- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Харесвам го, но не искам да тръгваме, за да не го загубя....
Имам един приятел, с който страшно се разбираме и ни е супер весело заедо.Той има някакви симпатии към мен.Отдавна съм го усетила. В началото нямах.Но сега мисля че започвам да го харесвам. Но не искам да тръгваме, защото рано или късно ще се разделим и тогава ще го изгубя дори като приятел, а аз наистина мн го ценя......
тва е мн тъпо-тръгвай с него,не е сиг 4е ще го загубиш кат пр ако скъсатепък и може да се ожените някои ден,кой знае
![]()
Природата си казва думата,тръгвай с него,пък каквото стане,може да се окаже,че това е любовта на живота ти.Първоначално написано от bUbInkA__
Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес
по - добре тръгнете, защото после ще си блъскаш главата, че не си го направила.А за страха....не се притеснявай ако дойде този момент ще знаеш какво да правиш, а и може той да не е Твоето момче.Както решиш, успех.
A.D.I.D.A.S.
Тръгни с него защото като станеш на 30 ще съжаляваш, че си изпуснала момчетоА и ако не тръгнеш с него, ще си прецакаш приятелството.. повярвай ми, случи ми се на мен. При нас няма приятелство или гаджета, освен ако не си много грозна ^^. Мъже сме няма никога да ви разберем, но мисля, че и обратното е вярно. Тези с истинските чувства към теб, обикновено са ти приятели. Давай, момиче
![]()
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Момиче, слушай сърцето си. Каквото ви е писано ще стане...
+1Първоначално написано от lLady_MooN_RaiN
![]()
Аз тоя писател ако го набарам, такава програма съм му подготвил, че ще остане очарован...Първоначално написано от lLady_MooN_RaiN
По темата: Хвърляй се с главата напред, импровизирай. По-добре проиграна възможност, отколкото пропусната...
Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.
My evul side ish powered by nostalgia... hush!
и на мен ми се иска да го намеря тоя писател....Първоначално написано от CucAgMuH
A.D.I.D.A.S.
и аз участвам във издирването муПървоначално написано от sadsad
![]()
по темата: не можеш да изгубиш човека до себе си освен ако не го пуснеш ти самата![]()
БисквитенотоЧудовище
по-безсмислено нещо не съм чела.Не пикай срещу вятъра,с извинение,откаде знаиш какво ще се случи,не си врачка,щом имаш чувства тръгни с него после само ще съжеляваш,повярвай ми!![]()
и моя съвет е да проваш да тръгнеш с него а в последствие ако не се получи да си останете приятели ( но бъди оптимис и гледай на пред )
Чукайте се...така всички са доволни...
po-dobre trugnete![]()
Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!
Направи му един кавал в храстите и е твой.
Абе хора как можете да разсъждавате така?!Да не мислиш че ще ти е по-добре без него като го обичаш?!Тръгвайте и тва е пък като дойде време за раздяла ще му мислите!![]()
И ще разбереш какво е да не виждаш щастието, когато Раят потъне в мрак ... W.A.S.P. - Heaven's Hung In Black![]()
The love is behind the gossip! ;]![]()
Има всякакви ситуации и не е задължително да го губиш като приятел, като се разделите...но трябва нещата да са напълно безразлични и от двете страни, което често пъти е доста трудно.
Ако се харесвате няма смисъл да увъртате и да не сте заедно, защото и двамата го искате.Сега дори не сте само приятели, а искате и да сте нещо повече, ако ме разбираш.
аз ти предлагам първо ти самата да си отг на въпроса дали наистина го харесваш и искаш като гадже или чувствата ти са съвсем повърхностни и са по-скоро моментно увле4ение. ако мн го х., тръгвайте, но ако не изпитваш нещо по-така, по- добре не си разваляйте приятелството. от ли4ен опит ти го казвам, помисли си добре![]()
действай пък да става каквото трябва да става!!!
~ Рицар или Дявол ~
Обичам те и пак ще те обичам
дори да ме презираш ти.
Сърцето си на теб обричам
пъди ме, но не ме мрази
Във моите мечти си рицар
с лъскави доспехи,а може би
и крал дори,но не си ли просто
дявол с ангелски очи?!?
Била съм в твоето положение и настина се получи това,от което най-много ме беше страх. Ходихме,ако може изобщо да се нарече ходене едно лято. .. След това си изпокаарахме,защото той ми каза,че съм се била подиграла с чувствата му. И изведнъж от най-добрият ми приятел,с когото споделях болка и радост той се превърна с момчето,с което се гледаме и все още на криво и ако понякога си кажем Здравей - това е някакъв лукс просто ....
В никакъв случай не искам да те плаша.Ти си преценяваш все пак. Но преди да тръгнете наистина си помисли дали го желаеш или е просто някаква прищявка .. защото е поредният ти каприз,той рано или късно ще ти омръзне и тогава наистина губиш много повече от гадже .... Губиш и приятел,което много по-гадното ... Ако мога да те посъветвам с нещо, тов ае наистина добре да помислиш върху това което изпитваш към него ..
Първоначално написано от blq_blq
Първоначално написано от smile98
Сега ще има един ден да се чудиш защо не тръгахме ,на другия ден ще си казваш абе добре направих ,че не тръгнахме... Моя съвет е да не бързате и ако е рекъл Господ един ден ако е трябвало ще тръгнете от самосебе си и ще ви е добре .![]()
Мда, не му мисли много, че ще го изпуснеш!!!!!Първоначално написано от vamp
Aveee eiii ! Selski pr1chki ! Gadna vi e trevataNe davam i edna stotinka za taQ pumiq, na tiQ na tiQ na tiQ.. Taka che i da q pluQ i da q Bogotvorq - Istinata e EDNA - vseki VTORI pushi Q !