.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Как да си го върна?????

    Здравейте, за първи път пускам тема във форума , но наистина се нуждая от помощ...

    Значи с приятеля ми (т.е. вече бившия) ходихме 8 месеца оби4ахме се ... дори аз сам луда по него и страшно много го обичам , но дойде лятото той си намери работа на морето... и докато чакаше да му се обадят да отива се отдалечява6е от мен... ии осетих, че нещо ще стане с нас. 2 седмици преди да замине той ми каза че иска да е сам лятото.. ( може би да ходи по рускини .. или незнам.. ) и, че не иска да е ангажиран с нищо и никои , защото ние мн рядко щяхме да се виждаме и , че щяло да му бъде много гадно да знае че аз го чакам някаде да се видим , а той няма да може... при което аз просто нямах избор ... и го пуснах с много мъки от моя страна . Но най - странното беше , че ония ден ходихме на море и бях при него и в един момент той ме прегърна целуна ме .. и всичко си бе6е както преди ( за момента) мисля че о6те ме оби4а , но не сам напълно сигурна. Всичките ми приятели дори и сестрите му ми казват че отново ще се саберем след лятото и аз тайничко си се надявам.. Та може ли някой да ми каже как да си го спечеля отново.. За сега отношенията ни с него могат да са както преди но само за по 1 вечер , което мене не ме устройва и много ме мъчи... почти всяка ве4ер си поплаквам за него ... Ако има някой , който е бил в подобна ситуация ще сам много благодарна ако ми даде савет .
    Благодаря предварително !
    JiVeQ zA uDoVolSvIe , ZaShToTo SyM sYzDaDEnA oT nEGO !!! {}

  2. #2
    Супер фен Аватара на Al3ksandra
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 165
    Ами виш, значи според мен той има чувства към теб, но те е скъсал точно за това че ще сте разделени и че може да се поддаде един от вас на изкушението и да се нараните.. докато така.. каквото и да стане... вие сте разделени и няма да е толкова гадно... Просто продължавай да се надяваш и да го чакаш, рано или късно ако ви е писано, ще сте заедно!
    Попитай ме http://ask.fm/alekscheto00

  3. #3

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Бургас - там край морето
    Мнения
    14
    Дръж се малко по-резервирано към него.. кажи му кое не ти харесва и кое ти харесва ,но след като тои направи по-голяма крачка за да си те върне.. ако и тогава ти откаже по-добре да го забравиш ... просто не те заслужава
    Не е важно че говорят зад гърба ти ... важно е когато се обърнеш всички да мълчат

  4. #4

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    ostavi na vremeto da pokaje kak 6te se razviqt ne6tata...
    Руса кукличка

  5. #5
    Вапроса е там , че всичко с него ми е приятно и готино... и каже ли ми еии сега хвани такси или не6то и ела при мене аз 6те го наоравя... за което мн ме е яд на себе си.. Просто се надявам да осъзнае какво губи , за6тото сам 100% сигурна 4е друго моми4е няма да има , което дава вси4ко за него
    JiVeQ zA uDoVolSvIe , ZaShToTo SyM sYzDaDEnA oT nEGO !!! {}

  6. #6
    Супер фен Аватара на Al3ksandra
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 165
    Цитирай Първоначално написано от angelofsin
    Вапроса е там , че всичко с него ми е приятно и готино... и каже ли ми еии сега хвани такси или не6то и ела при мене аз 6те го наоравя... за което мн ме е яд на себе си.. Просто се надявам да осъзнае какво губи , за6тото сам 100% сигурна 4е друго моми4е няма да има , което дава вси4ко за него
    Тогава поговори отново с него за това.. Можеби това са временни проблеми, и любовта ви ще победи.. надявам се да не е едностранна... а и той май наистина не осъзнава какво губи.... ?
    Попитай ме http://ask.fm/alekscheto00

  7. #7
    Zdrasti Ami na pyrvo chetene moga da ti kaja slednoto : ti mnogo go haresvash , a toi go vijda i zatova te otbqgva. Ima edna pogovorka " V liubovta ima edin koito biaga i edin koito ticha. Tozi koito ticha obicha i se vricha.. " Moiat syvet kym tebe e prosto da mu pokajesh che toi ne e edinstveniat,da go ostavish kakto se kazva da vyrvi "po techenieto",da si pravi kakvoto si iska.. Zvuchi mnogo trudno i gadno,no ako iskash da si go vyrnesh shte triabva da go napravish kvoto i da ti kostva. I kogato useti che ti veche stranish ot nego,ne si tolkova uvlechena kakto predi, toi vednaga shte se aktivizira i shte iska pak da mu obyrnesh vnimanie. Bydi malko nedostypna, trudna, flirtuvai s drugi momcheta i nai veche - haresvai se. Ne izpadai v niakakvi bezsmisleni kompleksi ot roda na - " ama tia po hubava li e ot mene" , "dali toi ne q haresva" , "ama dali ne sym prekaleno smotana" i tn. I nai vajnoto - osyznai che i da ne se poluchi mejdu vas, jivotyt prodyljava i ti triabva da si shastliva nezavisimo s nego ili ne. Uspeh
    .. Mi-au !

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Men ako pitash...Lqtoto moje da se pozabavlqva i da e distanciran ot teb.Mislq obache che shte se syberete kato se vyrne i che te obicha.Uspeh!!!
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  9. #9
    Не можеш да си го върнеш...
    Madness is the gift, that has been given to me.

  10. #10
    koe te kara taka da misli6?
    JiVeQ zA uDoVolSvIe , ZaShToTo SyM sYzDaDEnA oT nEGO !!! {}

  11. #11
    Щом човека не иска да бъде ангажиран с нищо и с никой... Много рядко сте се виждали (значи не имал и голямо желание...).
    Madness is the gift, that has been given to me.

  12. #12
    ne prosto rqdko 6te se vijdame dokato toi e na rabota ina4e seki den sme si bili zaedno..
    JiVeQ zA uDoVolSvIe , ZaShToTo SyM sYzDaDEnA oT nEGO !!! {}

  13. #13
    Аватара на spiderka
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    не е установено още :]]
    Мнения
    301
    Голямото разстояние е понякога най-гадното в една връзка,защото най-лесно разделя влюбените....Мила,така са се стекли обстоятелствата...скъсай го преди той да го направи
    Ако съдбата ти е обърнала гръб...просто я изчакай да се наведе...

  14. #14
    мен ми се струва, че човека охладнява към теб..
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  15. #15

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Targovishte
    Мнения
    461
    emi smqtam 4e e skysal s teb samo zashtoto nqma vreme da e s teb i neiska da te naranqva ne 4e ne te obi4a koeto e hubavo bydi mu mn blizka priqtelka i kogato svyrshi letniq sezon i se pribere mislq che shte se syberete
    http://prize.bg/slynchic3 :P vlezte
    www.slynchic3.aha.bg
    Lovesick No longer, 'cause now I'm over you
    Lovesick I'm stronger and it feels so good
    Lovesick No longer, so what you gonna do?
    Lovesick Understand, it's a fact
    I'm not lovesick

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си