- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- за мазна коса...
...
За съжаление моята коса се омазнява много често и много лесно и съм пробвала МНООГО работи/дори и тва с пудрата/ ама нищо не ми помага и вече незнам какво да правя![]()
а горе - долу колко струва бебешката пудра?
...
МОМИЧЕ СЪМ!!!
МОМИЧЕ СЪМ!!!
...
МОМИЧЕ СЪМ!!!
МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ЧЕ СТЕ ГНУСНИ ПАЧИ!!!!!!!!
БАААААХТИ ОТВРАТА.., САМО И САМО ДА НЕ СЕ ИЗКЪПЕ ЩЕ СИ ПУДРИ КОСАТА.
БЛААААХ..
А МИРИЗМАТА С КВОЯ МАХАТЕ... С МЕДИКОИДЕАЛ ЛИ....
ГНУСНА ИСТОРИЯ
.: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮
Да ме извинява авторката,но мисля,че е нечистоплътна (с лоша хигиена) ...Какво ще ми кажеш,че след като си сложиш пудра и косата ти не изглежда мазна се чувстваш комфортно ... ?!?!?!
НЕ,НЕ,НЕ ... това не може да е истина
![]()
Щом косата ти се е омазнила значи е време да се изкъпеш,а не да прикриваш лошия й вид ... !!!
П.П. А и има толкова МНОГО продукти за мазна коса по магазините,така че не ми спори,че си с отлична хигиена (защото знам,че ще го направиш)!!!Има толкова много шампоани,балсами,маски и какво ли още не ... !!!![]()
Ами ще видя дали мама ще ми даде толкова пари - ама колко милилитра е?Първоначално написано от lifelesscorpse
ГНУСЕН КОМЕНТАР!! И това "пачи" въобще не беше нужно!!!егати селските историй...Първоначално написано от Make_Me_Laugh
Малеее сега прочетох всички мнения...Първоначално написано от lifelesscorpse
Абе момиче как така на 5 дена ще се къпиш бе?!?!?!Ти ако продължаваш така скоро може да стигнеш и до принципа "всеки сезон по един път е напълно достатъчно,а и пестим водата (все пак тя е за пиене,а не за къпане)" ... Край отчаях се тотално![]()
![]()
![]()
Клоран имат два шампоана с коприва.Eдиният е обикновен а другият е сух.Вторият под формата на спрей и действа на принципа на пудра.Струва 10-11лв.Ползвайте го в краен случай когато наистина нямате време да си измиете косата а много бързате защото все пак не е хубаво да стои толкова време защото запушва порите на кожата на главата.Най-добро разбира се е миенето вместо да ви стоят разни химикали или себум на косата.
Аз си мия косата през ден от години и засега не съм забелязала някакви ненормални странични ефекти. Може да съм дефектна, знам ли...аз преди си миех косата през ден,а сега на 3-4 ,че дори понякога и на 5-я ден![]()
No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.
Или нивото ти на лична хигиена да е много над това на авторкатаПървоначално написано от BrokenInnocence
![]()
Е и...до колкото разбрах тя имаше предвид само косата че си мие на 3-4 дена не че не се къпе през останалото време..а и бях чела из нета че не е хубаво косата да се мие повече от 2 пъти на седмица максимум 3 пъти за да не с еизтощава..(макар че ...моята я мия постоянно щото иначе няма друг начин да я срешаПървоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
)
Да,но едно е 2-3 пъти в седмицата и съвсем друго 1 път на 5 дни (т.е. 1 път на седмица кажи-речи)А и щом след като й е мазна косата използва разни пудри с цел да изсуши косъма ... прави си изводи ...Първоначално написано от mystery`girl
да..права си...а пък колкото до тези шампоани с коприва....майка беше купила такъв в няква жълта тубичка..и доста ми изсушаваше косата..но моята и без това е суха и спрях да го ползвам
![]()
+1Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
И нека после някой да отрече, че не сме злобна нация.Хора преди да пишете самоуверените си коментари, трябва да сте поне малко компететни по въпроса.
