.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    как да кажа на мама че използвам тампони

    Та значи утре сме на море и е много вероятно да ми дойде/защото ме болят гърдите/ и като ми дойде ще си използвам тампони /докато съм във водата/, но проблема е, че майка ще разбере, че използвам/все пак ще види в коша, че има превръзки и ще разбере, че съм в цикъл/.Та ако ме пита как влизам в водата докато съм в цикъл кво да и кажа.

  2. #2
    Кажи и още от сега,или я питай дали може да ги използваш..Зависи на колко си ... Ако знаеш,че майка ти няма да реагира много добре (ако си малка още) може да се опиташ да ги скриеш някак си .. Да не види тея превръзки дз...омутай го в тоалетна хартия и тогава ги пусни в коша...хаха незнам

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от SeXy_GrQh_ {}
    Кажи и още от сега,или я питай дали може да ги използваш..Зависи на колко си ... Ако знаеш,че майка ти няма да реагира много добре (ако си малка още) може да се опиташ да ги скриеш някак си .. Да не види тея превръзки дз...омутай го в тоалетна хартия и тогава ги пусни в коша...хаха незнам
    Еми то аз вече съм използвала тампони и според мен не е добра идея да я питам, защото си нямам никаква представа как ще реагира.А може да реагира така, че да не ми даде да използвам и през цялото море да не влизам в водата-а това не трябва да става защото ще полудея . Оф и това с тоалетната хартия не е добра идея-все мои да забележи дори и ако се съблеча пред нея и види, че съм с превръзка или пък като ходя до тоалетната и си взимам превръзка.Оф незнам какво да правяяяя

  4. #4
    м да нистина няма как да не забележи..незнам мила ..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SeXy_GrQh_ {}
    м да нистина няма как да не забележи..незнам мила ..
    Oк, все пак много мерси мацка.Е дано някой да помогне.

  6. #6
    м дано

  7. #7
    Превръзките можеш да ги креиш в банятя някъде или като си взимаш я скриваш в джоба си. Ако нямяш джоб на облеклото я закрепяш на бельото си (това по скоро се прави ако си с поличка).
    Голям размер на картинката! /machoka/

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от sweet_baby_cool
    Превръзките можеш да ги креиш в банятя някъде или като си взимаш я скриваш в джоба си. Ако нямяш джоб на облеклото я закрепяш на бельото си (това по скоро се прави ако си с поличка).
    да ама в тоалетната като се бърша и като овивам превръзките няма ли пак като отвори коша и да забележи??

  9. #9
    emi hvarlqi hartiqta v toalenta e ima i dryg variant capai prevrazkite s boq basi genialnoto

  10. #10
    Кажи и, че си решила да ползваш тампони, понеже искаш да влезеш във водата и нищп няма да те спре! Кажи и, че не те интересува, водата е по - важна! Тва в случай, че се случи случката А ако не се случи, няма какво да се притесняваш. Не се срамувай, ще ти бъде от полза, дано те разбере.. Друг вариант, ползвай само тампони, ама за през нощта не знам как ще стане.. ии най - добре първия вариант.. Кво има да се срамуваш..
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от *.~*` *~* anaRial *.~*.`*
    Кажи и, че си решила да ползваш тампони, понеже искаш да влезеш във водата и нищп няма да те спре! Кажи и, че не те интересува, водата е по - важна! Тва в случай, че се случи случката А ако не се случи, няма какво да се притесняваш. Не се срамувай, ще ти бъде от полза, дано те разбере.. Друг вариант, ползвай само тампони, ама за през нощта не знам как ще стане.. ии най - добре първия вариант.. Кво има да се срамуваш..
    много ти благодаря-наистина ми помогна Иначе тва с идеята да ползвам само тампони не ми се струва мн полезно да карам само на тампони за това ще направя първото.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от remember_me
    emi hvarlqi hartiqta v toalenta e ima i dryg variant capai prevrazkite s boq basi genialnoto
    Тва с хартията също е добра идея, ама другия базик не ми хареса

  13. #13
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Майка ти... хмм - та тя е жена. Нали не мислиш, че би я смутил, притеснил или разтревожил подобен факт. Ако се поинтересува, просто и обясни, че използваш тампони. Не мисля, че реакцията и ще бъде особенна.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  14. #14
    извинявай PEPITO SLADKATA ама какви тампони мислиш да ползваш за къпането? защото и аз май ще съм неразположена на морето и съм решила да ползвам тампони об. някакви други предложения? някой ако е ползвал и е доволен нека да сподели.... мерси

