- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Плс Помогнете :П
Първо порасни. Момичетата не са ходещи вагини. Ако все още ги виждаш по този начин, още ти е рано да се забиваш с когото и да било. Няколко неща ще ти подскажат, че си психически готов да правиш секс с момиче (независимо дали досега си правил или не):
Не гледаш/харесваш момичето само защото има къде да си навреш оная работа. Интересуваш се от нея като човек, харесваш характера й, изпитваш нещо много повече от сексуално желание (без да я познаваш).
Когато разбереш какво чувстват момичетата по време на секс и понаучиш малко женска психология. За момчетата секса може да е само физически. Момичетата го приемат и емоционално.
Когато започне да ти пука за това как ще се чувства момичето ако спиш с нея и я оставиш после.
Абе момчета и момичета, започнете да се целувате и обичате и то не само по време на секс! Може ли така да гледате на интимните отношения?!
Поздрави и опитай първо да си намериш гадже, пък тогава мисли за секс.