.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Много избушена работа, никаква любов, а съм почти на 18

    Малеее, трябва да съм доста загубен, за да реша да пиша такава тема в 4 часа сутринта, но просто съм зациклил.

    Измъчваме факта, че скоро ставам на 18, а до този момент все още не съм си имал нито едно гадже, да не говорим, че дори не съм се целувал, а най-бликия ми контакт с момиче въобще се свежда до това да гушна някоя приятелка за "чао", когато се изпращаме след даскало например.

    Даже елементарни забивки не съм имал, а и никога не съм разбирал как стават. Самия елемент на "зарибявка" не знам как става, какво да направя изобщо. Все сякаш чакам някоя да ме покани, а когато ме покани се чувствам нелепо, сякаш ролята ми да се "забивам" е нещо дотолкова неестествено като действие направено от човек като мен. Все мислено си казвам "едва ли нещо ще стане; къв съм аз ся, че да тръгне с мен; дори да се видим пак не знам какво мога да и предложа" и т.н. и ето все изпускам момента.

    Даже от намеци не разбирам, а и дори да ги осмисля по-късно, то естествено, че вече съм изпуснал момента. Дори да поддържам по-нататъшен контакт с момиче, с което съм се запознал, то нищо интересно не мога да и предложа в моята компания, защото сякаш в работата и влиза да ми вади думите с ченгел от устата, с което разбирасе няма да се занимава, освен ако не е на моето дередже или си е поставила за цел да ме "отвори", в което не бих имал нищо против.
    Но както се досещате такива момичета са рядкост, а и много не разчитам от някъде просто ей така да се появи момиче точно като мен, което леко да се притеснява, но заедно да преодолеем границите. Ауу в какви скучни филми ви вкарвам, но както и да е.

    А от друга страна, та аз дори по скайп не мога да споделя на момиче, че го харесвам, дори анонимно просто ей така да му кажа, че е сладко.
    Лелел какъв спрял тип съм, че щом и това чак ме шубе да направя. Не всъщност съм го правил, но после момичето се чувства нелепо и разговора приключва без идеи с какво да продължим. А да кажа наживо, че харесвам момиче освен ако не го вмъкна като шега, чрез кяото намеквам тънко, тънко няма начин и то заради страха ми да не бъда отблъснат или евентуално приятелите ми да се подиграват на моя избор...

    А да, като стана дума за приятелите ми, то те са адски печени хора, смятат ме и мен за пичага, но ако реша примерно да се "зарибявам" с някоя по-малка от мен или такава, която смятат за "смотла" ще ме скъсат от майтапи. Е това не ме притеснява толкова, но за жалост съм лош актьор и няма да мога да се държа естествено сякаш не ми пука.
    Абе стига да си намеря симпатично и печено момиче няма проблем.

    А ако случайно някое момиче прояви интерес и ме покани, което ми се е случвало, почвам да говоря куп глупости, без нагласата да направя, но просто, за да се държа като пич. Например, за да и привлека вниманието казвам, куп неща, които не мога да изпълня като условия. Сам се издънвам, после ми е неудобно да звънна и да кажа, че нещата не стоят така и така нататък...

    Отново, както и да е(извинявам се за тавталофията), но още не ми се приключва с темата. Случвало се е момичета да ми подхвърлят като тема, че съм сладък обаче понеже съм адски тъп и не зацепвам на място, а дори да съм им сладък какво следва от тук нататък. Да кажа, че и тя е сладка, например? Или не, "няма да има смисъл, всичко ще се развали" си мисля. И се правя на ударен. Сякаш просто не съм типа, който смело ще направи някаква крачка, например да целуне спонтанно момиче, ами ако тя се уплаши, после няма да знам нито как ще я погледна, нито приятелите, които са ни запознали.

    Оф, какви ли глупости съм изписал, ама нямам желание да се препрочитам и да си направя редакция, сигурно ще се сдухам още повече пък и става късно...

    пп. Май и с емотиконките попрекалих...


  2. #2
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Виж тук за свалките (на английски)

    Тук за свалките на български - запази обаче теми от сорта на "Не знам дали ме харесва" за тук. Там апелирам към по-сериозно отношение. Благодаря

    За намеците. Това не е толкова сложно, колкото си мислим, но далеч не е и толкоз лесно забележимо.

    Както знаеш, всяко човешко същество изразява себе си както с думи, така и с жестове. Е жестовете показват истинските ни намерения. Аз ще ти нахвърлям някои от жестовете, които показват, че някое момиче те харесва.

    1) Отмятане на косата
    2) Почесване по горната част на дланта/ при рамото/ по бузата
    3) Да те гледа в усните
    4) Да си излага китката на показ
    5) Да кръстосва и разтваря крака (и двете да ги прави, не само да ги кръстоса веднъж)
    6) Да насочва коляното си на към теб, когато сяда
    7) Да се опитва да се вмъкне на разтояние, по-малко от 46 см (това е относително, защото зависи от нейните разбирания. Като цяло целенето на близост е такъв знак)
    Да те попита имаш ли си гадже
    9) Да те попита за името ти, ако не се познавате
    10) Да ти вземе номера
    11) Да те покани на среща
    12) Да ти купи нещо без повод (и това го правят )
    13) Да те гледа косо (приведена глава настрани, горе долу под 30-45 градуса. Да е наклонена под 0-10 градуса обаче може да е неприазън)
    14) Да не държи ръцете и краката кръстосани и да не си отмества погледа от теб, когато говориш с нея.
    15) Да се смее на шегите ти доста развълнувано, дори когато не са много смешни.