Това, че момичето не мие косата си 4 или ако ще 20 дена, не означава че не се къпе изобщо.А и според мен най-ефективният лек срещу мазна коса е, да се ограничават миенетата и до минимум(естествено не веднъж в месеца, но 2 пъти в седмицата е нормално).Сигурни си мислите, че сте супер чистоплътни щом миете косата си всеки ден, но когато масажирате скалпа, вие стимулирате мастните жлези, които от своя страна, ще произвеждат все повече себум.
![]()
![]()
![]()
лелее направо нямам думи
![]()
![]()
как може да говорите така,като само ръсите пълни глупости?!?тва да си миеш косата на 3-4 дена е абсолютно нормално
аз също си я мия на такъв интервал,също ми е мазна и ми изглежда супер,освен последния ден,когато вече си личи ,че е мръсна.а тва,че за вас изглежда НЕЧИСТОПЛЪТНО е мн погрешно
та дори и майка ми ми е казвала,че така е много по-добре,отколкото да си я миеш с шампоана и то повече от 2-максимум 3 пъти в седмицата,а майка ми е професионален фризьор и е работила 10 години в италия и то за модни къщи
направо не мога да повярвам
а и къде в коментарите на създателката пише че се и къпе на 3-4-5 дена?
все едно чета жълтите преси
не знае за какво говори,ама упорито държи на своето си
![]()
Много сте глупави.
Говорите неща наизуст... ей тъй да има приказка.
Повечето момичета им се омазняват косите на 2-рия ден, ама те така упорито си ги мият на 3-4-5 дена.
Та затова като минете покрай някого и вуните на гадно.
Това е супергнусно. Много момичета не са ми замирисали на некъпано или на пот и т.н., НО за сметка на това главите им миришат потресаващо.
А сега лятното време в жегите.. блахххх
Да не говорим как на слънце си личи когато е мазна косата.. и как стои на клечки. Оная пък чак с пудра се пудрела и ставала твърда.. ша ти се счупи косата ма..![]()
Грозно е, гадно е, противно е да се прави масово и постоянно.
И с какъв кеф гаджетата ви ще прокарат прсти през косата, ще ви целуват примерно по ушите.. след като ще миришете на умрял лебед!?
Каквото искате си кавайте.. за мен това е тъпо. И такива индивиди аз не поглеждам. Дори момичето да е мега яката кифла.. пак би отвратило човек.
Колко ли от момичетата, дето защитиха авторката имат гаджета.. и колко ли от тях гаджетата им ги милват често.. може би едва 2-3 пъти в седмицата.. хах.
Лека вечер "красавици"...
.: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮
emi az si miq kosata 1 pat na sedmica i izob6to ne e mazna mn si e dobre
ama ima edin 6ampoan za mazna kosa deto polzvam zatova ne e a kato svar6i trqa seki boji den da se miq ( ne 4e mi e nepriqtno prosto moqta e mn dalga i se iska dosta vreme dokato q izmiq dokato izsu6a ta cqlata sabota q otdavam na kosata si )6te vidq toz 6ampoan kak se kazva i 6ti go napi6a i ne e vqrno 4e e ne4istoplata gluposti drankate
a se miq povtarqm 1pat na sedmica dosega ne sam zabelqzala da sam mazna da vunq na pot i tn aa 4akaite samo kosata 1 na sedmica ostanaloto seki den
Абе момиче я чети по-внимателноПървоначално написано от hahohiho_girl
Говориш наизуст 1.Написала си го е самата авторка,че сега е почнала да се къпе на 3-4 дори 5 дена!!!
2.Да се мие през 2-3 до 4 дена (айде от мен да мине),но да не й е мазна косата!!!А тя казва,че слага пудра на МАЗНА коса с цел да й се изсуши косъма!!!
И за Боровинка - това беше голяма простутия,че мазната коса се третира,като се къпиш през по-голям интервал от времеЯ ми кажи ти би ли ходила 3-4 дена с мазна коса на клечки
... Май не искам да знам ама все пак ... няма да откажа да ми отговориш
![]()
П.П. Хората не случайно са създали продукти за мазна коса![]()