.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Аватара на biggie
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    north side
    Мнения
    5

    имам проблем с космите

    епа момче на 15 съм, но от 1 година имам страшно окосмяване..
    Махам си ги по краката, но се чудя дали да почна и по гърба/стомаха/циците и т.н.

    Не ме разбирайте погрешно, не го правя за да съм в крак с модата да съм с по-гладки крачета от момичетата, ами защото съм СТРАШНО КОСМАТ.
    Баща ми и майка ми не са такива, не знам що тъй се получава...

    Дайте ми съвет кво да правя... козметик ли ? къде да ги махам космите и къде не?

    Мерси

  2. #2
    Щом се чувстваш некомфортно с косми - махай ги! Най-добре първия път иди на козметик. След това можеш и сам с лентички, кола-маска или епилатор. Можеш да се обезкосмиш навсякъде, щом казваш че си с по-обилно окосмение.

  3. #3
    sledva6tiqt potencialen gei

  4. #4
    Първоначално можеш да отидеш при дерматолог и да обсъдиш проблема си с него. Оттам вече, в зависимост от неговото мнение ще прецениш сам. И ако трябва да се махнат, по-добре се довери на лазерната епилация. Вярно е, че е по-скъпо, но все пак става въпрос за твоето тяло и качеството на премахването също е от значение. Можеш да използваш и епилатор, но при лазерът още след втората процедура ( тъй като само една може и да не е достатъчна ) сам ще забележиш промяната. При лазерната епилация също така ефектът трае някъде към 1 година и половина. Надявам се да съм ти помогнала Успех

    П.С. : Недей да избързваш с действието си, тъй като това е нещо важно и после да не съжаляваш

  5. #5
    Аватара на biggie
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    north side
    Мнения
    5
    Цитирай Първоначално написано от remember_me
    sledva6tiqt potencialen gei
    Ти май си толкова тъп, че не прочете целия ми пост, а? Айде повече не пиши в темата, щото ставаш за смях.

    Цитирай Първоначално написано от cOlOr_cHiLd
    Първоначално можеш да отидеш при дерматолог и да обсъдиш проблема си с него. Оттам вече, в зависимост от неговото мнение ще прецениш сам. И ако трябва да се махнат, по-добре се довери на лазерната епилация. Вярно е, че е по-скъпо, но все пак става въпрос за твоето тяло и качеството на премахването също е от значение. Можеш да използваш и епилатор, но при лазерът още след втората процедура ( тъй като само една може и да не е достатъчна ) сам ще забележиш промяната. При лазерната епилация също така ефектът трае някъде към 1 година и половина. Надявам се да съм ти помогнала Smile Успех

    П.С. : Недей да избързваш с действието си, тъй като това е нещо важно и после да не съжаляваш
    Не става въпрос за някакво МНОГО голямо и бързо окосмяване, а за това че вече имам косъмчета почти навсякъде по тялото. Даже и по лицето (не мустаците и брадата - те не ме притесняват). ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е....

    btw Сигурна ли си, че дерматолога е правилния ?
    От друг източник знам, че дерматолог е за пъпки, а ендокринолога е за космите.
    В скоро време ще отида до личния лекар за направление.

  6. #6
    Ба човек покажи една снимка да се посмеем ...сори това беше малко гръбо еми върви до магазина и си земи кола маска нормално е на тази възраст да се окосмяваш(е ама по гърба чак...) а за дерматолога той може да те пренасочи към друг лекар,но все пак се посъветвай с личния си лекар...това е от мен
    take care...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от fiama
    Щом се чувстваш некомфортно с косми - махай ги! Най-добре първия път иди на козметик. След това можеш и сам с лентички, кола-маска или епилатор. Можеш да се обезкосмиш навсякъде, щом казваш че си с по-обилно окосмение.
    +1

  8. #8
    Аватара на biggie
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    north side
    Мнения
    5
    ае по гърба нямам де, там са мъхове ама ти говоря за циците и там около тях
    вече са черни и ме дразнят много

    тия бъзици можеш да ги спестяваш.. я се постави на мое място...

  9. #9
    Пич порастваш Едно време и аз имах 5 косъма на пъпа и две пички ми се кефиха ама сега имам по - корема, гърдите и т.н... съответно се махат, но на ръцете ако почнеш и да си скубиш веждите си комплексар да знаеш )
    По краката... какво толкова, направи си татус и никой няма да ти гледа космите : )))

  10. #10
    Аватара на biggie
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    north side
    Мнения
    5
    И все пак, може и да ми се смеете но съм забелязал, че всяко поколение се развива все по-бързо и съответно става все по-космато.. Не веднъж съм виждал деца, които нямат 5 години с косми като на 14-15 годишен... А пък през 80-те космите са били рядкост до колкото знам.

