.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Na more po vreme na cikul

    Zdraveite,imam edin problem-6te hodq na more a sum v cikul i iskam suvet dali da si vzema tamponi ili izob6to da ne vlizam vuv vodata.Ne znam kak da gi izpolzvam i kakuv vid da si kupq(devstvena sum).Moga li da vlizam vuv vodata s tampon,kolko dulgo i prez kolko vreme trqq da go smenqm.Molq bez tup komentari mersi predvaritelno

  2. #2
    Вече има поне пет такива теми
    Купи си хапчета за забавяне на цикъла! А ако си вземеш тампони... не знам, колкото и да е аз не бих отишла на море в цикъл
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    О извинявам се сега видя че вече си в цикъл! Ми при този вариянт най-добре вземи тампони! То си има упътване как се използват! А в кой ден на цикъла си? Обикновенно по колко ти е?

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Vse edni i sashti temi.... Ima 56854740 takiva temi, no kakto i da e. Vzemi si tamponi OB mini. Mojesh da vlizash vyv vodata s tqh i go smenqi pri pyrva vyzmojnost, pyrvo za da ne poluchish infekcia i vtoro za da ne proteche sluchaino.

  4. #4
    Късно си се сетила, трябвало да е да си вземеш хапчета за забавяне преди да ти дойде. Вземи си тампони, каквито ти казаха преди мен, ама гледай да не се киснеш много-много във водата да не стане фал.
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  5. #5
    Повече от фен Аватара на paola_Rey
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    388
    TARSA4KA

  6. #6
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
    Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...

  7. #7
    Повече от фен Аватара на zay4e
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Ямбол (v momenta sym v 4ujbina)
    Мнения
    412
    Цитирай Първоначално написано от Gothique♫
    Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
    Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...
    Neveroqtno si mil prosto nqmam dumi ..... tctctct kakvi hora ima dnes pfffffff

  8. #8
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от zay4e
    Цитирай Първоначално написано от Gothique♫
    Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
    Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...
    Neveroqtno si mil prosto nqmam dumi ..... tctctct kakvi hora ima dnes pfffffff
    Момиче съм и ми е писнало от такива теми във 2 раздела секи ден по 5 такива теми

  9. #9
    Много е кофти наистина...На мен ми доиде първият ден на морето защото бях болна и пих витамин Ц от него по-бързо идва така ,че не пий...Купи си ОБ мини ,аз само тях ползвам и си се къпи в моренцето ,но не прекалявай да не барнеш някоя инфекцийка...
    Come on and save me I am loosing my touch day after day coz i miss you so much!Come on and save me i am loosing my mind waiting and waiting for you to be mind...

  10. #10
    офф стига сте и се карали..ако темите спрат да се повтарят форумът ще опустее! Ами аз ти предлагам да си вземеш тампони, за предпочитане О.Б. мини или лайт дейс, нещо такова бяха, като за 1-ви път, но това е ако си още в 1-вите или вече в последните дни, иначе по-добре не влизай във водата!

  11. #11
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    не улазай у водътъ

  12. #12
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    Не мога да разбера, в почти всяка подобна тема почти всички пишете да се взимат хапчета за забавяне на менструацията. Кой знае какви глупости са тези хапчета. Още от малки да се тъпчат с хормони

  13. #13
    Повече от фен Аватара на zay4e
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Ямбол (v momenta sym v 4ujbina)
    Мнения
    412
    Цитирай Първоначално написано от Gothique♫
    Цитирай Първоначално написано от zay4e
    Цитирай Първоначално написано от Gothique♫
    Умри от пуканка! http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179957
    Бахти момичетата ако ги няяше тея форуми до ся да сте измрели,толкова ли ти е малко ума да не се сетиш,да използваш тампон + витамин це за 4,5 дена няя са къпеш ако те е страх да не хванеш инфекция айде...
    Neveroqtno si mil prosto nqmam dumi ..... tctctct kakvi hora ima dnes pfffffff
    Момиче съм и ми е писнало от такива теми във 2 раздела секи ден по 5 такива теми
    da ,razbiram ama malko grubo be6e ot tvoq strana

  14. #14
    Повече от фен Аватара на Forester
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    355
    Има листовка в кутийката на тампоните и там пише всичко...Препоръчвам ти O.B Mini, или O.B Normal... (aз използвам Normal,девствена съм)

  15. #15
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от chocolate`kiss
    Късно си се сетила, трябвало да е да си вземеш хапчета за забавяне преди да ти дойде. Вземи си тампони, каквито ти казаха преди мен, ама гледай да не се киснеш много-много във водата да не стане фал.
    Абе ти не си добре. Как ще препоръчваш на момиче (!!!!!!), малко момиче (според мен не е на повече от 15) да взима хапчета за забавяне?!?!!? Много много погрешно. Не си позволявай подобни коментари, защото това е чуждо здраве все пак.

    Колкото до тампоните - хващаш едни О.Б. мини, silk touch. Супер малки са, влизат адски лесно. Че си девствена не е проблем никакъв.
    С тампона си влизаш във водата, само че като излезеш го сменяш веднага (дано има къде на плажа на който си). И така. Четеш внимателно листчето в кутийката с тампоните, има полезна информация

    Saatana vittu perkele hate crew!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    не улазай у водътъ
    +1


  17. #17
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    ORGAMETRIL OT APETEKATAAAAAAAa
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Цитирай Първоначално написано от chocolate`kiss
    Късно си се сетила, трябвало да е да си вземеш хапчета за забавяне преди да ти дойде. Вземи си тампони, каквито ти казаха преди мен, ама гледай да не се киснеш много-много във водата да не стане фал.
    Абе ти не си добре. Как ще препоръчваш на момиче (!!!!!!), малко момиче (според мен не е на повече от 15) да взима хапчета за забавяне?!?!!? Много много погрешно. Не си позволявай подобни коментари, защото това е чуждо здраве все пак.

    Колкото до тампоните - хващаш едни О.Б. мини, silk touch. Супер малки са, влизат адски лесно. Че си девствена не е проблем никакъв.
    С тампона си влизаш във водата, само че като излезеш го сменяш веднага (дано има къде на плажа на който си). И така. Четеш внимателно листчето в кутийката с тампоните, има полезна информация
    Много съм си добре, спести си характеристиката. Аз не съм и пъхнала хапчето в устата, за това коментарът ми няма нищо общо със здравето и. Пфф... Ами това е решението - тампони.
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  19. #19
    гадно е, дам..

    тампони - след всяко излизане от водата ги сменяш

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  20. #20
    Супер фен Аватара на magity
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Света на усмивките :)
    Мнения
    1 366
    Цитирай Първоначално написано от Gothique♫
    Умри от пуканка!
    забавно ^

  21. #21
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от magity
    Цитирай Първоначално написано от Gothique♫
    Умри от пуканка!
    забавно ^
    copypaste?

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    След като сега ти е дошло, а още не си отишла на море, по-добре като отидеш изчакай да ти свърши и си се плицкай във водата.
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  23. #23
    бе я си направете един форум за вашите цикли , виждам много теми има по тази тема ,оставете ни да си пием биричката , ай наздраве

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от K_O_L_E_V
    бе я си направете един форум за вашите цикли , виждам много теми има по тази тема ,оставете ни да си пием биричката , ай наздраве

    И аз това викам за темите за дължината на пениса, ама няма спиране!

    btw, на мен ми беше свършило напълно в денят преди да отида на басейн, но на следващия, когато се прибрах от басейна пак се появи мъничко. Предупредиха ме, че от цамбукрането във водата може да стане така, ама аз не...
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си