.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063

    технически унивреситет-софия

    моля ви,ако някой знае как да стигна от центъра до технически университет да ме опъти? спешно ми е помощ

  2. #2
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    от Орлов мост хващаш автобус 280 или 94 (94 спира от другата страна на ТУ и трябва да повървиш малко)
    94 спира ли на орлов и дайте някакъв ориентир къде да сляза .мерси предварително

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    от Орлов мост хващаш автобус 280 или 94 (94 спира от другата страна на ТУ и трябва да повървиш малко)
    94 спира ли на орлов
    Да.

  4. #4
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Автобусна линия 88

    Начална спирка, ж.к. Дружба 2 - Крайна спирка, КП Бенакс

    Маршрут линия 88

    ж.к. Дружба 2, ул.Димитър Пешев, Бл.501, Разклона за АП Дружба, ТЕЦ Трайчо Костов, Депо Искър, КЦМ Д. Ганев, 4-та раб. болница, Пощата, 28-ма Поликлиника, Стари жилища, ж.к.Дружба 1, Разклона за летището, Бл.108, Бл. 3, ХМС, Бл. 43, Бл. 56, Бл. 69, СК Стоманобетонни изделия , ЛТУ, ж.к. Дървеница, Технически университет, Институт по онкология , МГУ, бул. Д-р Г.М. Димитров, Читалище Добри Чинтулов, Плувен комплекс Диана, Гара Пионер, ул. Стоян Михайловски, София Ленд, Бл. 4, бул.Никола Й. Вапцаров, кв. Хладилника , Хлебозавод, 3, КП Бенакс


    такова нещо има ли?ако има значи мога да отида до дианабад и да се кача на 88 за ...няколко спирки предполагам или няма смисъл,ако ще ходя до дианабад да се прекачвам от 94 на 88?съжалявам за тъпите въпроси просто съм адски зле с ориентацията и изобщо си нямам представа къде е тва чудо

  5. #5
    Недей с 88, ще се объркаш, с 94 и 280 е доста по-лесно за ориентиране

  6. #6
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Според мен няма смисъл да чакаш 88 при положение, че след 3 спирки с 94 слизаш и ще повървиш 200-300 метра...
    о.к. мерси много .значи ще си се возя на 94 :P и ако се загубя ,някой ще ме опъти

  7. #7
    Можеш и с маршрутка - 1 и 6 знам със сигурност, с тях ходя на работа. Пак от Орлов ги хващаш и минават пред технически.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  8. #8
    Ами, виждал съм ги около офиса, но не знам дали минават точно пред ТУ.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си