.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    страх ме е да не е бременна:(

    Здравейте!Аз съм на 18 години и съм страшно притеснен.Преди една седмица си легнах за първи път със приятелката ми,която беше девствена.Започнахме със презерватив,но проникването беше много трудно,той се скъса и продължихме без.Не съм свършвал,през последните две години съм го правил много пъти така,и никога не е имало проблеми,затова не се притесних.Обаче после като се сетих,че сестрата на приятелката ми забременяла от раз,и ако е семейна черта...аз не съм свършвал,но ако все пак е изтекло нещо...Днес тя си направи от предварителните тестове за бременност-Престо май се казваше,който е два теста,един преди и един след закаснението,и беше отрицателен,но аз не мога да се успокоя.Трябва да и дойде чак след две седмици някаде,а аз дотогава ще полудея.Моля ви кажете ми има ли за какво да се притеснявам?!

  2. #2
    Има.
    HEP is not style! HEP is my life!

  3. #3

    Re: страх ме е да не е бременна:(

    Цитирай Първоначално написано от cristiano
    Здравейте!Аз съм на 18 години и съм страшно притеснен.Преди една седмица си легнах за първи път със приятелката ми,която беше девствена.Започнахме със презерватив,но проникването беше много трудно,той се скъса и продължихме без.Не съм свършвал,през последните две години съм го правил много пъти така,и никога не е имало проблеми,затова не се притесних.Обаче после като се сетих,че сестрата на приятелката ми забременяла от раз,и ако е семейна черта...аз не съм свършвал,но ако все пак е изтекло нещо...Днес тя си направи от предварителните тестове за бременност-Престо май се казваше,който е два теста,един преди и един след закаснението,и беше отрицателен,но аз не мога да се успокоя.Трябва да и дойде чак след две седмици някаде,а аз дотогава ще полудея.Моля ви кажете ми има ли за какво да се притеснявам?!
    Dobre che nqmat brat,che ako e semeina cherta,da se zabremenqva - gorkoto momche

    Po temata sled kato ne si svyrshil...kakvo se pritesnqvash,to ot vyzduha ne se zabremenqva!!!
    A qui

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Veroqtnost vinagi ima, no e strashno malka v sluchaq. Pyk i zabremenqvaneto ne moje da byde semeina cherta.

  5. #5
    ще ставаш татко честито трябва да почерпиш Пич знам кво е маса е шибано аз тъй 2 седмици бях на нокти и на сичкото от горе бях в друг град ама квото е писано в крайна сметка и аз мисля че надали си направил фал обаче ако си направил не бягай от отговорност

    СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ ДА НЕ Е СТАНАЛ ГАФА

  6. #6
    SK0RP10N
    Guest
    От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
    Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва

  7. #7
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    де бе образовай се малко преди да тръгнеш да се е**ш на 18 и пита дали може ако не свърши да стане нещо .... Бах те и идиота
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  8. #8
    Честито!!! Да ви е живо и здраво Как ша го кръстите?

  9. #9
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    Цитирай Първоначално написано от SK0RP10N
    От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
    Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва
    Това е така. В тази течност има малко на брой сперматозоиди, но има много малък шанс те да оплодят яйцеклетката.
    И спрете да се ебавате в тази тема-на вас дали ще ви е толкова весело ако бяхте на негово място

  10. #10
    ЖУЛИ МА ЖЕКООООООООООООООО НЕЩАСТНА СЪМ

  11. #11
    SK0RP10N
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от girl91
    Цитирай Първоначално написано от SK0RP10N
    От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
    Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва
    Това е така. В тази течност има малко на брой сперматозоиди, но има много малък шанс те да оплодят яйцеклетката.
    И спрете да се ебавате в тази тема-на вас дали ще ви е толкова весело ако бяхте на негово място
    Как да се не ебавам с тези идиоти, като аз все още нямам навършени 16 години и имам много по-добри познания от тях ?

  12. #12
    ako ne si swurshil w neq.... spoko, edva li ima posledstwiq ne sum chula za zabremenqwame ot predekulacionna technost za sega towa go goworqt samo na teoriq praktikata mi drugo pokazva ! ako si svurshil vutre chestito.

  13. #13
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    Цитирай Първоначално написано от SK0RP10N
    Цитирай Първоначално написано от girl91
    Цитирай Първоначално написано от SK0RP10N
    От бургията ти се отделя предеякулационна течност, която съдържа малко на брой, но оплодителноспособни сперматозоиди.
    Честито на новите мама и татко.Да ви е живо и здраво и да ви радва
    Това е така. В тази течност има малко на брой сперматозоиди, но има много малък шанс те да оплодят яйцеклетката.
    И спрете да се ебавате в тази тема-на вас дали ще ви е толкова весело ако бяхте на негово място
    Как да се не ебавам с тези идиоти, като аз все още нямам навършени 16 години и имам много по-добри познания от тях ?
    Не говорех само за теб, а за всички.

  14. #14
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    Насистина е възможно в гените и да е заложена доста голяма плодовитост от маи4ина линия но ако не си свър6вал в нея няма за какво да се притеснявате направете тест след една седмица напълно да се успокоите
    No matter where you go, there they are...

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Мисля ,че вероятността да е станало нещо е минимална

  16. #16
    Защо приятелката ти не отиде на генеколог ?

  17. #17
    stiskam palci da nqma nishto brat mi 4e sym v syshtoto polojenie

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си