.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 82
  1. #1

    Вярно ли е за Титаник?

    Абе вчера реших да гледам Титаник, че има няма 5 години от както не съм го гледала. Та аз тогава бях малка и не съм се замисляла дали това дето е във филма е истина? В смисъл наистина ли е имало Роуз , която се е срещнала с Джак , там кораба вътре така ли е изглеждал, имало ли е такъв диамант "Сърцето на океана", има ли наистина рисунка, която е нарисувана и сичко останало дето се разправя в него?

  2. #2

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    50/50

  3. #3
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Имало е Титаник , който е потънал , много хора са загинали , останалото най-вероятно е художесвена измислица.

  4. #4
    Да, имало е

  5. #5
    Аватара на Fionna
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Там,където се намирам
    Мнения
    129
    Да,със сигурност е имало Титаник и наистина се е блъснал в айсберг,но за самите герои това просто е художествена измислица

  6. #6
    Е, то ясно, че е имало Титаник , и се е блъснал в айсберг. Не съм толкова зле Питах за историята на героите,камъка,рисунката..

  7. #7

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    имало ги е.тази история се разбира и от целият свят когато Роуз вече доста възрастна решава да разкаже какво се е случило (така е в самият филма) но съм почти на 100% сигорна че е имало такова нещо

  8. #8
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Самата история е истинска, свидетелския разказ на възрастната жена, оцеляла след корабокрушението-също.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  9. #9
    Любовната история е художествена измислица,но иначе потъването на Титаник и хилядите жертви и това как са чакали във ледената вода е истина.

    P.S. Титаник е един от най-страхотните филми на света.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от .SmiLe.FoR.yOu.
    Любовната история е художествена измислица,но иначе потъването на Титаник и хилядите жертви и това как са чакали във ледената вода е истина.

    P.S. Титаник е един от най-страхотните филми на света.
    +1
    Do you know?..
    Sometimes and Angels say lies...

  11. #11
    Аз знам, че любовна история е нямало. Това според мен е худ. измислица, имаща за цел да направи филма по-интересен. Защото никой няма да гледа 2 часа и половина някаква група от хора, които не правят нищо съществено, освен че накрая умират. Роуз-Джак само подсилва драмата според мен.
    Step by step, heart to heart, left right left
    We all fall down like toy soldiers
    Bit by bit, torn apart, we never win
    But the battle wages on for toy soldiers

  12. #12

  13. #13
    rouz - ne , jak- da rouz se e kazvala babata na rejisiora
    Живей така,че като умеш гаргите да грачат,
    курвите кръв да храчат,а яките пичове за теб да плачат!!!

  14. #14
    и аз точно за това се чудех...ясно е, че е имало Титаник, айсберга, хилядите загинали....но според мен за любовната история никой не може да гарантира-и все пак филмът ни кара да повярваме, че и това се е случило...

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от DELIRIOUS
    и аз точно за това се чудех...ясно е, че е имало Титаник, айсберга, хилядите загинали....но според мен за любовната история никой не може да гарантира-и все пак филмът ни кара да повярваме, че и това се е случило...
    как точно те кара?

  16. #16
    glypostiiiiiiii ne e hydojestvena izmislica ima rose ima i djak

  17. #17
    Aм.. сега се разрових в нета, и намерих списък на пътниците в кораба , но Роуз и Джон Доусън няма.
    http://www.lva.lib.va.us/whoweare/ex...titanic/p2.htm

    За нещастие открих няколко загинали българи. :S

  18. #18
    Аватара на fall_out_girl
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Скитосвам по улиците
    Мнения
    540
    Имало е...И любовната история и Джак и Роуз...всичко това го е имало наистина
    Rest In Peace....We Will Never Forget You

  19. #19
    Аватара на Mementomori
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Terra incognita!
    Мнения
    1 104
    Аз мисля,че е имало такава история и това,че в пътниците няма точно такива имена,не означава,че всичко е измислено!
    "A stunning journey to hell and back."
    How long could you last?

  20. #20
    DELIRIOUS написа:
    и аз точно за това се чудех...ясно е, че е имало Титаник, айсберга, хилядите загинали....но според мен за любовната история никой не може да гарантира-и все пак филмът ни кара да повярваме, че и това се е случило... Smile

    как точно те кара? Shocked
    еми супер истинско е направено, а и е напълно възможно (дори и да не е с точно с Джак, Роуз, диаманта, картината и т.н.)

  21. #21
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_dreams
    Аз знам, че любовна история е нямало. Това според мен е худ. измислица, имаща за цел да направи филма по-интересен. Защото никой няма да гледа 2 часа и половина някаква група от хора, които не правят нищо съществено, освен че накрая умират. Роуз-Джак само подсилва драмата според мен.
    Дам,те са хората избрани да покажат това,чрез техните очи,а не документален филм.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Цитирай Първоначално написано от momo.xixi
    Aм.. сега се разрових в нета, и намерих списък на пътниците в кораба , но Роуз и Джон Доусън няма.
    http://www.lva.lib.va.us/whoweare/ex...titanic/p2.htm

    За нещастие открих няколко загинали българи. :S
    Разбира се,че няма такива лица,историята за тях е абсолютно художествена измислица.

    А вие явно не обичате да четете исторически материали и вестници. Почти всяка година през април месец,около годишнината от потъването на Титаник,по вестниците излиза материал за загиналите българи,повечето от които са от 1 село,в което има и паметник в тяхна чест...


    Жалко е че има хора (и искрено ги съжалявам),които са научили за историята на Титаник от филма и никога преди това не са чели за една от най-големите пътнически трагедии в света,символизираща едновременно човешката мегаломания и наивност...
    napulno sam saglasna vapreki 4e znam filma na izust mi e predelno qsno 4e lubovnata istoriq e izmislica i sam sig 4e 4ovek s imeto Jak Dousan e imalo naistina no se e rzbralo 4ak sled filma
    Живей така,че като умеш гаргите да грачат,
    курвите кръв да храчат,а яките пичове за теб да плачат!!!

  23. #23

  24. #24
    Ем до ся не съм виждала форум, в който да няма някой недоволен, някой да ти се опъва, или нещо подобно.

    Благодатя ти искрено, че ме съжаляваш, от сега нататък всекид ен ще си купувам вестници, ще гледам новините, по цял ден ще кисна в библеотеката да чета томове книги, че белким науча нещо и да не питам из форумите.

  25. #25
    А, и м/у другото някой беше писал , че наистина е имало Роуз и Джак , дори и под различни имена, чак и любовна история-не нямало е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си