Хей мисля,че тук и е мястото на тази тема също така и след като ви разкажа ,защо я захващам се надявам да ми помогнете.Значи по-същество имаме една учителка по физическо,която е обзета от чувство за малуценност на предмета си и ние го обираме първо иска от нас да носим едноцветни тениски да нямат дори едно насписче и анцузи и гуминетки (НЕ ДРУГО!!) така това добре преживява се да мъкнем в чантите си толкова мн неща,но най-гадното е че ни проваля успехите изпитва ни на някакви абсурдни неща ,пример: изпитва ни на баскетбол дрибъл,крачка и скок като там трябвало да направим 3 крачки лявия или дясния крак при скачане да се дигне ,което на думи е лесно но само баскетболистите го правят правилно и тя неможе да го направи!!! И първия срок едвам имам 4-ка и сега ми писа 3 за втория срок и аз очаквах поне да се смили и да каже 4 за годината,но тя се направи и каза 3 за годината аз и се измях и й казах ''Това е смешно!!'' сега се чудя,какво да направя та тя ни проваля дипломите успехите за годините вместо да имам хубава оценка по физическо поне (който предмет се води разтоварващ) аз имам гадна оценка която ми смъква успеха и немога да взема примерно стипендия...Какво да направя ?