- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- Успех на кандидат-студентите утре
Абе, каквото и да се говори, някой по-горе беше прав, че едно е да си кандидат-студент и да учиш 30теми по история... и съвсем различно е вече да си студент и да учиш в пъти повече.
И аз миналата година се чудех как се научава толкова материал, въпреки че уж ми беше интересно да чета. Сега обаче след 1година в университета ми е направо смешно какво толкова съм се вайкала за нищо и никакви си 30теми.
За вас, кремче и exploitedteen, може и да е елементарно сега да научите 2 учебника от 1000страници за месец, но вие вече имате подход и знаете как да отсявате.![]()
Няма да коментирам вечната тема 'образованието в България', но не е лесно на 'излизане' от средното в гимназията, за да 'влезеш' във висшето, да те карат да зубриш сума безсмислени теми, когато ти не си свикнал да учиш така.![]()
Разорена съм, но щастлива
Бедна, но мила
Висока, но здраво стъпила на земята
Нормална, но обсебена
Загубена съм, но пълна с надежда.