.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Интересно ми е ..

    1.Какво тренирате и от колко време?
    2.С какво се храните? Ядете когато сте гладни или по програма и ако е така в кои часове и колко пъти ядете на ден?
    3.Тренировките достатъчни ли са ви за да си харесвате фигурата или ходите на фитнес или някаква упражнения във вас нещо странично.. ?

    Лентяйте ,който не тренират нищо могат да кажат и за приятелите си от наблюдение

  2. #2
    обичам да ям гъби , ям гъби по 3 пъти на ден
    всъщност ям по 8 пъти на ден и се стремим да излгеждам
    като натурално говедо
    fuck off red pigs

  3. #3

    Re: Интересно ми е ..

    Цитирай Първоначално написано от BillyJean
    1.Какво тренирате и от колко време?
    2.С какво се храните? Ядете когато сте гладни или по програма и ако е така в кои часове и колко пъти ядете на ден?
    3.Тренировките достатъчни ли са ви за да си харесвате фигурата или ходите на фитнес или някаква упражнения във вас нещо странично.. ?

    Лентяйте ,който не тренират нищо могат да кажат и за приятелите си от наблюдение
    еми аз съм тренирал мннн неща бях съзтезател по плуване и там се искаше режима на хранене .Сега тренирам айкидо и не се изисква определен вид храна . Основното е да е здравословна мн зелечуци ,плодове и течности . Преди ходех на фитнес и си изградих мускулна маса и релеф и от там си поддържам тялото в домашна обстановка и тренировките
    I'm the ripper, the angel of death
    The brutalenforcer of all divine laws
    With a mystic voice in my head
    I'm the ripper, the bringer of death
    So you better never meet me
    Because then you'll take your final breath

  4. #4
    Аватара на love_shu
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    ... see you where the wild winds blow..
    Мнения
    246

    Re: Интересно ми е ..

    Цитирай Първоначално написано от BillyJean
    1.Какво тренирате и от колко време?
    2.С какво се храните? Ядете когато сте гладни или по програма и ако е така в кои часове и колко пъти ядете на ден?
    3.Тренировките достатъчни ли са ви за да си харесвате фигурата или ходите на фитнес или някаква упражнения във вас нещо странично.. ?

    Лентяйте ,който не тренират нищо могат да кажат и за приятелите си от наблюдение
    1. Конен спорт (всъщност, засега яздя зя удоволствие) .... от около година и половина..
    2. Ям каквото и когато ми се яде
    3. Да! Напълно достатъчни са ми... въпреки това от време на време у дома правя коремни преси, скачам на въже (това го правя повече за раздвижване) и по някоя лицева опора... и това е
    Horse Crazy Girl!!

  5. #5
    1.фитнес-от година и нещо сериозно
    2.Ям всичко,но гледам да се ограничавам,тъй като не съм релефен.Постоянно съм гладен.Ям по3-4-5 пъти на ден.
    3. Май ходя на фитнес.Понеже съм тренирал вкъщи мога да кажа от опит,че ще има някакъв ефект,но общо взето може да се каже,че е загуба на време.Не си харесвам тялото и структурата му,въпреки че сега съм коренно различен,но за себе си изглеждам слаб(свикнал съм да бъда по-едричък,пълен)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си