.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В нас
    Мнения
    175

    Продавам Vw Golf 4 1.6-SR

    Продавам Golf 4 1.6-SR(спортна разработка) двигател с 116 коня.1999 г. Син,със сменена решетка,кристални стопове,DVD плейър,спортно окачване,снижен с около 5 сантиметра,сега е с лети джанти с летни гуми и към него вървят железни джанти със зимни гуми.Продава се,защото на собственичката и се иска модел 2003,с повече удобства и възможност тя да му направи тунинг.
    В района на София е.Цена:14000,подлежаща на ЛЕК коментар (а не да ми сваляте като един идиот на 10500).
    За инфо 0898633158 или skype: kristian.hristov nick: [r.i.p.]_-Th3 D3m0n-_
    Там само мога да пратя снимки че тука е малко сложно...колата наистина си заслужава и върви много.[/img]
    I love only myself and fight only for myself!

  2. #2
    Голям фен Аватара на moncho
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Истината е някъде там.
    Мнения
    844
    http://mobile.bg/html/mobile.html
    Пусни обява тука



  3. #3
    може някой перничанин да я купи
    пробвай в вестник грош ..
    16.07.08 Parkour и Free Run
    Перник 19 часа пред пощата
    Който има какво да покаже да заповяда
    PSJ RuLz

  4. #4

    Re: Продавам Vw Golf 4 1.6-SR

    Цитирай Първоначално написано от The Demon
    Продавам Golf 4 1.6-SR(спортна разработка) двигател с 116 коня.1999 г. Син,със сменена решетка,кристални стопове,DVD плейър,спортно окачване,снижен с около 5 сантиметра,сега е с лети джанти с летни гуми и към него вървят железни джанти със зимни гуми.Продава се,защото на собственичката и се иска модел 2003,с повече удобства и възможност тя да му направи тунинг.
    В района на София е.Цена:14000,подлежаща на ЛЕК коментар (а не да ми сваляте като един идиот на 10500).
    За инфо 0898633158 или skype: kristian.hristov nick: [r.i.p.]_-Th3 D3m0n-_
    Там само мога да пратя снимки че тука е малко сложно...колата наистина си заслужава и върви много.[/img]
    хаха смех Вф Голф 4 116 коня за 14 000лв нема такъв смех, абе аз си внесехо от германия пассат 2.2 турбо бензин 146 конски сили 16 в за има нема 7 бона +- 300 лв с регистраций и застраховка ти направо се изхвърли на капака на тоя голф.... кво ти е чудно че човека се е пазарил че аз повече от 3-4к лв нема д адам за тия бракми

  5. #5
    Аватара на illidan_stormrage_bg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    на майната си
    Мнения
    50
    Ти като тръгнеш да правиш тунинг и цената много се покачва и след това не можеш да го продадеш. За 14 000 ще си взема нова кола е верно че е пълна тояга тая ланчия ама все пак. VW Golf 5 1.4/75 BHP /2008 - 27 899 лв нов.
    256 bit crypt -> xelA evol I <-

  6. #6
    Смешен просто за тея пари ще си зема МЕРЦЕДЕС очелатка 95-96 год с сумати повече екстри че и ще ми останат 700 лв !! За тая характеристина на Голфа повече от 9 бона неможе да и земеш ..... !!!
    Събрали се Абрамович, Дрогба, Лампард и Тери да играят белот. Абрамович е под ръка и пуска осмак купа. Тери връща спатия, Дрогба дава пика, а Лампард - каро. Абрамович пита: Е момчета нямата ли купи??Емиииии не..... те купите са в Манчестър !!!

  7. #7
    Фен Аватара на Zqpkov
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ...ша0лин !
    Мнения
    270
    Скъпо е

    just f**k y0u !?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си