.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    На море в цикъл.!?

    Имам проблем!Цикълът ми закъснява с 4 дни (100% не съм бременна),а заминавам на море в събота и неискам да ми дойде точно тогава.Четох по форумите разни неща,но никаде не намерих някой да пише за хапчета или някакъв начин,който да предизвиква започването на цикъла...Има ли такава възможност???Ако някой знае моля да пише.

  2. #2
    Има хапчета,за да ти дойде по-бързо,но те се пият 5 дни и след това чакаш още толкова,за да ти дойде.Но има хапчета,които до го забавят Оргаметрил.

  3. #3
    hottie
    Guest
    има много хапчета, но е опасно да ги взимаш ей така без лекарски съвет.

  4. #4
    Не е опасно да се взимат без лекаско предписание! Ако беше опасно нямаше да ги продават без рацепти! Ходи в някоя аптека и питай за такива хапчета! Аз една година на морето имах същия проблем и си взех! Сега не си спомням как се казват, но те там ще ти предложат няколко вида предполагам!

    (Тези хапчета са за забавяне на цикъла! До сега не съм чувала да има такива за предизвикване! Може и да има не знам!)

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Forester
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    355
    Има и тампони!

  6. #6
    И аз се притеснявах да не ми дойде точно на морето както се очертаваше, закъсняваше ми със седмица. Опитах няколко неща за предизвикване на цикъла, за които бях чела - канела, ванилия, аспирин, затопляне... Не помогнаха. Обаче майка ми ми направи 2 чаши чай от лук (лучени люспи) И след 24 часа ми дойде! Гадно е на вкус - направо ти се повдига, но напълно си струваше.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си