.

Виж резултатите на анкетата: Koi Trqbva da izbere Lukas ?

Гласували
62. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Bruk

    26 41,94%
  • Peityn

    32 51,61%
  • Lindzi

    4 6,45%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36

Тема: One Tree Hill

  1. #1

    One Tree Hill

    Zdraveite!Golqma fenka sym na Seriala One Tree Hill i bih se radvala ako tyk namerq drugi negovi fenove!Za 2 sedmici izgledah vsi4ki izlezli do momenta sezoni i mn mu se kefq...za tezi koito sa gledali i 5-tiq sezon na koi mislite 4e se obajda Luk...az se nadqvam da e Peitan za6toto Lindzi mn me drazi a na Bruk i mina vremeto ;]
    Мисли за мига...живей на ръба...Не позволявай страха от грешките да ти попречи!!!

  2. #2
    Nadqvam se da ima mnogo zaintriguvani ot temata mi
    Мисли за мига...живей на ръба...Не позволявай страха от грешките да ти попречи!!!

  3. #3
    Не зная коя ТРЯБВА да избере Люк, но аз страшно много се надявам това да бъде Пейтън Нямам търпение да започне шести сезон!!!

  4. #4
    Обожавам този сериааааааааааал И незнам кого ще избере,за да бъде по интересно това може да е Брук...ама не искам Линдзи,нещо не ме радва Ще видим на есен (пък колко много време има до тогава )
    КоГаТо Си На рЪбА,КрАчКаТа нАпРЕд нЕ е АлТеРнаТиВа..!!!


  5. #5
    I az samo Lindzi ne iskam... ne 4e ne6ty i ima ama ne i e tam mqstoto.Za tova 4e moje da izbere bruk i az taka si mislq prosto za da ima kakvo o6te da se razviva v seriala za6toto tq nqma da mu prieme no ina4e adski mnogo iskam da e Peityn ;]
    P.S. Nz kak 6te izdyrja da 1-vi septemvri 4e i v BG 6te e i po kysno ...
    Мисли за мига...живей на ръба...Не позволявай страха от грешките да ти попречи!!!

  6. #6
    Охх аз съм просто ОГРОООООООООМНА фенка на сериала,направо го ОБОЖАВАМ! И колкото обичам сериала,толкова обичам двойката БРУК И ЛУКАС=БРУКАС. Супер,супер,супер много искам да се обажда на нея,въпреки че според мен вече няма шанс,но аз съм на принципа БРУКАС 4ЕVER така че си гласувам за Брук.

    P.S. Но ако трябва да избирам м/у Пейтън и Линдзи,ест че избирам Пейт Линдзи ми е мноу антипатична и искам да се разкара хехе.

  7. #7
    A mejdu drugoto moje li da mi kajete nqkoi drug podoben film s koito da se zalugvam dokato izlezne 6-tiq sezon(Bez Kvartala na bogatite ) ;']
    Мисли за мига...живей на ръба...Не позволявай страха от грешките да ти попречи!!!

  8. #8
    Аватара на MiLeNcHeToO
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Around... :)
    Мнения
    439
    Obojavam go tozi serial,dori edna seriq ne sum propysnala da izgledam Mn se nadqvam Lukas da se obajda na Peitun,Lindzi mi e mn antipati4na,4akam da se razkara ..A slu4aino nqkoi da znae koga 6te izleze 19ep. na 5-ti sezon ili napravo 6te davat 6-ti sezon?..

  9. #9
    Аватара на jujulinkaa
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    тРоЯн
    Мнения
    1 064
    Цитирай Първоначално написано от MiLeNcHeToO
    Obojavam go tozi serial,dori edna seriq ne sum propysnala da izgledam Mn se nadqvam Lukas da se obajda na Peitun,Lindzi mi e mn antipati4na,4akam da se razkara ..A slu4aino nqkoi da znae koga 6te izleze 19ep. na 5-ti sezon ili napravo 6te davat 6-ti sezon?..
    мисля че направо ще е 6 сезон ( нямам търпение) а по темата с Брук бяха хубава двойка