    Мен лично ме интерисува как да си махам космите по лицето (не мустаците и брадата ами на скулите примерно)

  11. #11

    Re: имам проблем с космите

    Цитирай Първоначално написано от biggie
    епа момче на 15 съм, но от 1 година имам страшно окосмяване..
    Махам си ги по краката, но се чудя дали да почна и по гърба/стомаха/циците и т.н.

    Не ме разбирайте погрешно, не го правя за да съм в крак с модата да съм с по-гладки крачета от момичетата, ами защото съм СТРАШНО КОСМАТ.
    Баща ми и майка ми не са такива, не знам що тъй се получава...

    Дайте ми съвет кво да правя... козметик ли ? къде да ги махам космите и къде не?

    Мерси



    6tom maika ti i ba6ta ti ne sa takiva....suseda kosmat li e?

    Умният се учи да знае-мъдрият да може.Само на глупака всичко му е ясно.

  12. #12
    Абе мъжа няма ли косми какъв мъж е?

  13. #13

    Re: имам проблем с космите

    Цитирай Първоначално написано от DeathRogue
    Цитирай Първоначално написано от biggie
    епа момче на 15 съм, но от 1 година имам страшно окосмяване..
    Махам си ги по краката, но се чудя дали да почна и по гърба/стомаха/циците и т.н.

    Не ме разбирайте погрешно, не го правя за да съм в крак с модата да съм с по-гладки крачета от момичетата, ами защото съм СТРАШНО КОСМАТ.
    Баща ми и майка ми не са такива, не знам що тъй се получава...

    Дайте ми съвет кво да правя... козметик ли ? къде да ги махам космите и къде не?

    Мерси



    6tom maika ti i ba6ta ti ne sa takiva....suseda kosmat li e?
    Интересното е,че и аз съм в подобна ситуация.След по-малко от 2 месеца правя 15,а съм по-космат от баща си,особено в краката...сега гледам,май и по гърдите ще ми поникнат косми,а баща ми няма 1 косъм на гърдите.Що така бе ?Иначе аз те съветвам да си стоиш с космите.За мен мъж без косми не е мъж!Стой си с космите и да не ти пука !Направо ми се повръща като видя някой голям мъж,пък в краката-като женичка!Бляк!Аз не съм тръгнал да свалям прости курветини,които се кефят на мазни фйешън гейчета!Пффф...А ако това,че всяко следващо поколение е по-космато от предишното,е вярно,значи след време човекът и маймуната ще се различават трудно .

  14. #14

    Re: имам проблем с космите

    Цитирай Първоначално написано от Ares
    Цитирай Първоначално написано от DeathRogue
    Цитирай Първоначално написано от biggie
    епа момче на 15 съм, но от 1 година имам страшно окосмяване..
    Махам си ги по краката, но се чудя дали да почна и по гърба/стомаха/циците и т.н.

    Не ме разбирайте погрешно, не го правя за да съм в крак с модата да съм с по-гладки крачета от момичетата, ами защото съм СТРАШНО КОСМАТ.
    Баща ми и майка ми не са такива, не знам що тъй се получава...

    Дайте ми съвет кво да правя... козметик ли ? къде да ги махам космите и къде не?

    Мерси



    6tom maika ti i ba6ta ti ne sa takiva....suseda kosmat li e?
    Интересното е,че и аз съм в подобна ситуация.След по-малко от 2 месеца правя 15,а съм по-космат от баща си,особено в краката...сега гледам,май и по гърдите ще ми поникнат косми,а баща ми няма 1 косъм на гърдите.Що така бе ?Иначе аз те съветвам да си стоиш с космите.За мен мъж без косми не е мъж!Стой си с космите и да не ти пука !Направо ми се повръща като видя някой голям мъж,пък в краката-като женичка!Бляк!Аз не съм тръгнал да свалям прости курветини,които се кефят на мазни фйешън гейчета!Пффф...А ако това,че всяко следващо поколение е по-космато от предишното,е вярно,значи след време човекът и маймуната ще се различават трудно .
    Normalno e...az sled 2 sedmici pravq 15 i az imam kosmi ama mislq 4e ot slunceto 6te se izrusqt i nqma da si li4i tolkova

    Умният се учи да знае-мъдрият да може.Само на глупака всичко му е ясно.

