Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
Въх, само какви неща говориш...Особено с частта със семейството...Или днеска ти е лош ден, или и аз не знам.Иначе най-добре според мен е наистина да си със родителите си.Все пак това са хората, на които най-много трябва да разчиташ и да се опреш.Оф направо голяма дилема е за мен, да ходя или не...А иначе не знам ако се запиша и не знам как ще ми мине първия учебен ден, класа как ще е , дали ще ме приемат и т.н. Как беше при теб ( ако не е тайна )
hahah amiii...kazvam ti istinata, no ostavi tova, ot vreme na vreme psixqsvam tyk.
parviq y4eben de...ehee kade me prati...zna4i nqmam spomen za samoto otivane do y4ili6te malko mi se gybi tozi moment. sled tova otidox na recepciq i mi kazaxa da ida v Sixth Form Common Room, mhm otivam az, i kvo gledam...vseki si govori s nqkoi, vsi4ki se poznavat, az nqkvo izvanzemno padnalo ot dryga galaktika posle predpolagam za6toto naistina ne moga da se setq direktorkata na 6-ta forma ni e kazala da idem v Hall-a, kadeto pravqt assembly. tam vseki sedna nqkade, se6ta6 se 4e pak vseki si be6e s poznatite i priqtelite...direktorkata govore6e kakvo se o4akva ot nas, kakvi sa procedyrite i t.n. posle kaza koito si 4ye imeto, da stava i da tragne s klasniq si i taka na vseki klas. 4yx si az imeto i stavam...kvo gledam...imam klasen za 1vi pat v jivota si...lele vikam toq izglejda lyd
ka4ixme se na 3tiq etaj i 4estno ne iskam da opisvam sastoqnieto na staqta...palna barkotiq, listi koito sa mi nabori sigyrno, kyrsovi raboti...i kakvo li o6te ne...sled tova toi zapo4na da govori, nqmam spomen za kakvo e govorel. znaq 4e nai-qsen spomen mi be zvaneca my...hahah po edno vreme samo kakvo govore6e i izdran4a toq zvanec a toi be6e ot tezi starite kato v xotelite po filmite. posle se ozovax v 4as po English...s 1001 pitaq kade e staqta, sled vreme se okaza 4e tova ne e moq klas po English... ta, tam si spomnqm 4e ima6e edno momi4e koeto sede6e i me gleda6e, po-kasno v mezdy4asieto me pita ot kade sam kazax i ot BG i tq napravo obarna na balgarski...be6e mn sme6no. ne se spriqtelixme mnogo s neq, a i tq po4ti ne idva6e ne y4ili6te i posle q izritaxa, makar 4e be posledna godina.
posle se spriqtelix malko s edno mom4e koeto sa6to be6e ot skoro tyk ot e ot filipinite i edno momi4e ot qmaika. s tva mom4e o6te sme v 1 klas, no ne sme 4ak priqteli, momi4eto go izritaxa sa6to poneje ne si prave6e kyrsovite raboti.
klasniq mi me nari4a6e Bulgarian Beauty (samo v na4aloto) posle stana Bulgarian Beastie vse iska6e da my praq 4ai s mlqko i taka be6e mn gotin 4ovek v interes na istinata. april 2007 otide za 2 sedmici kato bqxme vakanciq v ispaniq sas jena si i da6terq si i...poly4i ydar...be6e golqm 6ok za vsi4ki, za 1vi pat v jivota si bqx na pogrebenie.
predpolagam 4e napisanoto e barkotiq, sorry ako e taka ne razbira6 mnogo kakvo imam v predvid.
ako iska6 da znae6 o6te pitai.