.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Баячките

  1. #1

    Баячките

    Смятате ли че има смисъл от тях?Мен много пъти баба ми ме е водила,защото бях адски безмозъчна като прескачах чуждите огради и кучетата ме нападаха.Питала съм,казват ми че било защото ако се изплашиш от такова нещо може да започнеш да заекваш или нещо по-лошо..та като цялата съм нахапана наистина баят ми и следващата вечер всички не могат да заспят заради случилото се аз съм като къпана...дали е просто до внушение?

  2. #2

  3. #3
    abe tova za zaekvaneto e nqkakvo poverie p1k i az mnogo mnogo ne vqrvam na tezi ne6ta....



  4. #4
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Глупости.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  5. #5
    az puk vqrvam

  6. #6
    и аз вярвам .. наистина може да започнеш да заекваш когато се изплашиш.... много
    За теб дойдох на този свят .... и пак заради теб си тръгвам аз ... !!!

  7. #7
    Фен Аватара на Duvessa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    222
    Не вярвам. Като малка и аз съм се уплашила много от нещо ( явно съм била много малка, защото дори не си спомням от какво) и започнах да заеквам. Баба ми постоянно ме водеше при баячки и знаеш ли какъв беше резултатът? Никакъв! Оправих се чрез логопед.

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Баячките са малко, и са получили специални думи, които ги предават на само 1 наследник, с тези думи те баят и премахват негативността.

  9. #9
    Duvessa
    МнениеПуснато на: Чет Юли 10, 2008 9:40 pm Заглавие:
    Не вярвам. Като малка и аз съм се уплашила много от нещо ( явно съм била много малка, защото дори не си спомням от какво) и започнах да заеквам. Баба ми постоянно ме водеше при баячки и знаеш ли какъв беше резултатът? Никакъв! Оправих се чрез логопед.
    То номера е да отидеш преди да започнеш да заекваш,а не след това.Тоест веднага след случката.

  10. #10

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    360
    Da.I naistina vurshi rabota.Kakto i leeneto na kyrshym.Tova sa narodni poveriq, a ne izmislici .

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Dreamy~~
    Da.I naistina vurshi rabota.Kakto i leeneto na kyrshym.Tova sa narodni poveriq, a ne izmislici .
    Яко Християнско!!!

  12. #12
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    Ми аз не вярвам мн в тези неща,но наистина когато много се изплашиш може да почнеш да заекваш защото така е станало с тати когато е бил на 7и чак когато е станал на 15-16 се е оправил.Наистина леенето на куршум помага и само в това вярвам.
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  13. #13
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от BallFace
    Определено вярвам....има и такива, които лъжат, но по принцип баенето съществува!
    +1

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  14. #14

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    360
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Цитирай Първоначално написано от Dreamy~~
    Da.I naistina vurshi rabota.Kakto i leeneto na kyrshym.Tova sa narodni poveriq, a ne izmislici .
    Яко Християнско!!!
    ti naistina ne si dobre

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си