.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: НЛО

  1. #1

    НЛО

    http://www.teenproblem.net/news/s/911.html НЛО кой ти вярва в такива глупости
    Каж1 и че пАк щ3 заКъSн33ш!ОбяСн1 и ч3 ОsТаwаш S MeN,ЗащОтО Т1 и Аз ТрЯбwА Da S3 ля-ля-ля!!!

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    аз вярвам
    Raise your fist!

  3. #3
    Защо като чуете НЛО, си представяте винаги извънземни?

  4. #4
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Цитирай Първоначално написано от Ловеч
    Защо като чуете НЛО, си представяте винаги извънземни?
    Ами да,нали все пак е Неиндитифициран Летящ Обект,може да са толкова много неща.Незнам,невярвам много,много в извънземни.Може да е например самолет или просто зрителна измама.Хората виждат това,което искат.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  5. #5
    i az vqrvam..
    I'm from the west side of the 6-4 impala
    When niggas say where you from
    Well never say holla
    Gun on the left side!


  6. #6
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Зелени човечетаааааааааааа.......кр дът ми чорапите !
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  7. #7
    ами.. аз също си вярвам ..но не е задължително да са на толкова високо ниво на развитие...може да са едноклетъчни екстремофили

  8. #8
    мн мие странно защо хората акт чуят за инвънземни си представят некаква развита технология и летяшти чинии.
    Може да иам некъде живот, но той да е на ниско ниво на развитие - примерно некакви примитивни животни и тн.
    Войни на Тангра

  9. #9
    Не може в толкова огромна вселена да сме единствени.. Няма начин!

  10. #10
    Аватара на DisturbinThePeace
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    На Баскетболното игрище!
    Мнения
    728
    ебати тъпото , като видях името на темата си помислих , че ще пуснете някоя песничка на Клуб НЛО

    http://vbox7.com/play:140b7ae1
    I am what I am !!!

  11. #11
    като чуя НЛО не си представям некфи извън земни + това което е на клипчето не прилича на летяща чиния
    Каж1 и че пАк щ3 заКъSн33ш!ОбяСн1 и ч3 ОsТаwаш S MeN,ЗащОтО Т1 и Аз ТрЯбwА Da S3 ля-ля-ля!!!

  12. #12
    Аз вярвам. Не мисля, че хората и животните са единствените същества във Вселената. Със сигурност има и други форми на живот.
    Do you know?..
    Sometimes and Angels say lies...

  13. #13
    Не знам. С риск да ми се смеете снощи видях нещо, което не разбрах какво е, обаче едни фр. казаха, че било НЛО. Вие как мислите, какво е било?

  14. #14
    незнам какво може да е това но едва ли е НЛО
    Каж1 и че пАк щ3 заКъSн33ш!ОбяСн1 и ч3 ОsТаwаш S MeN,ЗащОтО Т1 и Аз ТрЯбwА Da S3 ля-ля-ля!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си