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от MiLeNcHeToO
    Obojavam go tozi serial,dori edna seriq ne sum propysnala da izgledam Mn se nadqvam Lukas da se obajda na Peitun,Lindzi mi e mn antipati4na,4akam da se razkara ..A slu4aino nqkoi da znae koga 6te izleze 19ep. na 5-ti sezon ili napravo 6te davat 6-ti sezon?..
    napravo 6-ti 6te e i 6te izliza na 1-vi septemvri v US a pri nas nz koga 6te e ;] pone vednaga 6te se razbere na kogo zvyni ;]
    Мисли за мига...живей на ръба...Не позволявай страха от грешките да ти попречи!!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от sweet_fantasy_f
    Не зная коя ТРЯБВА да избере Люк, но аз страшно много се надявам това да бъде Пейтън Нямам търпение да започне шести сезон!!!
    +1

  12. #12
    Аватара на Emery
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    238
    И аз избрах Пейтън, въпреки че ми се струва , че ще избере Брук (както казахте преди мен, за да стане по- интересно) Колкото до 6-ти сезон нямам търпение да излезе

  13. #13
    Аватара на MiLeNcHeToO
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Around... :)
    Мнения
    439
    Цитирай Първоначално написано от F4e_stz
    Цитирай Първоначално написано от MiLeNcHeToO
    Obojavam go tozi serial,dori edna seriq ne sum propysnala da izgledam Mn se nadqvam Lukas da se obajda na Peitun,Lindzi mi e mn antipati4na,4akam da se razkara ..A slu4aino nqkoi da znae koga 6te izleze 19ep. na 5-ti sezon ili napravo 6te davat 6-ti sezon?..
    napravo 6-ti 6te e i 6te izliza na 1-vi septemvri v US a pri nas nz koga 6te e ;] pone vednaga 6te se razbere na kogo zvyni ;]
    Мерси за инфото ....ама тва е мнооого време

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    in the shadows...
    Мнения
    132
    На Брук й звънят за бебето, на Линдзи някакъв лекар, че е/не е бременна. Остава--> Пейтън. Или поне аз така си мисля, че евентуално ще се случи.

  15. #15
    Ъ?

    П.П. Не съм гледала филма... затова така ..

  16. #16
    Пейтънннннн

    Я малко Усещaне

  17. #17
    И според мен е Пейтън... На кой звъни незнам...
    Но знам със сигурност, че накрая на филма (когато и да е това) той ще избере Пейтън...
    Тяхната любов беше най-голяма и най-силна... Колкото до Линдзи, за да стане по-интересен сериала лекаря ще и съобщи, че е бременна, за да може да стане нещо с Лукас...
    пФффф този сериал стана като дързост и красота...
    И няма да се учудя ако звъни и на Брук, за да може сериала да се задълбочи малко повече както се спомена малко по-рано в темата
    PyUsKЪм Te yTnOfu Po MoЯTъ ПъЪrZAлKъЪ, пАk Se IзЛaGaШ кАтY PyTkA mALkAa...

  18. #18
    Аватара на yuyuto
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    pLoVdiV {MaiNa ToWn}
    Мнения
    1 182
    Мисля, че ще е Линдзи, но страшно ми се ще да е Брук, тъй като Брукас РлЗзЗ отвсякъде... Но шансовете да е тя са малки...
    The reasons of love... <3

  19. #19
    ами то като го пуснат 6-ти сезон веднага някой ще го качи в замунда и ше 4акаме субтитри ... някаде на 3-4 сигурно вече ше можем да го гледаме (: да се надяваме (: иначе и аз го обожам тоя сериал

  20. #20
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Пейтън ще е бе, не разбрахе ли ))) На Пейтън звъни :Р

  21. #21
    Голям фен Аватара на Vincitore
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    601
    e tfa e nai-qkiq serial na svetaaaaaa obojavam go

  22. #22
    Голям фен Аватара на o0ps
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    874
    Брук ест, Пейтън съкс...

  23. #23
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    А според мен тоя филм трябва да се забрани със закон, за да спрат всичките жени да живеят в него и да бръщолевят глупости като следствие.
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  24. #24
    Аз Съм за Брук Мн Е Яка,ама и аз се интересувам от тфа дали веднага след 1ви септември ще го пуснат и в БГ или след още някфи месеци...??? А бай дъ уей аз обожавам Нейли
    One Tree Hill..Forever...Naley..!!!


  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    in the shadows...
    Мнения
    132
    На Пейтън звъни..някви спр зарибени фенове са дебнали екипа докато са снимали сцената на летището..има снимки в нета как се целуват с Лукас. Реплики от сорта:
    L:Why you came here after all?
    P:Lucas you`re a mess but you`re my mess and I love you..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си