.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Аватара на Vichko0o
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    В сърчицето на моето мило {}
    Мнения
    753

    Какво мислите за това ужасно нещо ?

    Незнам дали темата я има тук .... Но тъй като бях свидетел на нещо невероятно отвратително и съм чувал за това много пъти .... Какво ви е мнението за момчетата който си бият приятелките и зашо смятате че го правят ?
    De-Phazz - Anchorless

  2. #2
    Фен Аватара на pomo6tplz
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    zatbloka hihihi :))))))
    Мнения
    209
    Това са момчета със характер знаещи да настояват своето

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    какво ми е мнението ли?Разбира се, че е негативно...не бих допуснала такова нещо..Лично аз познавам едно такова момиче-приятелят и я бие, заплашвая и тя още е с него...Не мога да си го обясня дали от страх или просто му прощава, защото ГО ОБИЧА, но обичта си има граница и не може момчето, което УЖ и то я обича да я наранява и да я срива психически...тези мъже са чудовища
    ...

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    при мама
    Мнения
    1 575
    Това са идиоти с голямо съмочувствие,но без никакво покритие.
    ;]

  5. #5
    ами то 4е си има и такива мом4ета-има ги,но мен ми са по-странни моми4етата които ги търпят

  6. #6
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Какво мисля ли... Това е възможно най - низката постъпка според мен. Вярно е, че има момичета, които го заслужават, но те почти никога не попадат на такива изроди. Аз като малка ядях адски много бой и... такава постъпка е най - най - най - отвратителната на света според мен. Сега като виждам как в съседната на моята стая момчето Х малтретира момичето У и ми става адски мъчно... Просто... адски често ставам неволен свидетел на тези им спречквания и само като я чувам как плаче и ми се къса сърцето, но нищо немога да направя, защото иначе аз ще изям боя... Ужасно е да го кажа, но.. с времето просто свикнах, приех го за нещо нормално. Аз нямам правото да заставам межу тях, а тя го смята за нещо нормално... нямам думи!

  7. #7
    оф,това са идиоти,които не ценят какво имат

  8. #8
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Да, наистина е ужасно. Мисля, че всеки знае за поне един такъв случай, което е много жалко.
    Уж всички "биячи" излизат с различни причини, но според мен всичките се свеждат до една - невъзможност да се справят със ситуацията по друг начин (или по друг начин казано - слабохарактерност).
    Някои се оправдават с ревност, други с това, че са били под афект, трети с нещо друго, но няма оправдание за това...
    Малко по-грозни и ужасяващи неща има от това да видиш, или преживееш такъв тормоз, на никой не го пожелавам.
    Аз лично не бих простила на никой мъж, ако ме удари, дори и да е само 1 шамар. Просто има много по-добри и цивилизовани начини да покажеш това, че си по-силен... Само и единствено закоравелите престъпвици заслужават насилие.

  9. #9
    Това за мен е нещо покъртително и изключително глупаво ! Би го направил само някой лекомислен помяр който е решил ,че така би могъл да задържи някой до себе си ..но естесвено и само момиче с лабилна психика би позволило някой да и го причини
    There isn't second place.It was invented to make the loser feel better!

  10. #10
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Има такава тема.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_sf
    Цитирай Първоначално написано от pomo6tplz
    Това са момчета със характер знаещи да настояват своето
    хах ти залсужава6 да те убият с камани `хора с характер`мноо интересно животно си да те еба в простата майка
    Храни храни

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    877
    Цитирай Първоначално написано от pomo6tplz
    Това са момчета със характер знаещи да настояват своето
    Разбира се, неворятен характер, интелект и смелост се изискват да пребиеш човек с 20 кг по-лек от теб, който се предполага, че обичаш. мижетурки с накърнено самочуствиеили хора с психични отклонения...
    бтв много ми е интересно как настояваш своето и това със характер също не го схващам. Не беше ли модата да съкращаваш, а не да удължаваш ненужно? Убивате ме ...
    Don't worry, be happy!