  15. #15
    Ти си новият Тарзан, бате..
    You are a sell out
    But you couldn't even do that right
    So your price tag has been slashed
    And now you're chillin' on a half priced clearance rack

  16. #16

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    45
    Абе, ти от каде знаеш че майкати няма косми по циците та си писал че родителите ти нямат?
    Който иска, намира начини, а който не иска, намира оправдание

  17. #17
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    само ще си усложниш живота... после доживот ше тряа поддържаш с тия лайна... да не те ебе, с косми или без...

  18. #18
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Махай ги ,но на гърдите ,ръцете не ги барай

  19. #19
    aZ SY6TO IMAM PROBLEM S SILNO OKOSMQVANE SAMO 4E MOITO E NAI VE4E po krakata. celite mi kraka ot gore do dolu sa silno okosmeni. ta az prikazvah s ba6ta mi i se ustanovi 4e sled nqkolko meseca kato napravq 18 i mi spre razvitieto na kosmite 6te ida na kontrolen pregled i sled tova otivam v sofiq da mi gi mahnat s lazerna epilaciq i to zavinagi da gi mahnat 4e ne gi ponasqm.Az taka 6te go re6a tozi problem.Ako po4ne6 da gi brusne6 ili epilira6 6te stane ujasnooo. osobenno ot krusta no gore i po gyrba . edno 4e tvyrdi drugo 4e byrzo 6ti raztat.. abe ako gi maha6 imam 4ustvoto 4e za v bude6te moje da sajelqva6. taka 4e misli predi da napravi6 ne6to ! uspeh

  20. #20
    Аватара на biggie
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    north side
    Мнения
    5
    Ей тийнчета прости с акъл на 10 годишни, кво търсите тука бе? Що не излезете навън да играете криеница и не си набиете по една ножка а? Ай стига сте ми се правили на интересни. Като нямате кво да казвате просто си трайте бе! СТРАШНО много мразя таквиз...

    А до тези, които написаха нещо компетентно по темата - мерси.

    Цитирай Първоначално написано от love__you
    AZ SY6TO IMAM PROBLEM S SILNO OKOSMQVANE SAMO 4E MOITO E NAI VE4E po krakata. celite mi kraka ot gore do dolu sa silno okosmeni. ta az prikazvah s ba6ta mi i se ustanovi 4e sled nqkolko meseca kato napravq 18 i mi spre razvitieto na kosmite 6te ida na kontrolen pregled i sled tova otivam v sofiq da mi gi mahnat s lazerna epilaciq i to zavinagi da gi mahnat 4e ne gi ponasqm.Az taka 6te go re6a tozi problem.Ako po4ne6 da gi brusne6 ili epilira6 6te stane ujasnooo. osobenno ot krusta no gore i po gyrba . edno 4e tvyrdi drugo 4e byrzo 6ti raztat.. abe ako gi maha6 imam 4ustvoto 4e za v bude6te moje da sajelqva6. taka 4e misli predi da napravi6 ne6to ! uspeh
    братле мойте крака също са космати, ама си ги махам и нямам проблеми с тях. А това за лазерната епилация дето го говориш - де да беше толкова лесно... Космите опадат едва след 2-3 пъти, демек трябва да изръсиш сумати и пари за операциите... Плюс това до колкото знам болката е ужасна

    Цитирай Първоначално написано от Ares
    Интересното е,че и аз съм в подобна ситуация.След по-малко от 2 месеца правя 15,а съм по-космат от баща си,особено в краката...сега гледам,май и по гърдите ще ми поникнат косми,а баща ми няма 1 косъм на гърдите.Що така бе Surprised ?Иначе аз те съветвам да си стоиш с космите.За мен мъж без косми не е мъж!Стой си с космите и да не ти пука Cool !Направо ми се повръща като видя някой голям мъж,пък в краката-като женичка!Бляк!Аз не съм тръгнал да свалям прости курветини,които се кефят на мазни фйешън гейчета!Пффф...А ако това,че всяко следващо поколение е по-космато от предишното,е вярно,значи след време човекът и маймуната ще се различават трудно .
    И аз бях на твоето мнение. Мислех да си стоя с космите, ама я ми отговори честно ... на сегашната ти възраст ако си много космат би ли отишъл на плаж/басейн(или някъде другаде където ти виждат тялото) ?

