.

Виж резултатите на анкетата: Дали ще ми тоиват кичури?!?!

Гласували
51. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да ще е супер!

    13 25,49%
  • Нееее!

    20 39,22%
  • Ти ебаваш ли се със нас?!

    18 35,29%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1

    Дали ще ми отиват кичури?!?!

    Миии въпроса е ясен. Значи аз питах моята фризъорка и тя ми каза,че ще ми отиват,ама изкам и чуждо мнение.Все пак не изкам да приличам на някаква странна ебавка на природата
    Ето ме и мен(профила ми в лимпа)
    http://www.limpa.bg/show.php?id=448998
    аз съм със късата коса а тфа чувечи ду мени е най-добрата ми фр.
    Мечтаех...за добро или зло...
    Намерих теб,но аз се изгубих.


  2. #2
    На 13 години с кичури, е то братовчедка ми си прави на 7... на къде е тръгнал тоя свят... Ако искаш си направи, ти си решаваш! Мисля, че ще ти отиват

  3. #3
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Не прави моята грешка.Завършвайки 6-ти клас си направих кичури, точно по това време и беше ужасно, косата ти се изтощава, слънцето също много влияе и става на нищо...
    Имаш много детско излъчване, не го съсипвай още от рано с блонодори, бои и тем подобни...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  4. #4
    Може би ще ти отиват, но аз не бих си съсипала хубавия цвят, ако бях на твое място.
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  5. #5
    благодаря за вашето мнение!смятам да си го направя около една седмица преди 15 септември
    Мечтаех...за добро или зло...
    Намерих теб,но аз се изгубих.


  6. #6
    Аватара на fall_out_girl
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Скитосвам по улиците
    Мнения
    540
    По-добре недей,така си сладка
    Rest In Peace....We Will Never Forget You

  7. #7
    Ще ти отиват , но според мен е селско , пък и ще ти увреди хубавата коса . Така си страхотна , и не ти трябват такива глупости !

  8. #8
    ще ти отиват :P
    За теб дойдох на този свят .... и пак заради теб си тръгвам аз ... !!!

  9. #9
    Според мен ще си повече от смешна. Послушай Цвети,също така и аз мога да ти вметна пример.Една моя съученичка в средата на 6-ти клас си направи кичури.Отначало бяха някакви оранжеви,с времето станаха руси.Косата й стана ужасно изтощена,приличаше буквално на слама.Косата ти е прекрасна,цвета й-също.Ако искаш да промениш нещо в себе си-купи си нова блузка,обувки или нещо подобно,само не барай косата. Айде...и умната

  10. #10
    Аватара на Nightalak
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Visages Models
    Мнения
    74
    Цитирай Първоначално написано от dark_sw
    Ще ти отиват , но според мен е селско , пък и ще ти увреди хубавата коса . Така си страхотна , и не ти трябват такива глупости !
    Кое е селското в кичурите ако мога да попитам ? аз имам 4 дискретни руси ... 3 червени и 2 черни и не виждам нищо общо с провинцията но всеки си има вкус

    п.п. ти си с къдрава коса , и според мен не
    Be Happy Be Model !!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Аз мисля, че авторката иска да си прави руси кичури и за това си мисля, че няма да и отиват, защото нейната коса е тъмна и просто няма да седи добре, още повече, че има детско излъчване и просто не се съчетава, няма да бъде естетично
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна CityY :Pp
    Мнения
    524
    По скоро нова прическа (подстрижка), не и кичури..

  13. #13

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в лайната!
    Мнения
    952
    съгласна съм със цветито

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от `*`MaLkA SlAdUrKa`*`
    На 13 години с кичури, е то братовчедка ми си прави на 7... на къде е тръгнал тоя свят... Ако искаш си направи, ти си решаваш! Мисля, че ще ти отиват
    аз като гледам как си е напомпала циците хич не се съмнявам.. според мен няма да си ходи, даже ще седи смешно. А за фризиорката, много ясно, че ще каже, че ще ти ходят; ве пак тя печели пари от това.

  15. #15
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    може би не

  16. #16
    Моето мнение е ТВЪРДО НЕ!И аз имам този цвят на косата и си направих кичури,но след няколко дни си боядисах цялата коса,за да го залича.Не прави същата грешка.Но все пак ако мислиш,че ще ти е по-комфортно...Тя фризьорката ти го е казала,за да изкара още пари.

  17. #17
    Според мен на тъмната ти коса няма да са много естетични кичурите ти. Ако я изсветлиш цялата и след това я направиш на кичури ще е по-добре, но пък ще се изтощи много. А бе най-добре си стой с твоита си косичка - така много ти ходи.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Не прави моята грешка.Завършвайки 6-ти клас си направих кичури, точно по това време и беше ужасно, косата ти се изтощава, слънцето също много влияе и става на нищо...
    Имаш много детско излъчване, не го съсипвай още от рано с блонодори, бои и тем подобни...

    Аха,и аз това казвам.Само,че аз бях 5 клас като си направих и продължих да ги правя още 5 години... който е имал знае за кво става въпрос...
    Все още си възстановявам косата,от това.По-добре недей

  19. #19
    Така си си много сладка.Като си ги напрайш най-много да си изгубиш детското излъчване
    Just haters make me famous! εĭз

  20. #20
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799

  21. #21
    Голям фен Аватара на o0ps
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    874
    Да бе, вземи си пльокни 5-6 от тези грамаданските кичури, дето циганките си ги правят, и направо ще е супер.

  22. #22
    само да поясня няма да са руси ,а червени,абе като си ги направя ще кача снимка да ми се посмеете малко(ама малко ей! )
    Мечтаех...за добро или зло...
    Намерих теб,но аз се изгубих.


  23. #23
    Аватара на ElisaDay
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    [Градът, който никога не спИ]
    Мнения
    1 566
    По-добре не си прави.
    It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!

  24. #24
    Ауу.. недей, направо ше ми стане жал за косата ти.. Толкова е хубава и толкова добре ти стои естествения цвят.. Просто това червено няма да ти отива, ще ти развали излъчването, а и самата коса... Ти си решаваш, но в случая съм твърдо против това.. Няма да ти стои добре, но всеки си решава сам..

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от `*`MaLkA SlAdUrKa`*`
    На 13 години с кичури, е то братовчедка ми си прави на 7... на къде е тръгнал тоя свят... Ако искаш си направи, ти си решаваш! Мисля, че ще ти отиват
    Мда, накъде е тръгнал...
    Точно ти да го кажеш...
    По темата: недей.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си