  13. #13
    ми не то няма лошо аз ако съм на мястото на мойто мило отдавна щях да си натроша канчето така профилактично =)
    а ко мислите за момичетата които го правят а !?
    peace! (what! who says that!)
    guess me .. xoxo

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    The Land Of The Doomed
    Мнения
    474
    Момчета биещи приятелките са не само говеда.. а и комплексирани и тесногръди.

    А момичета, които бият приятелите си - е приятелите им трябва да са големи пу*ки да позволяват такова нещо

  15. #15
    Аватара на cvetenceto1991
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    чужбина хахахах
    Мнения
    343
    ами тва е тъпо как ще са гаджета и той
    ще я бие? нз не мога да го разбера да го зареже тоя и тъка нататък да го зареже тва е решението

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от SiNiStEr
    Това са идиоти с голямо съмочувствие,но без никакво покритие.
    absoliutno...

  17. #17

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    370
    Аз лично съм много простив тези момчета или мъже,няма значение какви са...не бих допуснала до мен да има такъв човек,колкото и да го обичам,защото в крайна сметка и за любовта си има граници...и наистина има момичета които продължават да бъдат с такива момчета,от страх или от това че много ги ''обичат'',но за мен това е неприемливо....

  18. #18

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    Цитирай Първоначално написано от NaNa_SladuRana
    оф,това са идиоти,които не ценят какво имат
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  19. #19
    Еми хората, които не могат да се разберат с думи, бият...
    Хората, които не могат да бият, се разбират с думи...
    Има и хора, които могат и да бият и да говорят...

    А тези, които се оставят да ги бият (не напускат приятелите си и търпят това отношение) са глупаци ...
    Madness is the gift, that has been given to me.

  20. #20
    Това са момчета с комплекси,неоценени,искащи да са мъжкари и неразбрали правилно какво точно значи да си от "силния пол"...Мисля,че това е глупаво и недопустимо за едно момче...

  21. #21
    Аватара на Mementomori
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Terra incognita!
    Мнения
    1 104
    Изключително ужасно поведение,липса на разум,морал,разсъдък и всичко човешко.Не може да се посяга така на хората,защото е противоестествено,такива хора,които малтретират други физически или психически,определено имат някакъв необясним за мен проблем с хората и по този начин избиват комплекси и се чувстват велики и недосегаеми,а всъщност са жалки същества,които отдавна са загубили човешкото у себе си!
    "A stunning journey to hell and back."
    How long could you last?

  22. #22
    Аватара на Vichko0o
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    В сърчицето на моето мило {}
    Мнения
    753
    Току що се прибирам от пирогов та в началото на темата споменах че има такъв случай около мен ..... Тааа въпросното момиче в момента е със тежка черепна травма и е в много лошо състояние и просто съм съкрушен ..... Просто сега ако го барна този "мъжага" майма му жална ....
    Отностно всичко аз тъй като съм по пълничък дори се съобразявам докато гушкам/галя приятелка си да не и натежа или да не се отпусна твърде рязко а камоли да я ударя! Незнам просто такива хора трябва да бъдат наказвани по възможно наи грубия начин !!!!
    De-Phazz - Anchorless

  23. #23
    haha mene ne me o4udvat takiva mom4eta.... o4udvat me momi4etat koito sa s tqh i produljavata da sa s tqh sled takiva slu4ki
    My heart is always searching for a place to hide. I'm afraid I can't keep myself from falling. Living in a perfect dream or in the cruel reality... I can't escape from that feeling...

  24. #24
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863

    Re: Какво мислите за това ужасно нещо ?

    Цитирай Първоначално написано от Vichko0o
    Какво ви е мнението за момчетата който си бият приятелките и зашо смятате че го правят ?
    За забавление предполагам Че то има и момичета дето си бият приятелите Нищо ново под слънцето.. аз лично не го одобрявам това да удряш момиче

  25. #25
    естествено че съм негативно настроена.темата за насилието е много пъти разсиквана.момичетата остават с този човек, не защото са тъпи а защото ги е страх или защото мислят че няма да има следващ пъ понеже те така са казали а нали приятелите им ги обичат?! колко жалко се получава....
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си