.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Онлайн уроци и тестове за шофьорски курсове

    ми трябват. Къде има?
    Obi4am momichetata poveche ot vsichko...

  2. #2
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Купи си листовките на Труд уеее

    http://mucunki.com/kat/?

    ету тука некфи

  3. #3

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в съня на елфите
    Мнения
    308

  4. #4
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от mrs.smith
    http://www.svetofar.com/index.php Тук има

    ОМГ Едни и същи са като тези ,които аз съм му дала

  5. #5

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в съня на елфите
    Мнения
    308
    Ами те едва ли може да са кой знае колко различни

  6. #6
    Пич, онлайн нема да се научиш. Купуваш си листовки и ги почваш.

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Пич, онлайн нема да се научиш. Купуваш си листовки и ги почваш.
    НЕ.

    Купува си правилника за движение по пътищата и почва.

    Първо прочети 2-3 пъти правилника и след това листовките. В листовките няма всичко, а и има няколко грешки.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Зимаш правилника и почваш листовките. Като имаш проблеми гледаш правилника и за 40 и не знам колко си листовки ще научиш сичко.
    Тия от нета са грешни
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Пич, онлайн нема да се научиш. Купуваш си листовки и ги почваш.
    НЕ.

    Купува си правилника за движение по пътищата и почва.

    Първо прочети 2-3 пъти правилника и след това листовките. В листовките няма всичко, а и има няколко грешки.
    Правилника ... мани го него. За да минеш листовките, листовките учиш. Правилника по-натам. Пък и инструктора за к'во е до тебе в колата? За да те учи докато се движите. Е, все пак трябва да имаш някакви прости познания. Знаци и тн...

  10. #10
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Правилника му е майката. Знаеш ли правилника листовките са безпроблемни. Но в листовките липсват някои неща, други са грешни. Като отидеш на изпита, оп няколко грешки защото си притеснен примерно, хоп още няколко защото грешно ги знаеш. Моя инструктор ми каза прочети правилника 2-3 пъти понаучи го и чак след това листовките. Минах без проблем.

    Но все пак всеки си знае неговото .

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Правилника му е майката. Знаеш ли правилника листовките са безпроблемни. Но в листовките липсват някои неща, други са грешни. Като отидеш на изпита, оп няколко грешки защото си притеснен примерно, хоп още няколко защото грешно ги знаеш. Моя инструктор ми каза прочети правилника 2-3 пъти понаучи го и чак след това листовките. Минах без проблем.

    Но все пак всеки си знае неговото .
    E, да.. Не знам дали в листовките има грешки, но си ги минах от втория път. Сега и кормуването тряя да го мина от втория път.. направих тъпа грешка да спра за бабичка на зелено.

  12. #12
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Те и пешеходците са едни. Аз им викам като пресичат неправилно, а и на мене си викам когато отнема предимство. Ако се спазва повече правилника за движение както от водачите на МПС така и от пешеходците ще бъде много добре.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  13. #13
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Те и пешеходците са едни. Аз им викам като пресичат неправилно, а и на мене си викам когато отнема предимство. Ако се спазва повече правилника за движение както от водачите на МПС така и от пешеходците ще бъде много добре.
    Щях да кача днес една бабичка на капака, от неспазване на правилата за пешеходец

    По темата: Купи си едни листовки и правилник, има два-три сайта с листовки, но има и малко грешни въпроси.Спомням си инструктора ми казваше ако решавам от интернет да решавам тук
    http://www.zelena.info/mototest/ - били най-верни.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  14. #14
    Аз септември ще започвам курсовете ще си купувам правилника.Листовки също ще си купя (няма начин) но ? ми е че на мен ми е по лесно в интернет да решавам защото когато сбъркам грешката ми се изписва и така си научавам грешката на момента по лесно ми е така (поне на мен де) докато на листовките (не в нета) там си решаваш и после трябва да се връщаш и да си гледаш грешката.
    (кво ли ще си речета тая пък решава без оше да е прочела правилника ама нищо просто някой неша съм ги научила вече и като няма какво да правя решавам )
    Ами това си е моето мнениее де

    Всъщност и аз забелязах че в някой интернет-листовки има грешки
    не че ? е зададен по различен начин ами си имаше грешка.в 1 сайт а) беше верен,а в др сайт б) беше верен на едни и същи ? и едни и същи отговори

    Успех на Всички

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си