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от anellimm
    извинявай PEPITO SLADKAT A ама какви тампони мислиш да ползваш за къпането? защото и аз май ще съм неразположена на морето и съм решила да ползвам тампони об. някакви други предложения? някой ако е ползвал и е доволен нека да сподели.... мерси
    Правилно си решила-аз съм ги пробвала и са супер

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от swords1010
    Майка ти... хмм - та тя е жена. Нали не мислиш, че би я смутил, притеснил или разтревожил подобен факт. Ако се поинтересува, просто и обясни, че използваш тампони. Не мисля, че реакцията и ще бъде особенна.
    Ами нз, но може и да се смути, защото аз съм девствена и използвам тампони, но тя може да си мисли, че тампоните се използват само от недевственици и да се усъмни.Пък и тя не използва тампони и за това не знае!

  17. #17

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    Според мен ,колкото и да си добра в лъгането ....все някък си ще забележи, и тогава в нвйната главица ще възникне въпроса.....щом криеш...значи наистина има какво да криеш....и едва ли би повярвала на изтината Така,че...и кажи
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  18. #18

    Re: как да кажа на мама че използвам тампони

    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Та значи утре сме на море и е много вероятно да ми дойде/защото ме болят гърдите/ и като ми дойде ще си използвам тампони /докато съм във водата/, но проблема е, че майка ще разбере, че използвам/все пак ще види в коша, че има превръзки и ще разбере, че съм в цикъл/.Та ако ме пита как влизам в водата докато съм в цикъл кво да и кажа.
    Как да и кажеш ?!
    С уста ..

  19. #19

    Re: как да кажа на мама че използвам тампони

    Цитирай Първоначално написано от halino0r
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Та значи утре сме на море и е много вероятно да ми дойде/защото ме болят гърдите/ и като ми дойде ще си използвам тампони /докато съм във водата/, но проблема е, че майка ще разбере, че използвам/все пак ще види в коша, че има превръзки и ще разбере, че съм в цикъл/.Та ако ме пита как влизам в водата докато съм в цикъл кво да и кажа.
    Как да и кажеш ?!
    С уста ..
    To аз сабирам неска смелост да и кажа ама не успях Абе няма да крия-просто ще си хвърлям превръзките не в тоалетна хартия и няма да крия и дори и да види като ме пита ще и кажа и няма да се усъмни в мен Тва май е най-добре да направя.

  20. #20
    аз съм доволна от об, но съм ги ползвала само на сухо така да се каже . моля някой ако ги е пробвал във вода да сподели имало ли е инциденти, на колко време се сменят (защото съм чела, че тр да се сложи нов след всяко влизане във водата)

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от anellimm
    аз съм доволна от об, но съм ги ползвала само на сухо така да се каже . моля някой ако ги е пробвал във вода да сподели имало ли е инциденти, на колко време се сменят (защото съм чела, че тр да се сложи нов след всяко влизане във водата)
    Ами аз съм пробвала само един път в водата с о.б. и чесно да ти кажа нямаше инциден, а и досега не съм чувала някой да е имал инцидент с о.б. Обаче не е задължително след всяко излизане от водата да го сменяш!!!Аз когато пробвах го смених след 4 часа.

  22. #22
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    ^ и после 'що имам бяло течение'.
    на листовката пише веднага след излизане от водата да се сменя тампона ,а тия указания трябва да се спазват. не са го написали само за да запълнят мястото на листчето.
    алелуя.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    ^ и после 'що имам бяло течение'.
    на листовката пише веднага след излизане от водата да се сменя тампона ,а тия указания трябва да се спазват. не са го написали само за да запълнят мястото на листчето.
    На о.б. не го пише!!!Аз, както казах един път съм използвала тампон и не ми се е получавало бяло течение!!!

  24. #24
    Е аз сега в 1 часа през ноща/след 2 часа/ отивам на моренце.За това темата може вече да се заключи.

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от swords1010
    Майка ти... хмм - та тя е жена. Нали не мислиш, че би я смутил, притеснил или разтревожил подобен факт. Ако се поинтересува, просто и обясни, че използваш тампони. Не мисля, че реакцията и ще бъде особенна.
    Kogato za pyrvi pyt si slojih tampon, bqh na 17. Beshe nalojitelno, zashtoto si bqh zapisala chas za solarium, a s prevryzka kak da vlqza za Boga. Posle kazah na mama, i to pred priatelka, i reakciata i ne beshe mnogo priatna. Predstavqm si kakva shteshe da byde, ako bqh sama i nqmashe ot koi da se pritesnqva da mi pochete konsko.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си