  21. #21
    Да ни ти пука пич.Кво те интересува другите кво мислят за теб.По-добре не ги махай, след време ще съжаляваш

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от biggie
    Ей тийнчета прости с акъл на 10 годишни, кво търсите тука бе? Що не излезете навън да играете криеница и не си набиете по една ножка а? Ай стига сте ми се правили на интересни. Като нямате кво да казвате просто си трайте бе! СТРАШНО много мразя таквиз...

    А до тези, които написаха нещо компетентно по темата - мерси.

    Цитирай Първоначално написано от love__you
    AZ SY6TO IMAM PROBLEM S SILNO OKOSMQVANE SAMO 4E MOITO E NAI VE4E po krakata. celite mi kraka ot gore do dolu sa silno okosmeni. ta az prikazvah s ba6ta mi i se ustanovi 4e sled nqkolko meseca kato napravq 18 i mi spre razvitieto na kosmite 6te ida na kontrolen pregled i sled tova otivam v sofiq da mi gi mahnat s lazerna epilaciq i to zavinagi da gi mahnat 4e ne gi ponasqm.Az taka 6te go re6a tozi problem.Ako po4ne6 da gi brusne6 ili epilira6 6te stane ujasnooo. osobenno ot krusta no gore i po gyrba . edno 4e tvyrdi drugo 4e byrzo 6ti raztat.. abe ako gi maha6 imam 4ustvoto 4e za v bude6te moje da sajelqva6. taka 4e misli predi da napravi6 ne6to ! uspeh
    братле мойте крака също са космати, ама си ги махам и нямам проблеми с тях. А това за лазерната епилация дето го говориш - де да беше толкова лесно... Космите опадат едва след 2-3 пъти, демек трябва да изръсиш сумати и пари за операциите... Плюс това до колкото знам болката е ужасна

    Цитирай Първоначално написано от Ares
    Интересното е,че и аз съм в подобна ситуация.След по-малко от 2 месеца правя 15,а съм по-космат от баща си,особено в краката...сега гледам,май и по гърдите ще ми поникнат косми,а баща ми няма 1 косъм на гърдите.Що така бе Surprised ?Иначе аз те съветвам да си стоиш с космите.За мен мъж без косми не е мъж!Стой си с космите и да не ти пука Cool !Направо ми се повръща като видя някой голям мъж,пък в краката-като женичка!Бляк!Аз не съм тръгнал да свалям прости курветини,които се кефят на мазни фйешън гейчета!Пффф...А ако това,че всяко следващо поколение е по-космато от предишното,е вярно,значи след време човекът и маймуната ще се различават трудно .
    И аз бях на твоето мнение. Мислех да си стоя с космите, ама я ми отговори честно ... на сегашната ти възраст ако си много космат би ли отишъл на плаж/басейн(или някъде другаде където ти виждат тялото) ?
    Да ти кажа честно,хич не ми пука!Предпочитам да съм космат,отколкото да съм като някаква женичка.Наистина не е красиво да си много космат,но го предпочитам пред това да нямам никакви косми.Най-добре е някъде по средата-да си имаш косми,но не много,за съжаление,това не може да се осъществи...А какво мислят разни комплексарчета не ми пука!

  23. #23

    kest

    po-spokoino be hora iaz sum kosmat i kakvo ot tova nali si muj da si jena ok ama si muj 6tom sa na tialototi zna4i tam triabva da sa si mnogo e prosto

  24. #24
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    Какво като е мъж, задължително ли е да седи с косми? Въпроса е, че НА НЕГО НЕ МУ ХАРЕСВА, това е важното в случая, не че вие харесвате мъжете да са космати. Не ви пита дали да си ги маха, пита ви КАК.

  25. #25
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563

    Re: kest

    Цитирай Първоначално написано от kest
    po-spokoino be hora iaz sum kosmat i kakvo ot tova nali si muj da si jena ok ama si muj 6tom sa na tialototi zna4i tam triabva da sa si mnogo e prosto
    Мен ако питаш... и мъжа и жената като порастнат имат косми.. Това значи ли, че една жена като има косми не трябва да се бръсне? Човека има проблем, не му харесва, срамува се и не му е приятно да му гледат косматото тяло и пита КАК да ги махне... Какво като и ти имаш косми? Ми и аз имам.. момиче съм и съм длъжна да си бръсна 23123 места.. както на мен не ми е приятно да имам косми, така и на него... "К`во му пукало" .. Ми пука му на човека, няма да ходи като горила и да се прави, че няма и 1 косъм..

    ПП: Отиди на козметик да ти ги махне с кола маска... боли,но поне 2-3 седмици би трябвало после да нямаш косми - зависи от растежа на космите ти. ...
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си