    Мисля, че има доста да поработиш върху себе си. Аре успех с мацките, брато
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Darkness
    Мнения
    62
    Така като четох твоята печална сага забелязах нещо - прекалено много мислиш какво да кажеш и да направиш.Пусни се по течението пък да става квото да става.Момичетата също са хора няма да те убият или изядът.Така че не се комплексирай за това, че си нямал приятелка до сега(нали не си умрял от това) .Просто действай и да не ти пука много за свалките-то ще ти дойде отвътре.

    I have the darkest soul of all human on the Earth...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Poet_Boy
    Така като четох твоята печална сага забелязах нещо - прекалено много мислиш какво да кажеш и да направиш.Пусни се по течението пък да става квото да става.Момичетата също са хора няма да те убият или изядът.Така че не се комплексирай за това, че си нямал приятелка до сега(нали не си умрял от това) .Просто действай и да не ти пука много за свалките-то ще ти дойде отвътре.
    Ето го и хилядократно по-добрият съвет от моя. Няма по-голяма истина
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    7) Да се опитва да се вмъкне на разтояние, по-малко от 46 см (това е относително, защото зависи от нейните разбирания.
    Ot утре като ходя някъде с момичета, ще си нося метъра или няколко линийки
    The Spark

  6. #6
    виж,не трябва да ти пука особено за тия неща.все пак ако прецакаш нещата с 1 моми4а има много.а твойте пр ако ти се подиграват за моми4тата зна4и в тях си е проблема и не тряя да им обръщаш внимание.просто отпусни се и бъди себе си щото ако нещата могат да станат те ще станат без да се опитваш да нагласяш някви работи и т.н.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    7) Да се опитва да се вмъкне на разтояние, по-малко от 46 см (това е относително, защото зависи от нейните разбирания.
    Ot утре като ходя някъде с момичета, ще си нося метъра или няколко линийки
    Виж за метъра не знам, но няколко линии за отскок да имаш е перфектно!
    Колкото до автора: пич, и аз бях така! Ама абсолютно същата ситуация с разсмисли дали да направя това или онова и какво би си помислило момичето (ест само песимистични варианти ми идваха на ум!) и какво би направило после то. В един момент осъзнах, че тези неща се правят в случай, че от това ти зависи живота или бъдещето! Като става дума за някое момиче, повечето са тъпи кифли и не си заслужават вниманието. Точно 5-10 мин ти трябват максимум, за да прецениш дали дамата срещу теб е дама, или поредния пумияр (е, поне на мен ми трябват толкова )
    Като се замислиш... излизал си с момичета на срещи-това е ясно. Но според теб, ак0 не се държиш като такъв, какъвто не си, ще имаш ли проблем отново да излезеш с това момиче? Не е ли по-добре човекът срещу теб да те възприеме като някой, на когото може да разчита ? Не е ли по-добре да си земен? Помисли си по този въпрос. Ак0 приемеш критиките ми, опитай да направиш повторна среща със следващото момиче- виж разликата и си прецени занапред
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  8. #8
    Да дам един съвет и от женска гледна точка.

    Виж сега... наистина не трябва да му мислиш толкова, все пак нали най-хубавите неща стават импусивно, непреднамерено и т.н. и т.н.

    Имала съм случаи, кога ме запознават с някое момче и вместо да ме заговори, брои облаците в небето. Това пък от една страна е знак за момичето, че нямаш интерес към нея. ПРосто бъди себе си, аз лично харесвам естествените и непринудени момчета, които знаят какво искат и как да го постигнат. А пък и една лека загадъчна усмивка прави чудеса И както казаха и другите преди мен - не му мисли много, дори и с "нея" да не стане, има още мноооого момичета по таз българска земя!
    Успех
    Нямам нищо против да умра. Просто не искам да съм там, когато това се случи.

  9. #9

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    ами наистина трябва да се отвориш малко ,зашото иначе ще си останеш самичък
    someone else...

  10. #10
    не не прекаляваш но мисля че имаш някаквни ненужни комплекси които много ти пречат.аз не съм се учила на свалки просто го правя отвътре мисля на момента и аз съм много зле в това но трябва опит и да не ти пука няма да е лесно но пък е таказа тренировка :P
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  11. #11
    ako iska6 mi pi6i moga da ti dam nqkoi syveti dancheto_90 mi e skaypa
    ne pozvolqvai na straha da provali jivota ti

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    ,,Всеки човек, който се тревожи за бъдещето, е нещастен.’’
    От Сенека


    Сенека е бил прав ,спрямо автора!Стига се притеснява за бъдещето!Каквото ще става ,ще стане!
    Отпусни се!Ако не стане с едното момиче пробвай с другото!УСпех!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си