупер гаден

  8. #8

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    104
    pri vseki e razli4no ... i pri men ne se slu4i ni6to interesno i mi be6e adski tap den ... otmeni mi se izlizane za koeto nqmah tarpenie no... kakvo da se pravi .... .. ponqkoga ima i takiva dni i trqbva prosto da ne im obra6tame vnimanie kato obiknoveno nqkolko dni sled tqh vsi4ko e spr .. i vse pak ne mislq 4e trqbva da puska6 tema za tova ili pone ne tuk
    Аплодисменти за хаус ловърката,която по цял ден гледа Планета тв,пусна си бритон и стана emo.За симпатягата,който си купи анцунг Adidas и стана безсмъртен!

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Заваля някакъв дъжд и ми спряха Диемата...Сега как по дяволите да гледам мача.Петък 13-ти е най-педалския ден.

  10. #10

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    {}град на мечтите{}
    Мнения
    168
    ми незнам какво да ти напиша за успокоение, разбирам, че си имала нужда да споделиш с някой и е добре, че си пуснала тема, за да може поне малко да си излееш тука душата.......дано тва малко да ти е помогнало, защото иначе незнам какъв съвет да ти дам...и моят ден не мина добре
    Пожелавам ти утрешния ден да бъде много по-хубав и сполучлив
    HoPiNg FoR tHe BeSt,
    BuT eXpEcTiNg ThE wOrSt...

  11. #11
    Какво се оплаквате,днес разбрах,че майка ми ще влиза в болница.
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от valentinka_1990
    Какво се оплаквате,днес разбрах,че майка ми ще влиза в болница.
    всеки с проблемите си

  13. #13

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    155
    Моят петък 13 беше още по-отвратителен,за съжаление...но все пак нали е фаталният ден....

    A life without love is like a year without summer.

    I'm krisi_bep

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Офф Тппик:
    Защо точно петък 13 се смята за фатален ден?Какво се е случило на тая дата, че го е направило фатален?А да видим кой е внимавал в училище

  15. #15
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  16. #16
    чуден ден си беше.


  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Kakvo se oplakva6 ne moga da razbera? Kakvo da kaje moqta priqtelka, koqto ne uspq da izleti ot Vienna i trqbva6e d asi kupi o6te 1 bilet za 180 evro?
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  18. #18
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    По принцип на петък 13ти ми върви, но днеска деня ми е странен..
    В даскало нищо интересно, направих си класното и т.н
    Единственото по фрапиращо е, че.. разбрах едни доста неприятни неща за една съученичка, няма да ги пиша тук, защото София е малка,а те са си лични..
    В рейса стана нещо странно и тъжно..
    Държах си се в рейса и преди това с една приятелка нещо се лигавехме и се бутахме..
    Както си се държа и блея и си мисля нещо изведнъж върху ръката си усещам друга ръка.. топла и.. стара..

    За части от секундата не реагирах, като си помислих, че ръката е на приятелката ми, после усетих, че ръката е на възрастен човек обърнах се стреснато и гледам една жена, която плаче и ми се извини .. , но пак си сложи ръката върху моята и я махна при което аз вече си дръпнах ръката..
    Жената гледа ме, плаче и ми казва "Извинявай много, просто.. дъщеря ми много приличаще на теб..." и се разплака неудържимо..
    Стана ми много мъчно за нея.. горката жена.. наистина най тежката загуба да загубиш детето си...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  19. #19
    Еми имам 4 на класното по геометрия,но ще имам 5 за срока,стана бой в даскалото,забравих си ключа в 1 приятелка,не можах да вия баща ми,нямам батерия на телефона както и зарядно

  20. #20
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Какъв е новият ти интимен гел?!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    По принцип на петък 13ти ми върви, но днеска деня ми е странен..
    В даскало нищо интересно, направих си класното и т.н
    Единственото по фрапиращо е, че.. разбрах едни доста неприятни неща за една съученичка, няма да ги пиша тук, защото София е малка,а те са си лични..
    В рейса стана нещо странно и тъжно..
    Държах си се в рейса и преди това с една приятелка нещо се лигавехме и се бутахме..
    Както си се държа и блея и си мисля нещо изведнъж върху ръката си усещам друга ръка.. топла и.. стара..

    За части от секундата не реагирах, като си помислих, че ръката е на приятелката ми, после усетих, че ръката е на възрастен човек обърнах се стреснато и гледам една жена, която плаче и ми се извини .. , но пак си сложи ръката върху моята и я махна при което аз вече си дръпнах ръката..
    Жената гледа ме, плаче и ми казва "Извинявай много, просто.. дъщеря ми много приличаще на теб..." и се разплака неудържимо..
    Стана ми много мъчно за нея.. горката жена.. наистина най тежката загуба да загубиш детето си...
    Странно...А да ти е казала случайно преди колко години е умряла дъщеря и?

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Какъв е новият ти интимен гел?!

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Единственото "лошо " нещо,което ми се случи,беше,че счупих една чинийка..но счупеното носи щастие..
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  24. #24
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    nai qkie dennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn be6e tu napro nqmam dumi stanaha tolkova mnogo ne6ta 4eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  25. #25
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Цитирай Първоначално написано от SeXyL[!
    Nk@]
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    По принцип на петък 13ти ми върви, но днеска деня ми е странен..
    В даскало нищо интересно, направих си класното и т.н
    Единственото по фрапиращо е, че.. разбрах едни доста неприятни неща за една съученичка, няма да ги пиша тук, защото София е малка,а те са си лични..
    В рейса стана нещо странно и тъжно..
    Държах си се в рейса и преди това с една приятелка нещо се лигавехме и се бутахме..
    Както си се държа и блея и си мисля нещо изведнъж върху ръката си усещам друга ръка.. топла и.. стара..

    За части от секундата не реагирах, като си помислих, че ръката е на приятелката ми, после усетих, че ръката е на възрастен човек обърнах се стреснато и гледам една жена, която плаче и ми се извини .. , но пак си сложи ръката върху моята и я махна при което аз вече си дръпнах ръката..
    Жената гледа ме, плаче и ми казва "Извинявай много, просто.. дъщеря ми много приличаще на теб..." и се разплака неудържимо..
    Стана ми много мъчно за нея.. горката жена.. наистина най тежката загуба да загубиш детето си...
    Странно...А да ти е казала случайно преди колко години е умряла дъщеря и?

    4е какво зна4ение има ...?!
    наистина трогателна и странна слу4ка
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си