.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540

    Страхове от болести/катастрофи,фобий и тн.

    Случвало ли ви се е да гледате филм например къде главния герой се разболява нелечимо и да ви се натрапват мисли какво би станало ако се случи на вас...Хващало ли ви е понякога неистов страх,че ще ви се случи нещо лошо?Някой имал ли е подобни налудничеви фобий
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  2. #2

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540
    Е то никой не иска,ама...
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    аз редовно си внушавам такива работи, за това избягвам да гледам такива филми ...
    ...

  5. #5
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Ако си с лабилна психика, по-добре не гледай подобни филми, защото така доста пагубно влияеш върху самата себе си.
    Има много примери за звезди от световен ранг като Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, които изпитват неистов страх от това да не се разболеят от нещо при докосването на дръжката на вратата в магазини, учреждения и т.н.
    Аз преди години имах силно изразена мания за миене на ръце, до такава степен се бях вглъбила в това начинание, че за по-малко от 2 дни изхабявах един сапун, кожата ми беше заприличала на нищо-кофти гледка, но без чужда помощ се осъзнах и отвикнах, защото осъзнах, че трябва да преодоляваме страховете си и не мога цял живот да се страхувам и да се мия като ненормална и така.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Да, но мисленето по въпроса, какво би било, ако това нещастие се случи на мен трае 5 минутки, докато гледам сцената и малко след нея, после ми минава и повече не се сещам за това
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Guest
    Da..imam ne6to,kato fobiq ot bubole4ki.Ne znam to4no dali e fobiq,no kogato vidq bubole4ka,ta dori i mravka i se poburkvam...izob6to ne6to laze6to i zapo4vam da kre6tq...Tolkova mn obi4am kalinki naprimer,no samo ,kato si sloja nqkoq na rukata i samo pri misluta 4e me lazi se raztrepervam ....mn e stranno

  8. #8
    Ами да гледала съм ацки много такива филми.. например Д-р Хаос т`ва е нещо странно.. някои имат страх да не заболеят от тая болест на филма..другите имат фобия няква.. сам можеш да я преодолееш..никой неможе да ти помогне..пък и ние си създаваме сами болестите.. МИСЛЕНО.. и сякви такива измишлютини на МОЗЪЦИТЕ

  9. #9
    Аватара на sexy_baby_originale
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    .::.:Светът на любовта:.::.
    Мнения
    626
    Бъди оптимист.Не мисли за такива неща. Мисли за хубавото в живота, а не за негативизмите, и без това второто ни е в повече.
    Обичам всеки твой стен и как остава отпечатък вътре в мен!

  10. #10
    Не си налудничава, споко, аз от малка не съм наред. Криех се от лампата, най-страшните истории за дама Пика до 5ти клас не ми излизаха от главата и само чуках по дървета, държах се за косата докато спах...
    Като бях малка сама се филмирах и сама се психирах, бях абсолютна откачалка. Тези страхове можеш да си ги избиеш сама, ако се усетиш колко си зле и разсъдъка ти вземе превес и ти каже "Не бъди откачалка"
    Тук не ми еприятно да говоря за миналото ми, ама като се сетя само как ме беше страх от една лампа, филмирах се непрекъснато, плачех, изпитвах страх, молех се даже на една икона... Леле, щракна ми сега да напиша " " ама като се замисля хич не ми беше смешно. И ми е малко трудно да повярвам че това бях аз. Слава богу (не ми отива на мен да казвам "Слава богу", но айде) сама се отърсих от налудначивте ми истории.
    Ти си по-soft вариант, нали? С повечко желание ще си изкорениш лабилните неща и ще се пребориш със страховете и психозите. Несравнимо е да ги победиш със своя воля, не със специализирана помощ. Как да е...
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Не знам, ама имам фобия от физическата болка. Такива филми с мъчения съм гледал(като Hostel 1,2 и Saw), че още не мога да повярвам как някой смее да показва такива гнусни неща.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  12. #12
    Аватара на BurningDesire
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Hidden Village of Konoha
    Мнения
    554
    Глупости. От такива страхове и всякакви фобии страдат хора със слаба психика, това според мен е болестно състояние.
    http://www.jivotno.com/blqqqq - Дай 1 жълтица на рибката ми

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Janeta_
    Глупости. От такива страхове и всякакви фобии страдат хора със слаба психика, това според мен е болестно състояние.
    Глупости Неслаба психико...

    Живия пример съм аз (слабата психика), че с повече желание от слаба може психиката може да стане силна, или поне с доста добра защита.

    Желание да не си жалък и да си нормален - само това ти трябва.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  14. #14
    x
    you are all gone down the drain

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Аз нямам никакви сериозни страхове,предимно притеснения и от време на време сконфузност,но подлежат на преодоляване...
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  16. #16
    Аватара на Kaos_Urbano
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    някъде...
    Мнения
    421
    Не ми се е случвало,филм не може да ми въздейства по такъв начин

  17. #17
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    да, определено се депресирам и почвам да си мисля, ако се случи какво ще правя....но за щастие ми минава известно време след това, като ми занимае вниманието нещо друго, но не само от филми се влияя така...

  18. #18
    Когато гледам страшен филм изпитвам някакъв страх но едновременно ми е и смешно..но после изпитвам само страх и то доста голям..започвам да си представям най-различни неща и за това избягвам да гледам такива филми

  19. #19
    Az p1k mn se kefq na strasni filmi...Ina4e predi me be6e strah da spq,zashtoto mnogo 4esto s1nuvam koshmari ama sega im sviknah.Normalno e vseki se strahuva ot neshto
    Is everybody going crazy?!?

  20. #20
    определено има мноо гадни филми пълни безмислици глупости и ларви и аз избягвам да ги гледам

  21. #21

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Един филм ако има много добър замисъл и е много добре заснет може да ми въздейства,но пак зависи...
    а относно фобийки разни....веднъж ме бепе хванал един плацебо ефект....тва е гадна работа,бориш се сам със себе си....
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  22. #22
    Ами това от което се страхуваме е самият страх...ако се изправиш пред страховете си може да проумееш че няма нищо страшно в тях


    There's nothing left to lose
    There's nothing left to prove
    Surrender your love
    It's all you can do, yeah

  23. #23
    случвало ми се е, но за кратко. Попринцип съм оптимист и гледам да не си тормозя допълнително психиката със страхове.
    Просто много често разбирам, че не е имало смисъл да се безспокоя толкова.
    A wise man remembers his friends at all times; a fool, only when he has need of them.

    ----> http://prize.bg/mimilia


  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    "абе най-добрата среда е винаги по средата" каза веднъж учителя ми по география.И в случая златната среда е реализмът....Чрез реалната гледна точка се преодоляват най-лесно страхове и подобни борби с психиката на човек.
    "Митът за Христос ни свърши много добра работа..."Папа Лъв Х
    "Верните слова не са красиви, красивите слова не са верни." Лао Дзъ
    "Това което не ме убива,ме прави по-силен"Ницше
    http://bezbog.blogspot.com/

  25. #25

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Никъделенд
    Мнения
    262
    Никой не би искал да му се случи. Когато гледам такъв филм... става ми тъжно, но гледам да не мисля, че е възможно да ми се случи.
    По принцип повече се притеснявам за семейството си и хората, които обичам, отколкото за себе си. Имам фобия да не се случи нещо с тях. И то доста силна...
    Винаги, когато се почувстваш сам, не забравяй, че имаш себе си!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си