.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223

    Проблем с ходенето по малка нужда

    От вчера когато ходя до тоалетната по малка нужда, не мога да се изпишкам до край. защото започва една болка или незнам точно как да го опиша.. нещо ми става на клитора ли незнам... В смисъл чувството е нещо между болка и възбуда.. Гадничко е... и за няколко секунди и после ми олеква и си се доизхождам.... А след като си легнах незнам какво ми стана. но през 1 минута ми се ходеше по малка нужда и така няколко пъти и пак се получаваше същото нещо... днес също ходих доста пъти и пак го чувствам това... А когато например не отида до тоалетна за 1-2 часа и след това през 5 минути ми се ходи и изкарвам по съвсем мъничко пак с същото това гадно чувство... Казах на майка ми и тя каза, че и на нея и се е случвало.. Молбата ми е ако има някой на когото се е случвало подобно нешо, да ми каже как го предотврати и дали е ходил на лекар... дали е наложително и аз да отида....

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    случвало ми се е, ам за 2 3 дни и си се оправи, не съм ходила на лекар, спомням си че беше като малка

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    ми на мен не ми се е случвало,но си мисля че може да е признак на някаква инфекция... може би да отидеш на лекар

  4. #4
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    случвало ми се е, ам за 2 3 дни и си се оправи, не съм ходила на лекар, спомням си че беше като малка
    На мен за втори път ми се случва. Първия беше преди няколко месеца... Дали е нормално това...


    Но мисля утре да отида да си взема едно напрвление за гинеколог дето ще е работа.. Вместо да си мисля от какво може да е... Хем и на профилактичен преглед да мина че от зимата не съм...

  5. #5
    Веднага трябва да отидеш на лекар.На мен ми се е случвало и като отидох и ме прегледаха ми казаха,че имам инфекция на пикочните пътища.За намаляване на болката можеш да си правиш промивки със смрадлика,лайка или мечо грозде.А антобиотик мисля ,че Доксициклин ми бяха предписали ,но задължително трябва лекар да те види ,че може и нещо друго да е

  6. #6
    a drugiq variant e da te boli 6toto gadjeto te e praskalo po qko

  7. #7
    Пий много вода,за да ходиш по-често до тоалетна и да ти мине.
    Why'd you go and break what's already broken..I try to take a breath but I'm already choking..How long till this goes away?

  8. #8
    Хей,аз май в момента страдам от същото това ГАДНО чувство с единствена разлика от теб - че го усещам след изпишкването.Слънчевко казва да пием много вода.

  9. #9
    az imah su6tiq problem nastinala si ili ima6 problem s bubrecite otidi na lekar 6ti izpi6e hap4eta i 6te se izpi6kva6 po lesno

  10. #10
    Голям фен Аватара на o0ps
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    874
    Това съм го учила по Биология. Едното беше пиелонефрит, а другото гломерулонефрит. Симптомите бяха често чувство за нужда от уриниране, но когато отидеш количеството е съвсем малко, болки и парене при уриниране, оцветяване на урината и другите не ги помня, но най-вече че е много лесно да се хване, така че като нищо да е такова. Естествено нищо не твърдя... Но все пак щом те боли е логично че не е нормално и че трябва да отидеш на лекар.

  11. #11
    мисля че е цистит ..

  12. #12
    Повече от фен Аватара на Tutmanik
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    323
    Като бях малка имах същия проблем,ужасно пареше и болеше.Оказа се,че е възпаление и сиг една година ме мазаха с някфи мазила.....Но ми мина.Според мен трябва да отидеш на лекар.
    ΑΝ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΗΤΑΝ ΧΡΥΣΟΣ
    ΘΑ ΗΣΥΟΝ ΘΥΑΣΥΡΟΣ
    ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΘΕΟΣ
    ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ

    Тhisavros.. <3

  13. #13
    Аватара на KariZma
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    280
    Това е защото непиеш достатъчно вода!

    пий ВОДААААА

  14. #14
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от LiPs_of_an_AnGeL
    Хей,аз май в момента страдам от същото това ГАДНО чувство с единствена разлика от теб - че го усещам след изпишкването.Слънчевко казва да пием много вода.
    Бях на лекар и ми изписа Biseptol на 12 ч по 2 хапчета и да пия чаи от царевична коса, защото прочиствал всичко... и още като изпих първите 2 хапчета и го отряза като с нож.. Сега всичко си е нормално... Каза, че се е получило от басеина на които ходих.. Щото ту в водата на студено ту на топло.. Каза че е било ЦИСТИТ

  15. #15
    Мен мн често ми става така.. постоянно имам чувството,че ми се пишка,а като ида до тоалетна и не мога да се изхода.. бе гадно е,но не е чак за лекар..За такова нещо не бих отишла,хода само ако е въпрос на живот и смърт
    LoSing You Is lIkE liVing in A worLd witH no aiR..

  16. #16
    Преди и на мен ми ставаше така когато бях на лагер на едни басейни..както каза ти наистина е от басейните, оправи ми се скоро пак ми се случи това чувство, но то изчезва..незнам..Засега не е стигало много надалеч, но да чукаме на дърво.. Успех..дано се оправиш
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

  17. #17
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от vesitu_
    мисля че е цистит ..
    Подкрепям!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  18. #18
    И при мен е след като се изпишкам. Само че днес видях и кръв и се уплаших много дано това да е от менструацията.

  19. #19
    А може ли да питам каква беше процедурата при прегледа. Защото и аз имам същия проблем и много ме е страх да не е нещо сериозно. Плюс това не съм влизала в никакви басейни или някаква замърсена среда. А днес към 11:30 като се изпишках падна и малко кръв...и се чудя дали е от цикъла или от това нещо при теб имаше ли кръв защото симптомите сравнени с твоите бяха абсолютно същите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си