.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    In the ocean under the raging waves
    Мнения
    42

    Някой подарява ли кученце?

    Търся си малко кученце. Може и да е улична превъзходна, само че да не е от улицата ако някой има да каже. От София съм.
    I'm the snow on your lips
    The freezing taste, the silvery sip
    I'm the breath on your hair
    The endless nightmare, devil's lair

  2. #2
    Мойто ку4е в4ера роди 6 малки и се 4удех какво да ги правя.С радост бих ти подарила 1 .Оба4е съм от Монтана ако има как да дойдеш веднага ти подарявам което си избереш.Ку4енцата са порода ули4на превъзходна и са 4ерни на цвят.Пиши дали искаш

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    In the ocean under the raging waves
    Мнения
    42
    ех супер далече ми е монтана. няма как да дойда. дано намериш дом на кученцата
    I'm the snow on your lips
    The freezing taste, the silvery sip
    I'm the breath on your hair
    The endless nightmare, devil's lair

  4. #4
    Виждала съм в някои магазини за животни да има обяви.Виж там.А и какво ти пречи да си вземеш от улицата?Отиваш до ветеринар и му казваш че искаш лосион срещу паразити.Около лев-два са за еднократно ползване.Държат седмица.Поне този който аз взимам е толкова.От него си вземи и хапчета за вътрешно обезпаразитяване.Кажи дали ти е малко кученцето за да може ветеринаря да ти даде подходящите хапчета.Като се прибереш дай на кученцето хапчето.Изкъпи го.Може със специален шампоан за кучета може и с катранен сапун-не повече от лев даже май е стотинки не помня вече.Но не използвай обикновен сапун-веднъж изкъпах кучето ми с него и почна да му пада козината.Като го изкъпеш го изчакай да изсъхне и го намажи с лосиона.Като изсъхне го заведи на ветеринар за ваксина.Май че е към 25 или 12 лв ваксината не помня.Прави се веднъж годишно.Ако не го ваксинираш може да се разболее от гана и да умре.След като направиш всичко това кучето ти няма да се отличава от едно домашно.Ако имаш въпроси-питай.

  5. #5
    Защо пък да не вземеш от улицата ? Много по-благородно е . Ако отидеш при добър ветеринар всичко ще е на 6 .

  6. #6
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Liar, какви са тези неща от тебе? Първо: преди да се вземе кученцето сядаш и говориш с родителите си. Ако има дори и един от тях, който не е съгласен отлагаш кучето за когато пораснеш! Второ: Ако все пак ти позволят обсъждаш с тях финансовата част. Едно средноголямо куче, каквито са повечето на улицата излиза приблизително 70 - 100 лв на месец в зависимост от това как и с какво го храниш, ще го глезиш ли и прочие. После: ако вашите позволяват, можете да издържате кученцето си преценяваш дали ще имаш достатъчно време за това да го разхождаш, къпеш, да си играеш с него. Ако покриваш и този критерий ми пишеш ЛС и се разбираме до дни да намерим кученце!

  7. #7
    Имам малък проблем тъкмо научих кучето да не яде ,то пък взе че умря

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си