Цитирай Първоначално написано от Hogwarts
Ами да, малко като нахалитет ама карай
Таааа аз може би ще отида с 15 дни закъснение (ако ходя) и в интерес на истината, точно в 6-та форма ще бъда.Та така като отида, няма да има да ти казват името и да ходиш с класните си, как точно се процедира? И още нещо...как беше с ученето?Много ли е трудно(все пак е на друг език) ? Как е с приятелите(аз все си мисля, че така като всеки си познава другия иииии ще са малко по-дръпнати), пак и като отида по-късно и какво, вясвам се един ден там и те ме гледат като полезно изкопаемо и се питат, къв е тоя?!
Пък и съм чувал от едно момче, като отишъл първия ден и някакви почнали да му се подиграват, и разни такива?!
Все си мисля, че може нещо такова да е...
ne znaq to4no kak e ako otide6 po-kasno, predpolagam 4e prosto si po4va6 i tova i vapreki tova, ne te savetvam da po4va6 po-kasno. vij razli4no ot y4ili6te do y4ili6te, v moeto primerno nqma da te gledat kato polezno izkopaemo, no v nqkoi 100% 6te. kolkoto do podigravki i t.n. vinagi ima, pri men li4no e nqmalo, no ima mesta kadeto go ima tozi problem. s y4eneto si e trydni4ko, ako trqbva da sam realistka. ti kakvo misli6 da izbere6 kato predmeti, English & Maths sa ti 100% sigyrni GCSE's. ne znaq kak e pri drygite no v moeto y4ili6te sam ybedena 4e ima problem sas spriqtelqvaneto na takiva koito idvat i sa novi...fakt e.